Snopy FT28B1 USB/PS2 Titreşimli Oyun Kolu Driver İndir

Snopy FT28B1 USB/PS2 Titreşimli Oyun Kolu Driver

Snopy FT28B1 USB/PS2 Titreşimli Oyun Kolu Driver.

Driver Kurulumu: Driver kurulumuna başlamadan önce bilgisayarınıza aygıtı doğru bir şekilde taktığınıza, bağlantıların tam olup olmadığına ve cihazınızın çalışır durumda olduğuna emin olarak driver dosyasını indiriniz.

Driver dosyasını indirdikten sonra sıkıştırılmış olan rar dosyasını bilgisayarınızda Winrar, Winzip veya diğer rar açma programların birisi ile açarak klasör içerisine gidiniz.

Klasör içerisinde olan tek kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız. Kuruluma onay veriniz ve sistem yönergelerini takip ederek kurulumu tamamen bitiriniz.

Driver Yardım

Driver indirme, kurulum ya da sormak istediğiniz bir soru olursa diğer driverlarda olduğu gibi bu driver sayfasında da alt taraftan sorunuzu sorabilirsiniz. Sorunuzu sorarken sorununuz ile alakalı olan detayları bildirmeyi unutmayınız.

Sorun detayı bildirilmeyen sorularda anlaşılmadığından tekrar soru sorulduğu buda soru soran kişinin zaman kaybına yol açtığı önceden diğer driver sorularından sıklıkla gözlemlenmiştir. Sorunuzu nerede sorun yaşadığınızı ne gibi sorular ile karşılaştığınız anlatarak sormanız sorunuzu detaylandırmanız demektir.

Driverindirmeli.com driver ile alakalı işlemlerin kullanıcıların yararlanması için oluşturulmuş bir driver sitesidir. Teknik olan sorularınızı lütfen sormayınız. Teknik olan sorunlarınıza bu sitede ve diğer internet sitelerinde çözüm bulmanız mümkün değildir. Teknik sorunlarız için size sadece yetkili teknik servisleri yardımcı olabilir.

Snopy FT28B1 USB/PS2

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 444 Kb.
Üretici: Snopy (Segment Bilgisayar)
Dil: İngilizce

Snopy FT28B1 USB/PS2 Titreşimli Oyun Kolu Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

2 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Armagan

  Ben driveri kurdum PC de takılı çalışır olduğu gözüküyor ama oyun kolunu oyunda çalıştıramadım?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Armağan,

   Driver bilgisayarda başarılı bir şekilde kurmuşunuz. Oyun ile alakalı ayarlarlamalarına bakınız. Konsol ayarları gibi sorununuz driver ile alakalı değil driverı kurduğunuz şekilde kalsın, driver dosyası ile artık işlem yapmayınız!