A4 Tech PK-333E Clip-on Lighting Led Kamera Driver İndir

A4 Tech PK-333E Clip-on Lighting Led Kemera Driver

A4 Tech PK-333E Clip-on Lighting Led Kemera Driver

A4 Tech PK-333E Clip-on Lighting led kamera kullanıcıların sistemlerinde tanıtmaları için yararlanacakları driver.

Driver Kurulumu: Driver direk olarak A4 Tech resmi sitesinden indireceksiniz. İndirğiniz driver sıkıştırılmış bir şekilde siz onu açarak kurulumu başlatacaksınız.

Kurulum klasöründe setup dosyasına tıklayınız. Kurulum ekranın ilk pencerede kemeranızı kurmanız için sisten onay istenecektir. Kameranız takılı bir şekilde onay verirerek diğer kısımların hiç bir ayarı ile oynamdan devam ediniz ve en son kısıma geldiğinizde driver tamamen kurulacak sistem web kemaranızı tanıyacaktır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

Driver Yardım

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşan ziyaretçilerimiz site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir. Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

İşletim Sistemis: Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7

Boyut: 30.1 Mb.
Driver Dosya Adı: A4 IM_Magician_driverindirmeli.rar
Üretici: A4 Tech
Dil: İngilizce

A4 Tech PK-333E Led Kamera Driver İndir

Yorum veya Yardım Almak İçin Yazabilirsiniz.

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.