A4 Tech PK-130MJ Web Cam Driver İndir

A4 Tech PK-130MJ Web Cam Driver İndir

A4 Tech PK-130MJ web kamerası kullanıcıları için sistem driver.

Driver Kurulumu: A4 Tech PK-130MJ web kemarasını ilk olarak indiriniz daha sonra sıkıştırılmış halden açınız.

Açtıktan sonra kurulumu başlatınız. Sürekli olarak ilerleyin ve kurulumu tamamen bitiriniz. Sistem oto olarak kemaranızı tanıyacaktır. Dilediğiniz gibi tüm özellikleri ile kullanabilirsiniz.

A4 Tech PK-130MJ tak kullan özelliğine sahiptir yanlız bazı özellikleri kullanmaya bilirsiniz. Bunun için driver kurmada fayda bulunmaktadır.

Bu driver dosyası tamamen ilgili driver üreticisinin sunduğu şekilde sizlere sunulmaktadır. Bu sebepten dolayı indirmiş olduğunuz driver üretici firmanın orijinal driver dosyasıdır.

Driver Yardım

İndirme sırasında ya da driver kurulum veya uygulama işlemlerinde sorun yaşarsanız bizlere daima ulaşarak sorunuzu bildirebilir yardım istediğinde bulunabilirsiniz.

İndirme işlemi bittikten sonra cihazınızı takmadıysanız cihazı takınız, bağlantıların tam olarak yapılıp yapılmadığını kontrol ediniz ve indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarda kurunuz ya da uygulayınız.

Sorun veya sorunların için sayfa içerisinde yer alan yorumlardan alanında sorununuz detayı ve işletim siteminizin ile birlikte dönüş yaparsanız sorunuz ve editörler tarafından verilen cevap site içerisinde yayınlanarak sorunuza cevap alabilirsiniz. İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs taramasından geçilerek dosya güvenliliği tarafımızdan sağlanarak size sunulmaktadır. İndirmiş olduğunuz driver dosyasını sizlerde virüs taramasından geçirmenizi de önermekteyiz.

İşletim Sistemi: Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1

Boyut: 30.1 Mb.
Driver Dosya Adı: A4 IM_Magician_driverindirmeli.rar
Üretici: A4 Tech
Dil: İngilizce

A4 Tech PK-130MJ Web Cam Driver İndir

Yorum veya Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

1 Yorum veya Yardım İsteği

  1. erhan

    indirim yapamıyorum