Samsung ML-2151N Yazıcı Driver İndir

Samsung ML-2151N Yazıcı Driver

Samsung ML-2151N yazıcı driver.

Driver Kurulumu: Driver indirme işleminden sonra yazıcı bağlantılarınızın bilgisayarınıza tam olarak takılı olup olmadığını kontrol ediniz. Yazıcıyı açınız ve kurulumu başlatınız. Driver kurulum bittikten sonra sistem Samsung ML-2151N yazıcınızı tanıyacaktır.

Yazıcı kurulumundan sonra eğer kullanmayacaksanız yazıcınızı açık bırakmaya gerek yoktur. Kapatabilir kullandığınız zaman tekrar açarsınız.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

Driver Yardım

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz site kullanıcıları ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı… Soru detaylarını bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir.

Samsung ML-2151N Yazıcı

Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

İşletim Sistemi: Windows 2008, Windows Vista, Windows 7

Boyut: 12.6 Mb.
Üretici: Samsung
Dil: Türkçe

Samsung ML-2151N Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

33 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Vali ŞAHİN

  Güzel bir çalışma yapmışınız teşekkür ederim.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın VALİ ŞAHİN,

   İyi dileklerinizi için teşekkür ederiz. Sorununuz olduğundan lütfen çekinmeden iletiniz. Sizlere sürekli olarak yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz.

 2. Cüneyt

  Güzel bir sayfa hazırlamışınız emeği geçenlere saygılar.

  1. Editör (Site Editörü)

   Cüneyt Bey, teşekkür ederiz. Ne zaman sorununuz veya iletmek isteğiniz olursa bize buradan çekinmeden iletebilirsiniz. Sizin gibi değerli ziyaretçilerimizin her zaman hizmetindeyiz.

 3. Cemil

  site çalışanlarını teşekkürler başarlı bir iş çıkarmışınız.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Cemil Bey,

   Bilgilendirme için bizde size teşekkür ederiz. Sorununuz olduğunda lütfen çekinmeden bize ulaşınız. Her zaman sizlere yardımcı olmak isteriz.

 4. İbrahim yıldırım

  iyi çalışmalar sayenizde sorunsuz bir şekilde yazıcıyı tanıtım.

 5. nimet denizli

  baya arıyor ama bulamıyordum şu an için bir sorun yok gibi normal çıktı aldım sorun olursa yazarım.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Nimet Hanım,

   Ne zaman isterseniz yazabilirsiniz. Sorunsuz bir şekilde çalıştığına sevindik, ilerleyen zamanlarda dediğimiz gibi ne tür sorununuz olursa olsun lütfen çekinmeden iletiniz, saygılarımızla.

 6. Hakan SEL

  hiçbir sorun yaşamadan kurdum Windows 7 kullanıcılarına tavsiye ediyorum.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Hakan SEL,

   Bize ve ziyaretçilere sunduğunuz bilgi için teşekkür ederiz. İlerleyen zamanlarda sorununuz olduğunda hiç çekinmeden bize iletebilirsiniz. Tekrar teşekkürler.

 7. levent tüysüz

  teşekkürler sorunsuz bir şekilde kuruldu.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Levent Bey,

   Ne zaman isterseniz driver dosyasını site içerisinden sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz. Bu driver veya başka bir driver ile akalı sorun yaşarsanız lütfen çekinmeden iletiniz.

 8. Ömer KAPTAN

  Size sorun şu olacak şimdi bu driver kurdup yaazıcıyı tanıttıktan sonra yazıcımı komple kapatsam sorun olur mu?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Ömer KAPTAN, Driver tanıtma işleminizde yazıcınız tamamen açık kalsın bilgisayarınız tanıdıktan sonra yazıcınızı kapatabilirsiniz hiç bir sorun olmaz. Her yazıcıyı açtığınızda driver önceden kurduğunuz için otomatik olarak yazıcınızı sistem tanıyacaktır kullanabilirsiniz.

 9. Ferit

  Driver dosyası 2017 için güncelmidir bilgi vermenizi rica ederim.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Ferit Bey, Driver dosyası 2017 için günceldir. Uyumlu olan tüm işletim sisteminde en güncel halini indirirsiniz.

 10. Dorapef

  hi!

  1. Editör (Site Editörü)

   Hi Dorapef, how can I help you?

 11. ramazan

  teşekkürler Windows vista işletim sistemi için kurdum tamam ilerleyen günlerde ise Windows 7 kurmayı düşünüyorum onunu içinde uyumlu olur mu sorun yaşamamak adına yazıyorum uyumlu değil derseniz Windows 7 geçmeyecem.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Razaman Bey, driver Windows 7 tüm serileri için uyumludur kullanabilirsiniz.

 12. mehmet a.

  teşekkürler Windows 7 home için sorunsuz bir şekilde çalıştı iyi çalışmalar dilerim.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Mehmet Bey, bizlerde sizlere bizimle iyi dileklerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Ne zaman sorunuzun olursa bize yazabilirsiniz, sizin gibi kibar ve değerli ziyaretçimize yardımcı olmak bizim için mutluluktur.

 13. Bahattin laleli

  bilgisayarıma usb cihazı ile bağlantı yaparken yazıcı bağlantı hatası yazıcı tanımadı tarzında hata alıyorum bunu nasıl çözebilirim.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Bahattin Bey, bilgisayarınızda bulunan usb girişi veya yazıcınızı bağlarken kullandığınız usb giriş kablosu arızalı olması çok yüksek ihtimal. Yapmanız gereken ise ilk olarak bilgisayarınızda diğer usb girişlerine yazıcıyı takınız. Eğer hata almaz ve yeni donanım bulundu uyarı alırsanız driver kurarak yazıcınızı tanıtabilirsiniz. Hata alır ve yazıcınız bilgisayar algılamaz ise yazıcı usb kablonuzu değiştirmeniz gerekmektedir.

 14. gökhan yak

  teşekkürler herkese sorunsuz bir şekilde çalışıyor iyi çalışmalar.

  1. Editör (Site Editörü)

   Gökhan Bey,

   Driverindirmeli.com adresini tercih ettiğiniz için bizlerde sizlere teşekkürlerimizi sunarız. Sorununuz olduğu zaman lütfen çekinmeden bizimle iletişime geçiniz.

 15. şener yurt

  arşiv dosyası açılamadı hatası aldım ne yapmam lazım çabuk yardımcı olun bana

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Şener YURT, Driver dosyasını tam olarak indirme işlemi yapmadığınız için bu hatayı almışsınız. Tekrar indirerek lütfen tamamen inmesini bekleyiniz. Başka bir sorunla karşılaşırsanız çekinmeden iletebilirsiniz.

 16. Tarık

  Windows 7 işletim sistemi için uyumlu mu bu driver

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Tarık Bey, Windows 7 uyumlu driverdır. Windows 7 yazıcı tanıtma işleminde kullanabilirsiniz.

 17. Fahri Yasin

  Driver sorunsuz bir şekilde çalıştı yapımda ve yayında emeği geçen herkese buradan teşekkürlerimi sunarım.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Fahri Bey, bilgilendirme için bizlerde size teşekkür ederiz. Lütfen sorun olduğundan çekinmeden bize iletiniz.