ZyXEL VMG3312-B10B Türk Telekom Modem Driver / Yazılım (Güncelleme) (Resimli Anlatım) İndir

ZyXEL VMG3312-B10B Türk Telekom Modem Driver / Yazılım

ZyXEL modem için driver yazılım güncelleme hakkında işlemleri burada buluna sayfada bulara modem driverını güncelleyebilirsiniz. Güncelleme işlemi resimli olarak anlatılacağından resim ile birlikte yazıları da okuyarak işlemlerinizi devam edebilirsiniz.

ZyXEL modem ara yüzüne internet tarayıcınızda adres çubuğu (internet adresini yazdığınız kutu tüm tarayıcılar için gerçeli) olan yerde 192.168.1.1 yazarak gidiniz.

VMG3312-B10B modem giriş ekranında kullanıcı adı ve şifre değiştirmediyseniz. Kullanıcı adı: admin Şifre: ttnet olarak giriş yapabilirsiniz.

Yazılım güncelleme sırasında yazılımı güncelleme sırasında uzak bağlantı ya da mobil bağlantı ile girerek yazılım güncellemesi yapmamanızı öneririz. Kablolu (LAN) bağlantısı ile bilgisayardan güncelleme yapınız.

ZyXEL VMG3312-B10B Türk Telekom Modem Modem Ayarlarına Giriş

Modem ayarlama ekranı açıldığında alt menüden bakım ve bakım ve yazılım güncelime menülerini gidiniz.

ZyXEL VMG3312-B10B Türk Telekom Modem Yazılım Güncelleme

İndirdiğiniz .bin uzantılı dosyayı Cihaz Yazılımını Yükseltme ve yan tarafta bulunan “Yükle” menüsü kullanarak gösteriniz ve yazılım yüklemeyi başlatınız.

ZyXEL VMG3312-B10B Türk Telekom Modem Yazılım Yükleme

Yazılım sürekli olarak güncellediğinden orijinal dosyayı indirmeniz için verilen indirme linki direk ZyXEL sitesine gitmektedir.

LAN kablosu ile güncelleme yaptığınızda kopma veya bağlantı kesintisi olmayacak yazılım LAN kablosu ile sorunsuz bir şekilde güncellenebilecektir. Burada yer alan yazılım güncelleme sadece ZyXEL VMG3312-B10B marka Türk Telekom için verilen modem için kullanılmalıdır.

ZyXEL VMG3312-B10B Türk Telekom Modem

Modem markanızave Türk Telekomdan aldığınız modem olduğuna emin olmanız gerekmektedir. Diğer şekilde modeminiz yanlış yazılım güncellemeden dolayı çalışmayabilir.

ZyXEL VMG3312-B10B Türk Telekom Modem Driver / Yazılım İndir

Yorum veya Yardım Almak İçin Yazabilirsiniz.

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.