Samsung CLX-2160 Tarayıcı Driver İndir

Samsung CLX-2160 Tarayıcı Driver

Samsung CLX-2160 tarayıcı için driver.

Bu yazıcı çok fonksiyonlu yazıcıdır, yani hem tarayıcı hemde yazıcı olma özelliği bulunmaktadır. Bu driver sadece tarayıcı (scan) özelliğini tanıtmada kullanılmalıdır. Yazıcı özelliğini tanıtma driver değildir.

Driver Kurulumu: Driver setup olarak direk önüze çıkacaktır. İlk ekranda kurulumu (C:\Temp\CLX-2160_Scan) yapmanızı isteyecektir. Bu konumu değiştirmeyin değiştirirsenizde bir sakıncası yoktur. Ama işi uzatmanın gereği yok o şekil kalsın. İlerleyin ve ana kuruluma geçeceksiniz. Ana kurulum tamamen türkçedir yönergeleri izleyin ve driver kurulumunu bitiriniz.

Site içerisinde yer alan driver dosyaları üretici orijinal driver dosyalarıdır. Driver indirme işleminiz için başka sitelere yönlendirme yapılmaz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üreticinin kendi sunucusundan, site sunucumuzdan veya alternatif diğer kaynaklarımızdan ziyaretçilerimizin indirilmesine sunulmaktadır. Bu nedenle indirmiş olduğunuz driver dosyasını hızlı ve güvenli bir şekilde indirmiş olursunuz.

Driver Yardım

Driver kurulumu, indirme veya tanıtma işlemi sırasında sorun yaşayan ziyaretçilerimiz bizlere site altında bulunan yorumlar alanından ulaşabilirler.

Soru veya sorularınızı sorarken yaşamış olduğunuz sorunun detayları ile birlikte işletim sisteminizin detayını yazmanız gerekmektedir. Bildirim sonrasında site editörleri veya kullanıcılar tarafından incelenerek size cevap verilecektir.

Bizlere driver ile akalalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. Detay bildirilmeyen soru veya sorular anlaşılmamaktadır. Bu sebepten dolayı size detay hakkında bir veya bir kaç soru tekrar sorabiliriz. Buda işleminiz gecikmesine neden olacaktır.

Samsung CLX-2160 Tarayıcı

İşletim Sistemi: Windows 2000, Windows 2003, Windows 2008, Windows XP, Windows 7, Windows Vista

Boyut: 11.5 Mb.
Üretici: Samsung
Dil: Türkçe

Samsung CLX-2160 Tarayıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.