NVIDIA GeForce GT 640 Ekran Kartı (Windows 7, 8, 8.1 32 Bit) Driver İndir

NVIDIA GeForce GT 640 Ekran Kartı (Windows 7, 8, 8.1 32 Bit) Driver

NVIDIA GeForce GT 640 Ekran Kartı (Windows 7, 8, 8.1 32 Bit) Driver.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını indirmeden önce işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını sayfa içerisinde kontrol ediniz. Nvidia driverları, diğer driverlara göre daha fazla işletim sistemi ve bit sürümü değişmektedir. Bu sebeple sayfada Windows işletim sisteminin ne olduğunu ve kaç bit sürüme uyumlu olduğunu kontrol ediniz.

Eğer sayfada verilen model tutuyor fakat işletim sistemi veya bit sürümünüz tutmuyorsa site içerisinde size uygun olan driver dosyasını aratmanızı tavsiye ederiz. Bulamadığınız veya ekli olmayan bir model veya işletim sistemi ihtiyacınız var ise sayfa altından yazarak editörlerden yardım isteyebilirsiniz.

Driver Yardım

İşletim sistemi kontrolünden sonra indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarınızda kurulum için çalıştırınız ve sistem yönergeleri takip ederek kurulumu tamamen bitiriniz. Cihaz bilgisayarınıza takılı olduğundan dolayı bu kurulum basit yöntemdir.

İndirdiğiniz driver dosyası üretici firma sunucundan veya kendi sunucumuzdan site ziyaretçilerin kullanımı için sunulmaktadır. Harici bir indirme ziyaretçilerin driver güvenliğini sağlamak amacı ile verilmez, indirilmeye müsaade edilmez.

Driver indirme, kurulum sırasında veya başka bir şekilde soru veya sorularınız olabilir. Sayfa altında yer alan alandan site editörlerini sorularınızı sorabilir sorularınıza yanıt alabilirsiniz. Yazı başında bahsettiğimiz üzere Nvidia işletim sistemi ve bit sürümü olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Sorunuzun cevabını hızlı bir şekilde alabilmeniz için işletim sistemi ve sorunuzun detayını bildirmeyi unutmayınız!

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1

Boyut: 329 Mb.
Üretici: Nvidia
Dil: Türkçe

NVIDIA GeForce GT 640 Ekran Kartı (Windows 7, 8, 8.1 32 Bit) Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

4 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Onur

  Mrb Fifa 19 indirdim laptopa ama ekran kartı hatası veriyo driver indirsem açılırmı, İntel Celeron 300 N3060 1.6 GHz 4 GB ram

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Onur Bey,

   Oyunda ekran kartı destekliyse açılır. Destekli mi onu öğrenmelisiniz. Destekli değilse driver indirmeniz ise yaramayacaktır. Ekran kartı desteği ile alakalı bir soru sormuşunuz.

   1. ONUR

    Bilgisayarda ekran kartı cihazı takılı değilmiş ben FİFA 19 için uygun olan ekran kartı driverinı indiriyorum indirdiğim ekran kartı driveri uyumlu açması gerekmezmi soramadım kimseye

    1. Editör (Site Editörü)

     Sayın Onur Bey,

     Eğer uyumlu ise mutlaka driver kurun. Driver ekran kartının tam olarak çalışması için gereklidir. Ayrıca uyumlu bir driver oyunları hızlı oynamanız için de önemlidir.