A4 Tech PK-835 Kamera Driver İndir

A4 Tech PK-835 Kamera Driver

A4 Tech PK-835 Kamera Driver.

Driver Kurulumu: Kurulum için driver dosyasını indirmeden önce işletim sisteminizin driver ile uyumlu olup olmadığı sayfa içerisinde uyumlu işletim sistemi alanında kontrol ediniz ve indirme işlemine başlayınız. İndirme işlemi sırasında indirmeyi yarıda kesmeyiniz, durdurarak iptal etmeyiniz ve sayfayı kapatmayınız. Driver dosyasını bilgisayarınıza sorunsuz olarak kurabilmeniz için driver tamamen indirilmesi gereklidir.

İndirme işlemi bittikten sonra cihazınızı takmadıysanız cihazı takınız, bağlantıların tam olarak yapılıp yapılmadığını kontrol ediniz ve indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarda kurunuz ya da uygulayınız.

Bu driver dosyası ve diğer driver dosyaları tamamen ilgili driver üreticisinin sunduğu şekilde sizlere sunulmaktadır. Bu sebepten dolayı indirmiş olduğunuz driver üretici firmanın orijinal driver dosyasıdır. İndirme sırasında ya da driver kurulum veya uygulama işlemlerinde sorun yaşarsanız bizlere daima ulaşarak sorunuzu bildirebilir yardım istediğinde bulunabilirsiniz.

A4 Tech PK-835 Kamera

Sorun veya sorunların için sayfa içerisinde yer alan yorumlardan alanında sorununuz detayı ve işletim sisteminiz ile birlikte dönüş yaparsanız sorunuz ve editörler tarafından verilen cevap site içerisinde yayınlanarak sorunuza cevap alabilirsiniz. İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs taramasından geçilerek dosya güvenliliği tarafımızdan sağlanarak size sunulmaktadır. İndirmiş olduğunuz driver dosyasını sizlerde virüs taramasından geçirmenizi de önermekteyiz.

İşletim Sistemi: Windows 2000, Windows 2003, Windows XP, Windows Vista, Windows 7

Boyut: 41.6 Mb.
Üretici: A4Tech
Dil: İngilizce

A4 Tech PK-835 Kamera Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

5 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Kadir

  merhaba. driveri indirin ve kurun. aygıt yöneticisinden a4 webcamı bulun sağ tıklayın, sürücü güncelleştir deyip alltakini seçin dosya olarak win7 driver klasörünü seçip devam deyin. webcam acılıyor. ben denedim oldu..

  1. Ahmet Karadiş

   Aygıt yöneticisinden bulamadım ama.

   1. Editör (Site Editörü)

    Sayın Ahmet Bey,

    Kamerayı taktığınızda yeni donanım bulundu uyarısı çıkacaktır. Çıkarıp tekrar takınız. Kamera düzgün çalışıyorsa bilgisayar yeni donanım bulundu olarak size sağ köşede uyarı verecektir.

 2. Elif

  Windows 10 64 bit işletim sistemine uygun program yok mu kullanmıyorum.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Elif Hanım;

   Şu an için Windows 10 uyumlu olan driver yoktur. Not alıyorunuz Windows 10 uyumlu olduğunda buradan dönüş yapacağız.