LifeView FlyTV Prime Tv Kartı Driver İndir

LifeView FlyTV Prime Tv Kartı Driver

LifeView FlyTV Prime Televizyon kartı kullanıcıları için Windows işletim sistemine uyumlu driver dosyası.

Driver Kurulumu: İndirmiş olduğunuz zipli dosyasını açınız ve klasör içerisinde bulunan InstallerDU.exe dosyasını çalıştırınız. Kurulum sırasında ilk ekranda ek program kurmanızı isteyebilir bunlara dikkat etmenizi tavsiye ederiz eğer ek program kurmak istiyorsanız seçerek devam edebilir veya pasifleştirerek kurmaya bilirsiniz.

Bu uyarımızdan sonra tekrar kurulum kısmına geçelim kurulum ilk kısmında bilgisayarınıza genişletme yapacak ve sizden dil seçeneğini seçmenizi isteyecektir. Türkçe dil seçeneği bulunmaktadır.

Kurulum sırasında isterseniz başka dil seçeneklerinde işaretleyebilirsiniz. Bilgisayarı Türkçe olanlar için kurulum sırasında alt kısımda görüldüğü gibi direk Türkçe çıkacaktır, eğer dil seçeneği ingilizce çıkar veya başka bir dil çıkarsa orada ki listeden siz manuel Türkçe dil seçeneği seçebilirsiniz ok butonuna basarak kuruluma devam edebilirsiniz.

LifeView FlyTV Prime Tv Kartı Driver Kurulum İlk Ekranı

Diğer kurulum ekranın sizden yeni güncelleme yapmak istediğinizi soracaktır burayı aktif ederek kurulum işlemimize devam ediyoruz. Kurulum sonundan bir önceki ekranda ise driver dosyasını yerini size bildirecektir. Program Files olarak bırakarak en son kurulum aşamasına geçmeliyiz.

En son kurulum ekranında kur komutunu kullanarak bilgisayara kurulmasını bekliyor ve Windows açılışta programın yüklemesini istiyorsak seçerek kurulumu tamamen bitiriyoruz.

İşletim Sistemi: Windows 2000, Windows 98, Windows ME, Windows XP

Boyut: 4.3 Mb.
Üretici: LifeView
Dil: Türkçe

LifeView FlyTV Prime Tv Kartı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

2 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. eser denk

  emeği geçenlere yardımcı olanlara teşekkür ederim

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Eser DENK,

   İndirme ve driver kurma işleminde driverindirmeli.com adresini tercih ettiğiniz teşekkür ederiz. Sorununuz olduğunda lütfen çekinmeden bize iletiniz. Size yardımcı olmak bizim görevimiz olduğunu bilmenizi isteriz.