ZyXEL VMG3312-B10B Türk Telekom Modem Driver / Yazılım (Güncelleme) (Resimli Anlatım) İndir

ZyXEL VMG3312-B10B Türk Telekom Modem Driver / Yazılım

ZyXEL modem için driver yazılım güncelleme hakkında işlemleri burada buluna sayfada bulara modem driverını güncelleyebilirsiniz. Güncelleme işlemi resimli olarak anlatılacağından resim ile birlikte yazıları da okuyarak işlemlerinizi devam edebilirsiniz.

ZyXEL modem ara yüzüne internet tarayıcınızda adres çubuğu (internet adresini yazdığınız kutu tüm tarayıcılar için gerçeli) olan yerde 192.168.1.1 yazarak gidiniz.

VMG3312-B10B modem giriş ekranında kullanıcı adı ve şifre değiştirmediyseniz. Kullanıcı adı: admin Şifre: ttnet olarak giriş yapabilirsiniz.

Yazılım güncelleme sırasında yazılımı güncelleme sırasında uzak bağlantı ya da mobil bağlantı ile girerek yazılım güncellemesi yapmamanızı öneririz. Kablolu (LAN) bağlantısı ile bilgisayardan güncelleme yapınız.

ZyXEL VMG3312-B10B Türk Telekom Modem Modem Ayarlarına Giriş

Modem ayarlama ekranı açıldığında alt menüden bakım ve bakım ve yazılım güncelime menülerini gidiniz.

ZyXEL VMG3312-B10B Türk Telekom Modem Yazılım Güncelleme

İndirdiğiniz .bin uzantılı dosyayı Cihaz Yazılımını Yükseltme ve yan tarafta bulunan “Yükle” menüsü kullanarak gösteriniz ve yazılım yüklemeyi başlatınız.

ZyXEL VMG3312-B10B Türk Telekom Modem Yazılım Yükleme

Yazılım sürekli olarak güncellediğinden orijinal dosyayı indirmeniz için verilen indirme linki direk ZyXEL sitesine gitmektedir.

LAN kablosu ile güncelleme yaptığınızda kopma veya bağlantı kesintisi olmayacak yazılım LAN kablosu ile sorunsuz bir şekilde güncellenebilecektir. Burada yer alan yazılım güncelleme sadece ZyXEL VMG3312-B10B marka Türk Telekom için verilen modem için kullanılmalıdır.

ZyXEL VMG3312-B10B Türk Telekom Modem

Modem markanızave Türk Telekomdan aldığınız modem olduğuna emin olmanız gerekmektedir. Diğer şekilde modeminiz yanlış yazılım güncellemeden dolayı çalışmayabilir.

ZyXEL VMG3312-B10B Türk Telekom Modem Driver / Yazılım İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

11 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Doğan Akçay

  Youtube’da Zyxel VMG3312-B10B Güncelleme Sayfası Kilidi Açma yazarak aratın. Orada ki videoyu izleyerek yapabilirisiniz. Bende de yoktu aynı şekilde yaptım oldu sizde yapın yapamayanlar.

 2. Sabahattin Çelik

  Modeme yazılım atma yeri yok ttnet kaltırmış bunu nasıl geri gedirirlir yana nasıl yazılım atılır.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Sabahattin Bey,

   Açtığınız yerde yapılandırma menüsünden yapıyorsunuz. Yazılım atarken Wi-Fi üzerinden değil Ethernet kablosu üzerinden yazılım yüklemesi yapmanızı öneririz. Nedeni ise Wi-Fi üzerinden yazılım attığınızda bağlantı kesilmesi olması durumda yazılım yükleme işlemi yarıda kalabilir.

   Modeme yazılım atma hakkında bilgi sahibiyseniz yazılımı yükleyiniz ya da güncelleyiniz. Bilginiz yoksa önermeyiz. Yanlış yazılım atma sonucu modemi hiç kullanamayabilirsiniz.

 3. Levent

  Merhaba uzun süredir bu modemi kullanıyorum en son app7 yazılımı yüklüydü fakat ttnet yazılımı otomatik olarak app13 seklinde güncellemiş ve yazılım güncelleme kısmı kaldırılmış.

  Hiç sorunsuz çalışan modemde şu anda arada kopmalar oluyor güncelleme sayfası olmadığı için eski yazılamada dönemiyorum yazılımı eski haline nasıl getirebiliriz teşekkür ederim.

 4. halis

  iyi günler.benim vmg3312-b10b modemimin arayüzü orijinal yada demodaki gibi değil güncelleme yükleyemiyorum

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Halis Bey,

   Arayüz görünümü değişmiş olabilir. Ekranın resmini eğer atsaydınız anlardık. Arayüz değişs ede ayar aynıdır siz modem arayüzünde yazılım yükleme alanına bakınız. Fakat bu model de arayüz değişmedi biliyoruz modeli doğru yazdığınıza emin olunuz.

 5. Faik birgili

  Evde internet hizmeti alamıyorum

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Faik BİRGİLİ;

   Sitede driver ile alakalı işlemlerde yardım alabiliyorsunuz. İnternet servis sağlayıcınız Türk Telekom, Süper Online ya da Türknet hangisi ise orayla görüşmeniz gereklidir. Bu sayfa ile ilgili değil sorunuz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz.

   1. Şenol

    merhaba

    1. Editör (Site Editörü)

     Sayın Şenol Bey,

     Merhaba buyurun sorunuzu direk sorabilirsiniz. Buradayız sizi dinliyoruz. Lütfen çekinmeden sorunuzu iletiniz.

  2. Rami Çetintaş

   Ttneti ara burayla işin yok.