A4 Tech PK-836F Web Kamera Driver İndir

A4 Tech PK-836F Web Kamera Driver

A4 Tech PK-836F Web Kamera Driver

A4 Tech PK-836F Web kamerası kullanıcıları için sistemlerinde tanıtmaları için gerekli olan driver dosyaları içerir.

Driver Kurulumu: Driver yaklaşık olarak mb büyüyüklüğündedir. İnternetin hızınına doğru orantılı olarak biraz indirme zaman alabilir. Tam olarak indirdiniz. İndirdiğiniz driver açarak kulumu başlatınız.

Hiç ayar ayarları değiştirmeden kurulumun sonuna kadar gidiniz ve kurulumu sonlandırınız. Kurulumu sonlandırdığınızda bilgisayarınız web kameranızı otomatik olarak tanıyacaktır.

Artık web kameranızın tüm özellikleri ile bilgisayarınızda tanıttınız hayırlı olsun, güle, güle kullanınız. Herhangi kurulum sorunu için bizler ile çekinmeden yorumlarla veya iletişim kısımdan iletişime geçebilirsiniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

Driver Yardım

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz site kullanıcıları ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir. Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

İşletim Sistemi: Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Boyut: 30.1 Mb.
Driver Dosya Adı: A4 IM_Magician_driverindirmeli.rar
Üretici: A4 Tech
Dil: İngilizce

A4 Tech PK-836F Web Kamera Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.