NVIDIA GeForce GTX 1050 Notebook Ekran Kartı (Windows 10 64 Bit) Driver İndir

NVIDIA GeForce GTX 1050 Notebook Ekran Kartı (Windows 10 64 Bit) Driver

NVIDIA GeForce GTX 1050 Notebook Ekran Kartı (Windows 10 64 Bit) Driver.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını indirmeden önce işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını sayfa içerisinde kontrol ediniz. Nvidia driverları, diğer driverlara göre daha fazla işletim sistemi ve bit sürümü değişmektedir. Bu sebeple sayfada Windows işletim sisteminin ne olduğunu ve kaç bit sürüme uyumlu olduğunu kontrol ediniz.

Eğer bit sürümünüz uymuyorsa diğer sayfalarda yer alan bit sürümüne uyumlu olan driver dosyasını indirmeniz gerekmektedir. Bit sürümü uyumlu olmayan driver dosyalarında driver tanıtma işlemi yapamazsınız!

Driver indirme işlemini tam olarak yapınız. İndirmeyi yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve indirme işlemini durdurmayınız! Driver dosyası büyüklüğünden dolayı biraz zaman alabilir sabırla inmesini bekleyiniz.

Driver Yardım

İndirme işleminden sonra driver dosyasını sisteminizde çalıştırarak driver kurulumu yapınız. Kurulum sonunda otomatik olarak cihazınızı tanıyacaktır. Driver kurulumu sırasında sormak istediğiniz, anlamadığınız bir yer olursa hemen sayfanın alt tarafında yer alan yorumlar alanından bizlere sorunuzu sorabilirsiniz.

Sorunuzu tam olarak anlamamız için lütfen sorunuzu detaylı bir şekilde sorunuz. Soru detaylı olarak bildirim yapılmayan sorulara tarafımızda anlamamız için tekrar soru yönlendireceğimizden bu sizin için zaman kaybına yol açacaktır. Sorunuza hızlı cevap alabilmeniz için detayları yazmayı lütfen unutmayınız.

Cevaplar editörler tarafından size yine bu sayfada verilecektir. Cihazı arızası ve teknik sorunlar hariç her türlü iletinizi bize çekinmeden ulaştırabilirsiniz. Azami iki gün içerisinde (resmi tatil değilse) iletinize cevap verebilmekteyiz. Sorunsuz bir driver kurmanız dileğiyle.

İşletim Sistemi: Windows 10 (64 Bit)

Boyut: 520 Mb.
Üretici: Nvidia
Dil: Türkçe

NVIDIA GeForce GTX 1050 Notebook Ekran Kartı (Windows 10 64 Bit) Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.