Samsung M2675F Yazıcı Driver İndir

Samsung M2675F Yazıcı Driver

Samsung M2675F model yazıcı kullanıcıların Windows tüm işletim sistemlerinde yazıcıyı tanıtmalarında kullanabilecekleri driver kurulum dosyasını indirerek bilgisayarınızda yazıcıyı çalıştırabilirsiniz.

Driver Kurulumu: Driverı tam olarak indiriniz. İndirdiğiniz driver kurulumunu başlatınız ve sistem yönergelerini takip ederek kurulumu sonlandırınız. Kurum sonucu bağlantılarınızda sorun yok ise otomatik olarak yazıcınız tanımış olacaktır.

Yazıcınızdan deneme çıktısı alabilirsiniz. Driver indirme işlemini mutlaka tamamen yapmalısınız. Driver indirme işlemi bitimine kadar tarayıcınızı kapatmayınız, driver indirme işlemini durdurmayınız! Driver kurulumu için zorunludur.

Samsung M2675F Yazıcı

Tam indirme işlemi yapmayanlar driver kurulum ve tanıtma işlemini yapamazlar ve başarılı sonuç alamayacaklardır. Site içerisinde bulunan tüm driverlar editörler tarafından zararlı yazılım, trojan ve virüs programlarından geçirilerek yayına almaktadır. Site haricinde ya da üretici site haricinde site içerisinde hiç bir driver indirilmesi müsaade edilmez. Bu sebepten dolayı driver dosyaların güvenliği kontrolümüz altındadır.

İşletim Sistemi: Windows 95, Windows 98, Windows 2000, Windows ME, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

Boyut: 47.7 Mb.
Üretici: Samsung
Dil: İngilizce

Samsung M2675F Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

6 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Ahmet Buğra Hamşıoğlu

  Kartuş yeni ancak yazdırmıyor. Yeni bir görüntü öğesi değiştirin diyor ne yapmalıyım.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Ahmet Bey,

   Dolum mu kullanıyorsanız? Eğer cevabınız evet ise dolumlar da bu tür sorunlar çıkıyor. Orijinal kullanmanızı tavsiye ederiz.

 2. emre

  Yazıcıda kâğıt yok uyarısı verip duruyor yazıcı fotokopi vs işlemleri yapıyor sorun nerede?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Emre Bey,

   Eğer fotokopi çekerken kağıdı çekiyor ama çıktı almak istediğinizde kağıdı çekmiyorsa teknik bir sorun olma ihtimali yüksek. Teknik servisle iletişime geçmenizi öneririz. Siz yinede yazıcı kağıt besleme yerini açarak sıkışmış kağıt parçası ya da başka bir şey var mı kontrol edin.

   Yazıcıyı elektrikten çıkararak nemli bez ile kağıt besleme alanını temizleyin. Yine sorun devam ederse teknik servise götürünüz.

 3. ceren

  daha önceden kurulum yaptım ama şuan çalışmıyor tüm bağlantılarda sorun yok ama çalışmıyor yeniden kurulum denedim olmadı ne yapmam lazım hemen yazarsanız sevinirim

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Ceren Hanım,

   Nerede sorun yaşadığınızı yazsaydınız size daha rahat yardımcı olurduk. Sizin bu durumda yapacağınız önceki kurmuş olduğunuz driver dosyasını tamamen bilgisayarınızdan silerek tekrar yüklemek olacaktır. Bu şekilde sorununuz çözülecektir. Sorun yine yaşarsanız detayları ile birlikte dönüş yaparsanız yine size yardımcı olmak isteriz.