Samsung M2070W Yazıcı Driver İndir

Samsung M2070W Yazıcı Driver

Samsung M2070W model yazıcı kullanıcıları için sistemlerinde yazıcıyı tanıtmalarında kullabilecekleri driver yazılımını içerir.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bittiğinde cihazınızı takınız, kablo ve diğer cihaz makina arasında bağlantıların tam olup, olmadığını kontrol ediniz.

Bu işlemlerden sonra kurulum veya uygulama için indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarınızda tanıtma işlemi için uygulayınız. Driver kurulum için işletim sisteminin uyumlu olması önemlidir. Lütfen işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını sayfadan kontrol ediniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından taratılarak site içerisinde sunulmaktadır. Sizin ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile driver dosyasını taratmanızı da önermekteyiz.

Driver Yardım

Sayfa içerisinde bulunan driver dosyası üretici tarafından sunulmuş olan orijinal driver dosyasıdır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif indirme kaynaklarımızdan yararlanırız. Site içerisinde bulunu tüm driver dosyaları tarafımızdan kontrol edilmekte olup başka bir siteye kesinlikle yönlendirilmemektedir.

Bu sebepten dolayı indirmiş olduğunuz driver dosyası daha kolay inerken ve güvenli bir indirme işlemi yapmış olursunuz. Driver kurulum veya tanıtma sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli sorunlarınızı sorabilirsiniz. Soru ya da sorularınız aygıtı kullanan kullanıcılar ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı tekrar buradan sizlere verilecektir.

Samsung M2070W Yazıcı

Lütfen yaşadığınız sorunu yazarken detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sisteminizi, nerede tam olarak sorun yaşadığınızı, hatanın ne olduğunu bildirmelisiniz.

Detay bildirilmeyen sorunlarda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu da sizin için zaman kaybına yol açarak, işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Detayları bildirmeyi unutmayınız!

İşletim Sistemi: Windows 95, Windows 98, Windows 2000, Windows ME, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

Boyut: 20.3 Mb.
Driver Dosya Adı: samsung-m2070w-yazici-driver.rar
Üretici: Samsung
Dil: Türkçe

Samsung M2070W Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

2 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Suna Solmaz

  Evi taşıdım. Yeni wifi ağını yazıcıya (samsung M2070) nasıl tanıtacağım?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Suna Solmaz Hanım,

   Driverı açtıktan sonra samsung-m2070w-yazici-driver klasöründen driver kurulumunu başlatıyorsunuz.

   Karşınıza yükle ve çıkar kurum ekranı monitör ekranınıza gelecektir. Yükle seçili kalarak driver kurulumuna devam ediyorsunuz.

   Yazıcı ara alanında yazıcınızın açık ve Wi-Fi açık olduğuna emin olarak yazı ara ve devam butonundan sonra yazıcınızı görecek ve kurulumu yapacaktır.

   Driver kurulumu başarıyla yapıldı onayını gördüğünüzde kurulum tamamlanmış olacaktır. Eğer driver kurulumu sırasında tamamlandı uyarısı almasanız ya da yazıcı bulunmaz ise yazıcı bağlantıları ve Wi-Fi açık olup olmadığını kontrol ediniz.