OKI MB451dn Siyah Beyaz Çok Fonksiyonlu Yazıcı Driver İndir

OKI MB451dn Siyah Beyaz Çok Fonksiyonlu Yazıcı Driver

OKI MB451dn Siyah Beyaz Çok Fonksiyonlu Yazıcı Driver.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bittiğinde cihazı bilgisayarınıza düzgün bir şekilde takınız.

Bu işlemlerden sonra indirmiş olduğunuz diver dosyasını bilgisayarda kurunuz veya uygulayınız. Driver kurulumunu sorunsuz bir şekilde yapabilmeniz için işletim sisteminin uyumlu olması önemlidir. Lütfen işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını sayfadan kontrol ediniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

Driver Yardım

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz site kullanıcıları ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir. Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız.

İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir. Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır.

OKI MB451dn Siyah Beyaz Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 14.5 MB
Üretici: OKI
Dil: İngilizce

OKI MB451dn Siyah Beyaz Çok Fonksiyonlu Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

7 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Abdullah Dağlar 26 Eylül 2020

  Aynı sorun bende de var. Bilgisayarı görmüyor. Printer tanıtana kadar anam ağladı. Şimdi de scanner tanımıyor. Neden “All-in-one” basit bir driver yok anlamış değilim.

  Yok printer driverını indir, printer driverı tanınmadı Windows ayarlarından konfigürsayon yap. Sonra haricen scanner driver indir. Oki yazıcının registry dosyalarında bilgisayarını kaydet, ondan sonra scan operasyonlarını yönetmek için ActKey indir.

  Adamı yazılımcı yapmak niyetinde misiniz yoksa tuşa basıp print-scan yaptırma derdinde mi?

 2. Şule 4 Haziran 2020

  okı mb 451 wıfı üzerinden bağlanmak istiyorum. yazıcı kablosu wıfı bağlı olmasına rağmen bilgisayar bulamıyor. laptop wıfı üzerinden bağlanıyor. başka yazıcı için wıfı üzerinden bağlanıyorum. okımb451 i bilgisayarım wıfı üzerinden görmüyor. ne yapabilirim?

  1. Editör (Site Editörü)5 Haziran 2020

   Sayın Şule Hanım,

   Wifi sorunlu olabilir. Teknik yardım almanız gereklidir.

 3. abdullah 12 Haziran 2018

  OKI mb451 yazıcımı bilgisayarıma tanıtamıyorum driveri indiriyorum ama kurulum esnasında yazıcı bulunamıyor ne şekilde yükleyebilirim ?

  1. Editör (Site Editörü)13 Haziran 2018

   Sayın Abdullah Bey,

   Yazıcı girişinizde sorun olabilir. Yazıcı için USB girişini bilgisayarınızda başka bir USB girişine takarak denerseniz sorun düzelecektir.

 4. fahri 14 Mart 2018

  Tarayıcı dan herhangi bir tarama yaptığım da tarama yaptığım evrak çok soluk çıkıyor okunmuyor biraz koyu renk yazması için ne yapmam lazım

  1. Editör (Site Editörü)14 Mart 2018

   Sayın Fahri Bey,

   OKI tarayıcınızın tarama esnasında renk ayarlarını değiştirmeniz mümkündür. Bunun için size ActKey OKI yardımcı tarama programını tavsiye ederiz. Orijinal kendi programındır. ActKey programını “ActKey OKI Tarayıcı İçin Gelişmiş Orijinal OKI Yardımcı Programı İndir” sayfasına giderek bilgisayarınıza indirebilir ve kullanabilirsiniz. Bu yazıcı ile uyumludur.