A4 Tech PK-835 Kamera Driver İndir

A4 Tech PK-835 Kamera Driver

A4 Tech PK-835 Kamera Driver.

Driver Kurulumu: Kurulum için driver dosyasını indirmeden önce işletim sisteminizin driver ile uyumlu olup olmadığı sayfa içerisinde uyumlu işletim sistemi alanında kontrol ediniz ve indirme işlemine başlayınız. İndirme işlemi sırasında indirmeyi yarıda kesmeyiniz, durdurarak iptal etmeyiniz ve sayfayı kapatmayınız. Driver dosyasını bilgisayarınıza sorunsuz olarak kurabilmeniz için driver tamamen indirilmesi gereklidir.

İndirme işlemi bittikten sonra cihazınızı takmadıysanız cihazı takınız, bağlantıların tam olarak yapılıp yapılmadığını kontrol ediniz ve indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarda kurunuz ya da uygulayınız.

Bu driver dosyası ve diğer driver dosyaları tamamen ilgili driver üreticisinin sunduğu şekilde sizlere sunulmaktadır. Bu sebepten dolayı indirmiş olduğunuz driver üretici firmanın orijinal driver dosyasıdır. İndirme sırasında ya da driver kurulum veya uygulama işlemlerinde sorun yaşarsanız bizlere daima ulaşarak sorunuzu bildirebilir, yardım isteğinde bulunabilirsiniz.

A4 Tech PK-835 Kamera

Sorularınız için sayfa altında yer alan yorumlar alanını kullanabilirsiniz. Sorunuza aygıtı kullanan kullanıcılar, site kullanıcıları ya da editörler tarafından cevap verilmektedir. İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs koruma programından geçilerek dosya güvenliği test edildikten sonra indirilmeye sunulmaktadır. İndirmiş olduğunuz driver dosyasını kullanmadan önce virüs koruma programı ile kontrol etmenizi öneririz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 41.6 MB
Üretici: A4Tech
Dil: İngilizce

A4 Tech PK-835 Kamera Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

9 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Mehmet Salih Topal 18 Aralık 2020

  Mikrofon nasıl açılıyor canlı derse giriyorum. Sesim gitmiyor hem kameralı hemde mikrofonlu denilmişti. Onunda ayrı bir driverımı var?

  1. Editör (Site Editörü)18 Aralık 2020

   Sayın Mehmet Bey,

   Mikrofon için A4 Tech modellerde ayrı driver olmaz. Tek bu driverı kurmanız yeterlidir. Kamerada görüntü var ise mikrofon girişine doğru bir şekilde takılı olduğunu ve mikrofonun çalışır olduğuna enim olunuz.

 2. Şehmuz Mortepe 28 Kasım 2020

  Selamlar mikrofon nasıl düzelecek?

  1. Editör (Site Editörü)28 Kasım 2020

   Sayın Şehmuz Bey,

   Driver tek defa kurmanızda hem kamera hem de mikrofon çalışacaktır. Ayrıca mikrofon için driver kurmanızı gerek yoktur. Kamera çalışıyor mikrofonda sorun var teknik bir sorun olabilir.

 3. Kadir Kefal 13 Mayıs 2020

  Merhaba driveri indirin ve kurun. Aygıt yöneticisinden a4 webcamı bulun sağ tıklayın, sürücü güncelleştiriniz. Sonrasında altakini seçin dosya olarak win7 driver klasörünü seçip devam deyin. Webcam acılıyor. ben denedim oldu.

  1. Ahmet Karadiş 15 Eylül 2020

   Aygıt yöneticisinden bulamadım ama.

   1. Editör (Site Editörü)15 Eylül 2020

    Sayın Ahmet Bey,

    Kamerayı taktığınızda yeni donanım bulundu uyarısı çıkacaktır. Çıkarıp tekrar takınız. Kamera düzgün çalışıyorsa bilgisayar yeni donanım bulundu olarak size sağ köşede uyarı verecektir.

 4. Elif 8 Mayıs 2020

  Windows 10 64 bit işletim sistemine uygun program yok mu kullanmıyorum.

  1. Editör (Site Editörü)9 Mayıs 2020

   Sayın Elif Hanım;

   Şu an için Windows 10 uyumlu olan driver yoktur. Not alıyorunuz Windows 10 uyumlu olduğunda buradan dönüş yapacağız.