Realtek High Definition Audio (Windows 10) Driver İndir

Realtek High Definition Audio (Windows 10) Drive

Realtek High Definition Audio (Windows 10) Driver.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını indirme ve kurma işleminden önce alt tarafta yer alan uyumlu işletim sistemi alanında işletim sisteminizi kontrol ediniz. Driver dosyasının çalışması ve cihazınızı sistemde tanıtmanız için işletim sisteminizin uyumlu olması gerekmektedir.

İşletim sisteminiz uyumlu ise sayfa içerisinde driver dosyasını indiriniz. Driver indirme işlemini yarıda kesmeyiniz, durdurmayınız ve sayfayı kapatmayız. Driver dosyası tamamen inmesini bekleyiniz.

İndirme işleminiz bittikten sonra indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarınızda kurunuz veya uygulayınız. Site içerisinde yer alan driver dosyaları üretici orijinal driver dosyalarıdır. Driver indirme işleminiz için başka sitelere yönlendirme yapılmaz.

Driver Yardım

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üreticinin kendi sunucusundan, site sunucumuzdan veya alternatif diğer kaynaklarımızdan ziyaretçilerimizin indirilmesine sunulmaktadır. Bu nedenle indirmiş olduğunuz driver dosyasını hızlı ve güvenli bir şekilde indirmiş olursunuz.

Driver kurulumu, indirme veya tanıtma işlemi sırasında sorun yaşayan ziyaretçilerimiz bizlere site altında bulunan yorumlar alanından ulaşabilirler.

Soru veya sorularınızı sorarken yaşamış olduğunuz sorunun detayları ile birlikte işletim sisteminizin detayını yazmanız gerekmektedir. Bildirim sonrasında site editörleri veya kullanıcılar tarafından incelenerek size cevap verilecektir.

Bizlere driver ile akalalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. Detay bildirilmeyen soru veya sorular anlaşılmamaktadır. Bu sebepten dolayı size detay hakkında bir veya bir kaç soru tekrar sorabiliriz. Buda işleminiz gecikmesine neden olacaktır.

1. İndirme Seçeneği Windows 32 Bit İçindir.

İşletim Sistemi: Windows 10

Boyut: 168.6 MB
Üretici: Realtek
Dil: İngilizce

Realtek High Definition Audio Driver 32 Bit İndir


2. İndirme Seçeneği Windows 64 Bit İçindir.

İşletim Sistemi: Windows 10

Boyut: 252.2 MB
Üretici: Realtek
Dil: İngilizce

Realtek High Definition Audio Driver 64 Bit İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

1 Yorum ya da Yardım İsteği

  1. Talha Karaman 10 Nisan 2021

    Laptop’ımda güncelleme yaparken yanlılıkla bir driver sildim. O zamandan beri ses sorunu yaşıyorum. Hangi driver’ı yükleyeceğimi de bilmiyorum.

    Sorunum şu: Harici hoparlör bağlayıp power on yaparsam Laptop a hoparlör çalışıyor ama laptop power on iken bağladığımda çalışmıyor. Aynı şekilde power off iken takmazsam hoparlörü, power on olunca taksam da okumuyor.