OKI B430 Siyah Beyaz Yazıcı Driver İndir

OKI B430 Siyah Beyaz Yazıcı Driver

OKI B430 Siyah Beyaz Yazıcı Driver.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bittiğinde cihazı bilgisayarınıza düzgün bir şekilde takınız.

Bu işlemlerden sonra indirmiş olduğunuz diver dosyasını bilgisayarda kurunuz veya uygulayınız. Driver kurulumunu sorunsuz bir şekilde yapabilmeniz için işletim sisteminin uyumlu olması önemlidir. Lütfen işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını sayfadan kontrol ediniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

Driver Yardım

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz site kullanıcıları ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı… Soru detaylarını bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir. Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır.

OKI B430 Siyah Beyaz Yazıcı

Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 7.2 Mb.
Üretici: OKI
Dil: İngilizce

OKI B430 Siyah Beyaz Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

4 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Şule Öztunç

  Windows 10 işletim sistemine yüklemeye çalışıyorum. Bilgisayar gördü yazıcıyı ama yazdırmıyor.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Şule Hanım,

   Başlat denetim masası aygıtlar ve yazıcılar alanında yazıcınızın olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer yazıcılar menüsünde yazıcınız yoksa driver tam olarak kurmamışınızdır tekrar kurmayı deneyiniz. Yazıcılar alanında yazıcınızın modeli varsa üzerine tıklayarak varsayılan yazıcı olarak seçiniz.

 2. UGUR

  okıb430 yazıcı program yükleyemiyorum yüklediğimde çalıştıramıyorum

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Uğur Bey,

   İndirdiğiniz driver dosyası OKI orijinal driver dosyasıdır. Neden çalıştırmadığınız anlatabilir misiniz? Lütfen çekinmeden anlatınız. Size yardımcı olmaya çalışacağız.