Logitech Kablosuz Mouse M185 Driver İndir

Logitech Kablosuz Mouse M185 Driver

Logitech marka M185 model kablosuz mouse kullanıcıları için driver dosyasını bilgisayarınızda nasıl uygulayacağınızı resimli olarak anlatacağız. Sayfada yer alan bilgileri dikkatli okuyarak, resimleri inceleyebilir bilgisayarınızda uygulayınız.

Driver Kurulumu: Driver kurulumun doğru bir şekilde yapılması için işletim sisteminizin uyumlu olması gerekmektedir. İşletim sisteminizi sayfada kontrol ediniz. Bu drive Setpoint 6.67 versiyonu için resimli olarak anlatılmıştır.

Site içerinden bulunan driver dosyaları sürekli olarak güncellediğinden ilerleyen zamanda versiyonu değişiklik gösterebilir veya kurulum görüntüleri değiştirilmiş olabilir. Versiyon veya görüntü değişikliği olsa dahi kablosuz fareniz için driver kurulumu anlatıma benzer olacaktır.

İndirmiş olduğunuz driver direk kurulum olacak şekilde bilgisayarınıza inecektir. İndirmiş olduğunuz SetPoint6.67.83_smart.exe driver kurulum programını bilgisayarınızda çalıştırınız. Kurulum ilk aşamasında kurulumu başlatmanız için sizden izin isteyecektir. İzine onay vererek kuruluma devam ediniz.

SetPoint Logitech Kablosuz Mouse M185 Birinci Aşama

SetPoint Logitech Kablosuz Mouse M185 İkinci Aşama

İlk kurulum aşamasında üst tarafta görüldüğü üzere kuruluma devam etmenizi sizden isteyecektir. Kuruluma devam etmeden önce kablosuz mouse girişinizi doğru takılıp takılmadığını kontrol ediniz. Kuruluma mavi “Next” butonuna basarak devam ediniz.

SetPoint Logitech Kablosuz Mouse M185 Son Aşama

İkinci kurulum ekranında bilgisayarınıza gerekli olan driver dosyasını driver indirerek kurulumunun tamamen bitmesini beklemelisiniz. Bu işlem biraz zaman alacaktır. Tahmini 3 – 7 dakika arası bilgisayarınızın hızına göre driver kurulumu yapacaktır. Bu alanda tamamen bitmesini bekleyiniz.

Son kurulum aşamasından üst resimde gördüğünüz üzere driver programını kurulumunuzu sonlandırmanızı sizden isteyecektir. Bu şekilde driver kurulumunu bitiriyorsunuz. Kablosuz mouse için tüm özellikleri bilgisayarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Logitech Kablosuz Mouse M185

Kurulum sırasında herhangi bir sorunuz olursa sayfa altında bizlere sürekli olarak ulaşabilirsiniz. Soru veya sorularınız tarafımıza ulaştığında size cevap olarak sorunuzu yanıtlarız. Tüm siteyi ziyaret eden kullanıcılar sorularını çekinmeden bizlere sorabilirler.

İşletim Sistemi: Windows 95, Windows 98, Windows 2000, Windows ME, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 3.5 MB
Driver Dosya Adı: SetPoint6.67.83_smart.exe
Üretici: Logitech
Dil: İngilizce

Logitech Kablosuz Mouse M185 Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

4 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. burcu yiğit 8 Temmuz 2017

  orjinal driver değilmi kurduğumda herhangi bir sorunla karşılaşmam umarım.

  1. Editör (Site Editörü)10 Temmuz 2017

   İyi akşamlar Burcu Hanım,

   İndirmiş olduğunuz mouse driverı yapımcının kendi orjinal mouse driver dosyasıdır. Herhangi bir sorunla karşılacağınızı sanmıyoruz. Eğer bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bize bildiriniz. Bildiriminizden sonra en geç 2 iş gününde size dönüş yaparız.

  2. turan mıknatısoğlu 12 Ocak 2018

   logitech M185 kablosuz mouse drevir indirdim ama tanımlatamadım ayrıca bu mausla ilgili açıklamada elektrik kablolarından bahsediliyor yardım edermisiniz selam

   1. Editör (Site Editörü)12 Ocak 2018

    Sayın Turan MIKNATISOĞLU,

    Orada bahsedilen elektrikten kasıt farenizin ve bilgisayarınızın açık olup olmadığı, bağlantıların doğru takılıp takılmadığıdır. Sizin için resimli olarak driver kurulumu tekrardan anlattık yukarıda yer alan bilgiler ışığında fareniz için driver programı kullanabilirsiniz.

    Driver anlatımı resimli olarak verilmiştir. Takıldığınız veya sormak istediğiniz soru veya sorularınız olursa lütfen çekinmeden iletiniz. Size yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz. Saygılarımızla.