NVIDIA GeForce 920M Notebook Ekran Kartı (Windows 10 64 Bit) Driver İndir

NVIDIA GeForce 920M Notebook Ekran Kartı (Windows 10 64 Bit) Driver

NVIDIA GeForce 920M Notebook Ekran Kartı (Windows 10 64 Bit) Driver.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını bilgisayarınıza indirmeden evvel alt tarafta bulunan işletim sistemi alanında sizde bulunan işletim sisteminizi kontrol ediniz. İşletim sisteminiz driver ile uyumlu gözüküyorsa driver indiriniz.

Uyumlu değilse Nvidia için bit ve işletim sistemi çok farklılık gösterdiğinden sayfada sizin işletim sistemine uyumu olan driver dosyasını bulunuz. Sitede arama yoluyla modelinizi yazarak yapabilirsiniz. Yinede bulamazsanız driver istek sayfasına yazarak site içerisinde eklememizi isteyebilirsiniz.

İşletim sistemi uyumlundan sonra driver dosyasını bilgisayarınıza indiriniz ve indirdiğiniz driver dosyasını bilgisayarınızda kurunuz, Nvidia driverların kurulumu basittir, kurulum yönergeleri takip ederek kuruluma devam ederek sonlandırmanız driver dosyasını kurmanız için yeterli olacaktır.

Driver Yardım

Driver dosyası Nvidia sitesinden veya driver indirmeli kaynaklarından kontrol edilerek indirilmeye sunulmuştur. Bu sebepten dolayı driver güvenliğini kontrol edilmiştir. Kontrol edilemeyen hiçbir kaynaktan driver indirilmesi verilmemekte, Nvidia orjinal driverı indirmenize müsaade edilmemektedir.

Driver indirme ya da kurulum sırasında hata ile karşılaşırsanız ya da sormak istediğiniz sorularınınız olursa alt tarafta site editörlerine sorarak sorunuzu cevap alabilirsiniz. Bu sayfada sadece driver dosyasını bulabilir ve driver dosyası ile alakalı olan sorularınıza cevap alabilirsiniz. Driver haricinde teknik sorunlar gibi sorunlarınıza buradan çözüm bulmanız mümkün değildir! Teknik olan soruları teknik servislerde çözmemiz germektedir. Driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows 10 (64 Bit)

Boyut: 520 MB
Üretici: Nvidia
Dil: Türkçe

NVIDIA GeForce 920M Notebook Ekran Kartı (Windows 10 64 Bit) Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.