Apple Mobile Device USB Driver İndir

Apple Mobile Device USB Driver

Apple için tüm marka cep telefonunu bilgisayarınızda USB bağlantısı yapabilmeniz için gerekli olan driver dosyasını indirerek, Apple, iPhone, iPad veya iPod mobil cihazınız ile bilgisayar bağlantısını yapabilirsiniz.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bittiğinde cihazınızı takınız. Bu işlemlerden sonra kurulum veya uygulama için indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarınızda tanıtma işlemi için uygulayınız. İndireceğiniz driver dosyası yerleşik driver dosyasıdır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından taratılarak site içerisinde sunulmaktadır. Sizin ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile driver dosyasını taratmanızı da önermekteyiz. Sayfa içerisinde bulunan driver dosyası üretici tarafından sunulmuş olan orijinal driver dosyasıdır. İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif indirme kaynaklarımızdan yararlanırız. Site içerisinde bulunu tüm driver dosyaları tarafımızdan kontrol edilmekte olup başka bir siteye kesinlikle yönlendirilmemektedir.

Driver Yardım

Bu sebepten dolayı indirmiş olduğunuz driver dosyası daha kolay inerken ve güvenli bir indirme işlemi yapmış olursunuz. Driver kurulum veya tanıtma sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli sorunlarınızı sorabilirsiniz. Soru ya da sorularınız aygıtı kullanan kullanıcılar ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı tekrar buradan sizlere verilecektir.

Lütfen yaşadığınız sorunu yazarken detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sisteminizi, nerede tam olarak sorun yaşadığınızı, hatanın ne olduğunu detayları ile birlikte bildiriniz.

Detay bildirilmeyen sorunlarda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu da sizin için zaman kaybına yol açarak, işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Detayları bildirmeyi unutmayınız!

1. İndirme 32 Bit Windows İçindir.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 3.5 MB
Üretici: Apple
Dil: İngilizce

Apple Mobile Device USB 32 Bit Driver İndir


2. İndirme 64 Bit Windows İçindir.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 3.5 MB
Üretici: Apple
Dil: İngilizce

Apple Mobile Device USB 64 Bit Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

4 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Zehra Başaran 2 Ağustos 2021

  Merhabalar 64 bit Windows için indirdim ancak zip dosyasından çıkartırınca PC’de açılmıyor. Windows 10 kullanıyorum.

  1. Editör (Site Editörü)2 Ağustos 2021

   Sayın Zehra Hahım,

   İndirdiğiniz driver yerleşik driver dosyasıdır. Yerleşik driver dosyasıdır. Driver dosyalarını bilgisayarınızın donanımına uygulamanız gerekmektedir. Sitede yerleşik driver ne demek ve nasıl yüklenir bunu “Yerleşik Driver (Sürücü) Ne Demek, Nasıl Yüklenir?” sayfasına giderek öğrenilirsiniz.

 2. Ramazan Kaya 15 Haziran 2021

  Samsung J5 telefonda USB açılmıyor.

  1. Editör (Site Editörü)16 Haziran 2021

   Sayın Ramazan Bey,

   Sayfadaki driver Apple mobile içindir. USB driver Samsung markası için Samsung USB Driver Türkçe sayfasına giderek driverı indiriniz.