A4 Tech OP-620D Mouse Driver İndir

A4 Tech OP-620D Mouse Driver

A4 Tech OP-620D Mouse Driver.

Driver Kurulumu: Kurulum için driver dosyasını indirmeden önce işletim sisteminizin driver ile uyumlu olup olmadığı sayfa içerisinde uyumlu işletim sistemi alanında kontrol ediniz ve indirme işlemine başlayınız. İndirme işlemi sırasında indirmeyi yarıda kesmeyiniz, durdurarak iptal etmeyiniz ve sayfayı kapatmayınız. Driver dosyasını bilgisayarınıza sorunsuz olarak kurabilmeniz için driver tamamen indirilmesi gereklidir.

İndirme işlemi bittikten sonra cihazınızı takmadıysanız cihazı takınız, bağlantıların tam olarak yapılıp yapılmadığını kontrol ediniz ve indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarda kurunuz ya da uygulayınız.

Bu driver dosyası ve diğer driver dosyaları tamamen ilgili driver üreticisinin sunduğu şekilde sizlere sunulmaktadır. Bu sebepten dolayı indirmiş olduğunuz driver üretici firmanın orijinal driver dosyasıdır. İndirme sırasında ya da driver kurulum veya uygulama işlemlerinde sorun yaşarsanız bizlere daima ulaşarak sorunuzu bildirebilir, yardım isteğinde bulunabilirsiniz.

A4 Tech OP-620D Mouse

Sorularınız için sayfa altında yer alan yorumlar alanını kullanabilirsiniz. Sorunuza aygıtı kullanan kullanıcılar, site kullanıcıları ya da editörler tarafından cevap verilmektedir. İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs koruma programından geçilerek dosya güvenliği test edildikten sonra indirilmeye sunulmaktadır. İndirmiş olduğunuz driver dosyasını kullanmadan önce virüs koruma programı ile kontrol etmenizi öneririz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 1.9 MB
Üretici: A4Tech
Dil: İngilizce

A4 Tech OP-620D Mouse Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

6 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Yavuz Salih Keskin 16 Haziran 2021

  32 bit kurulum var mı?

  1. Editör (Site Editörü)16 Haziran 2021

   Sayın Yavuz Bey,

   Driver dosyası Windows 32 bit ve 64 bit işletim sistemi için uygundur.

 2. Cenk Tekin 3 Mart 2021

  İndirdim 64 bit Windows 7 nasıl kurarım?

  1. Editör (Site Editörü)4 Mart 2021

   Sayın Cenk Bey,

   Kameranızı düzgün çalışır halde taktıktan sonra kurulum dosyasından driver kurulumunu çalıştırınız. Kurulumunda ilerleyerek devam ediniz. Driver kurulumu basittir. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen çekinmeden buradan iletiniz.

 3. Faruk Kılıç 11 Mart 2019

  Hocam bunu indirdim yükledim 64 bit olanını ve hiçbir şey gelmedi. Yüklendi ama ne yüklendi nereye yüklendi göremiyorum. Bu ne saçma bir iştir hiç bir yerde tuş atama programını bulamıyorum.

  1. Editör (Site Editörü)14 Mart 2019

   Sayın Faruk Bey,

   İçerisinde setup dosyasını çalıştırdığınızda kurulumu C:\Program Files\A4Tech\Mouse olarak yapmaktadır.