Logitech C922 Pro Stream Web Kamerası Driver İndir

Logitech C922 Pro Stream Web Kamerası Driver

Logitech C922 Pro Stream Web Kamerası Driver.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bittiğinde cihazınızı takınız, bağlantıların tam olup, olmadığını kontrol ediniz.

Bu işlemlerden sonra kurulum veya uygulama için indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarınızda tanıtma işlemi için uygulayınız. Driver kurulum için işletim sisteminin uyumlu olması önemlidir. Lütfen işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını sayfadan kontrol ediniz.

Site içerisinde verilen driver dosyaları üretici firma sunucusundan veya kendi kaynaklarımızdan indirmektesiniz. Bu sebeple driver dosyasını güvenle indirmiş olursunuz.

Üretici firma ve kendi kaynaklarımız (sunucularımız, kendi yüklemelerimiz ve paylaşım onaylarımız) haricinde hiçbir siteye yönlendirme yapmamaktayız. Siz yinede indirmiş olduğunuz driver dosyasını çalıştırmadan koruma programları ile taramanız faydanıza olacaktır.

Driver ile akalalı olan tüm sorularınızı sayfa altından bizlere iletebilirsiniz. Sorununuzu sorarken lütfen detayları ile birlikte sorunuzu sorunuz. Nerede sorun yaşadığınızı veya ne tür bir hata aldığınızı, işletim sisteminizin detaylarını bizimle paylaşmanız gereklidir. Sorunuzu anlayarak size daha hızlı cevap vermemiz için sorununuzu mutlaka detaylandırınız.

Sorunuz yayınlandığında aygıtı kullanan kullanıcılar veya editörler sorunuza cevap verebilmektedir. Soruyu detaylandırmayan site ziyaretçilerinin, sorusunu anlamamız için tekrar soru sorulduğu bu da ziyaretçiniz zaman kaybına yol aştığı defalarca tarafımızdan gözlemlenmiştir.

Birçok kullanıcının aynı soruyu sorduğu da tarafımızdan gözlemlenmiştir. Sorunuzu sormadan önce sayfa içerisinde size benzer soru olup olmadığını kontrol etmenizi de tavsiye ederiz.

Logitech C922 Pro Stream Web Kamerası

Driver ile alakalı olan tüm sorularınızı bize çekinmeden iletebilirsiniz. Lütfen teknik sorunlar sormayınız, teknik soruları teknik servisten yardım almalısınız. Teknik sorunlarda buradan yapılacak hiçbir işlem yoktur!

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 196 MB
Üretici: Logitech
Dil: Türkçe

Logitech C922 Pro Stream Web Kamerası Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

6 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Alper Can 27 Nisan 2021

  Bende c922 pro kullanıyorum ama camera not available şu uyarı almaktayım. Kameram bir gidiyor bir geliyor.

  1. Burak Ekinci 1 Ağustos 2021

   Sorunun çözdünüz mü acaba? Aynısını bende yaşıyorum.

 2. fatma yavuz 28 Mart 2020

  görüntü çok bulanık odaklanma sorunu var .online ders için aldım fakat çok mutsuzum.

  1. Editör (Site Editörü)31 Mart 2020

   Sayın Fatma Hanım;

   Driverlar sadece cihazı tanıtmada kullanılmaktadır. Görüş olarak paylaştınız sanırız? Driver ile alakalı bir sorunuz olursa lütfen çekinmeden iletiniz.

   1. Hayri 21 Haziran 2020

    merhaba pc m c922 yi görmüyor sorun ne olabilir

    1. Editör (Site Editörü)23 Haziran 2020

     Sayın Hayri Bey,

     Bilgisayar girişi olabilir, cihazı girişinde sorun olabilir. Sorun teknik olabilir. Cihazı taktığınızda yeni donanım bulundu uyarısı çıkıyorsa cihazı görüyordur driver kurunuz. Yeni donanım bulundu uyarı gelmiyorsa cihazı çıkararak başka bir girişte deneyiniz. Başka girişte de aynı şekilde uyarı gelmez ise teknik sorun var demektir.