Samsung M2675F Yazıcı Driver İndir

Samsung M2675F Yazıcı Driver

Samsung M2675F model yazıcı kullanıcıların Windows tüm işletim sistemlerinde yazıcıyı tanıtmalarında kullanabilecekleri driver kurulum dosyasını indirerek bilgisayarınızda yazıcıyı çalıştırabilirsiniz.

Driver Kurulumu: Driverı tam olarak indiriniz. İndirdiğiniz driver kurulumunu başlatınız ve sistem yönergelerini takip ederek kurulumu sonlandırınız. Kurum sonucu bağlantılarınızda sorun yok ise otomatik olarak yazıcınız tanımış olacaktır.

Yazıcınızdan deneme çıktısı alabilirsiniz. Driver indirme işlemini mutlaka tamamen yapmalısınız. Driver indirme işlemi bitimine kadar tarayıcınızı kapatmayınız, driver indirme işlemini durdurmayınız! Driver kurulumu için zorunludur.

Tam indirme işlemi yapmayanlar driver kurulum ve tanıtma işlemini yapamazlar ve başarılı sonuç alamayacaklardır. Site içerisinde bulunan tüm driverlar editörler tarafından zararlı yazılım, trojan ve virüs programlarından geçirilerek yayına almaktadır.

Samsung M2675F Yazıcı

Site haricinde ya da üretici site haricinde site içerisinde hiç bir driver indirilmesi müsaade edilmez. Bu sebepten dolayı driver dosyaların güvenliği kontrolümüz altındadır.

İşletim Sistemi: Windows 95, Windows 98, Windows 2000, Windows ME, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 47.7 MB
Üretici: Samsung
Dil: İngilizce

Samsung M2675F Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

10 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Mustafa Büyük 5 Mayıs 2023

  Driver indiriyorum kuruyorum sorun yok sadece tarayıcıyı kullanamıyorum. Ofiste diğer bilgisayarda açılıyor ama benim PC de açmıyor. Sorun ne olabilir?

  1. Editör (Site Editörü)5 Mayıs 2023

   Sayın Mustafa Bey,

   Virüs veya güvenlik programlarından kaynaklanıyor olabilir. Virüs ve güvenlik programlarının driverı engellemediğine emin olunuz.

 2. Oğuz Çolak 23 Haziran 2022

  Bu yazıcı tonerli mi? Birde Wifi bağlantılıdır ve şu anki fiyatı nedir?

  1. Editör (Site Editörü)24 Haziran 2022

   Sayın Oğuz Bey,

   Samsung M2675F modeli tonerli ve Wifi özellikli bir yazıcıdır. Sitede sadece driver dosyaları bulunmaktadır. Güncel satış fiyatını internetten arayabilirsiniz.

 3. Ahmet Buğra Hamşıoğlu 7 Aralık 2020

  Toner yeni ancak yazdırmıyor. Yeni bir görüntü öğesi değiştirin diyor. Ne yapmalıyım?

  1. Editör (Site Editörü)7 Aralık 2020

   Sayın Ahmet Bey,

   Dolum mu kullanıyorsanız? Eğer cevabınız evet ise dolumlar da bu tür sorunlar çıkıyor. Orijinal kullanmanızı tavsiye ederiz.

 4. emre 24 Temmuz 2020

  Yazıcıda kâğıt yok uyarısı verip duruyor yazıcı fotokopi vs işlemleri yapıyor sorun nerede?

  1. Editör (Site Editörü)25 Temmuz 2020

   Sayın Emre Bey,

   Eğer fotokopi çekerken kağıdı çekiyor ama çıktı almak istediğinizde kağıdı çekmiyorsa teknik bir sorun olma ihtimali yüksek. Teknik servisle iletişime geçmenizi öneririz. Siz yinede yazıcı kağıt besleme yerini açarak sıkışmış kağıt parçası ya da başka bir şey var mı kontrol edin.

   Yazıcıyı elektrikten çıkararak nemli bez ile kağıt besleme alanını temizleyin. Yine sorun devam ederse teknik servise götürünüz.

 5. ceren 22 Nisan 2018

  daha önceden kurulum yaptım ama şuan çalışmıyor tüm bağlantılarda sorun yok ama çalışmıyor yeniden kurulum denedim olmadı ne yapmam lazım hemen yazarsanız sevinirim

  1. Editör (Site Editörü)23 Nisan 2018

   Sayın Ceren Hanım,

   Nerede sorun yaşadığınızı yazsaydınız size daha rahat yardımcı olurduk. Sizin bu durumda yapacağınız önceki kurmuş olduğunuz driver dosyasını tamamen bilgisayarınızdan silerek tekrar yüklemek olacaktır. Bu şekilde sorununuz çözülecektir. Sorun yine yaşarsanız detayları ile birlikte dönüş yaparsanız yine size yardımcı olmak isteriz.