Samsung ML-2510 Yazıcı Driver İndir

Samsung ML-2510 Yazıcı Driver

Samsung ML-2510 yazıcı sistem driver.

Driver Kurulumu: Driver için iki seçenek sunuyoruz birisi, Windows için diğer Linux için her ikisi içinde driver tam olarak indirdikten sonra kurulum başlatınız.

Kurulum sırasında yönergeleri takip ederek sürekli ileri, tamam diyerek kurulum işlemini bitiriniz. Bilgisayarınız driver kurulumum bitimin otomatik olarak görecektir. Yazıcınızı tanıyacaktır. Sayfa altında bulunan yardım ve yorum kutusundan bizlere driver hakkında sorularınızı çekinmeden anında sorabilirsiniz. Site editörleri veya kullanıcılar tarafından sorular incelenerek soru altından size cevap verilecektir. Driver ve cihaz ile alakalı olan tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Lütfen sorularından soru detayını bildirmeyi unutmayınız.

Driver Yardım

Kısa ve anlaşılmayan sorular yazmamaya, anlaşılacak şekilde yazmaya dikkat ediniz. Soru anlaşamadığı durumda soruya cevap veren site kullanıcıları veya editör tarafından sorunun anlaşılması için tekrar soru soran kişiye anlamadığı için soru sorduğu, zaman kaybı yaşandığı gözlemlenmiştir.

Sorularınıza aynı aygıtı kullanan site kullanıcıları veya editörler cevap verebilmektedir. Cevabın daha hızlı olması adına sorun detaylarını nerelerde sorun yaşadığınız hangi hata veya durumlarla karşılaştığınızı bildirmeniz daha kısa sürede yanıt almanıza neden olacaktır.

Samsung ML-2510 Yazıcı


İşletim Sistemi: Windows 2008, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Boyut: 21.3 Mb.
Üretici: Samsung
Dil: Türkçe

Samsung ML-2165 Yazıcı 1 Driver İndir


İşletim Sistemi: Linux

Boyut: 28.8 Mb.
Üretici: Samsung
Dil: İngilizce

Samsung ML-2165 Yazıcı 2 Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.