Samsung USB Driver Türkçe İndir

Samsung USB Driver Türkçe

Samsung USB Driver ile cep telefonunuz ile bilgisayar arasında bağlantı kurmanızı sağlar.

Driver Kurulumu: İndirdiğiniz driver sıkıştırılmış yani rar sıkıştırılmış bir şekilde bilgisayarına inecektir. Rarlı halden sıkıştırma açma programlarından birisi ile bilgisayarınıza açarak çıkarınız.

Burada kurulum dosyasını göreceksiniz. Kurulum dosyasını çalıştırınız ve ilerleyiniz. İkinci kısımda diller gelecektir. Burada Türkçeyi seçiniz. Yükle komutunu veriniz. İşlem bu kadar kurulum bitince artık cep telefonu ile bilgisayar bağlantınızı yapabilirsiniz.

Samsung USB driver kurulumu resimli olarak anlatımını sayfa altında bulabilirsiniz. Samsung USB için driver kurulumunu anlayamayanlar veya sorusu ya da soruları olanlar sayfa içerisinde bizlere yazabilirler.

Yazınız tarafımızdan okunacak olup sayfa içerisinde aktif olan editör arkadaşımız tarafından soru veya sorularınız detaylı bir şekilde cevaplanacaktır. Driver ile alakalı tüm sorularınıza bize iletebilir veya diğer kullanıcıların yararlanması için görüşlerinizi sayfa içerisinde sizde bildirebilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 35.1 MB
Driver Dosya Adı: SAMSUNG_USB_Driver_for_Mobile_Phones.exe (SAMSUNG_USB_Driver_for_Mobile_Phones.rar)
Üretici: Samsung
Dil: Türkçe

Samsung Usb Driver Türkçe İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

12 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Furkan Vatansever 4 Ağustos 2022

  Merhabalar driver indirdim kurdum. Telefona USB taktığımda Odin uygulamasında telefonu göstermedi. Sonra PC kapattım açtım gene denedim ama gene olmadı. Yardımcı olursanız sevinirim.

  1. Editör (Site Editörü)4 Ağustos 2022

   Sayın Furkan Bey,

   Sormuş olduğunuz soru driver ile alakalı değil. Driver dosyası ile oynamayınız. Farklı bir uygulama ile deneyiniz.

 2. Vahit Utku İşçimen 16 Haziran 2022

  Merhaba ben driverı yükledim kurdum fakat bilgisayarımda aygıt sürücüsü yazılımı yüklenemedi hatası veriyor. Bunu nasıl çözebilirim?

  1. Editör (Site Editörü)17 Haziran 2022

   Sayın Vahit Bey,

   Farklı bir USB giriş ile deneyiniz. Cihanızın bilgisayar tarafından algılandığına emin olunuz. Cihazı bilgisayarınıza bağladığınız da yeni donanım bulundu uyarısı gelmesi gerekir.

 3. Kaan Say 22 Eylül 2020

  Ben bilgisayarımdan Windows 10 root olan telefonuma room atacaktım. Bununla yani bu USB driver ile odinle room atabilir miyim?

  1. Editör (Site Editörü)22 Eylül 2020

   Sayın Kaan Bey,

   Samsung USB driver ile bilgisayar ile cep telefonu arasında bağlantı kurabilirsiniz. Siz dosya mı yüklerseniz, cep telefonun yedeğini mi almak istersiniz, root mu atarsınız o size kalmış.

 4. Kenan 30 Nisan 2018

  USB driver olmadan telefonu doğrudan USB kablosuyla bilgisayara bağlarsak bilgisayar telefonu görmez mi?

  1. Editör (Site Editörü)30 Nisan 2018

   Sayın Kenan Bey,

   Yapacağınız işlemleri detayları ile birlikte burada bilginiz olması için vereceğiz. Bu işlemleri ayrıca resim ile vererek daha rahat anlamanızı sağlıyor olacağız.

   Samsung USB Driver Nasıl Kurulur? (Resimli Anlatım): İlk olarak Samsung cep telefonunuzu ve bilgisayarınızı USB kablosu ile birlikte bağlayınız. Bağlantıları doğru bir şekilde yaptıktan sonra site içerisinde yer alan Samsung USB driver dosyasını indiriniz. İndirme işleminden sonra rarlı dosyayı bilgisayarınızda Winrar ile açınız.

   Resimde göreceğiniz üzere “Klasöre Çıkart” menüsüne bastığınızda yan tarafta ki gibi sarı bir klasör belirecektir. Bu sarı klasör içerisine giderek exe dosyasını yani driver kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız. Bu işlemlerden sonra alt tarafta resimde gördüğünüz üzere kurulum başlayarak kuruluma devam etmeniz gereken ekranı göreceksiniz. Buradan kuruluma ileri butonuna basarak devam ediniz.

   Bu işlemden sonra ise dil seçiminizi sizden yapmanızı isteyecektir. Türkçe dil seçimi seçebilir veya diğer istediğiniz dillerden birisini seçerek driver kurulumuna devam edebilirsiniz.

   Diğer bir ekranda ise Samsung USB Driver yazılımını bilgisayarınızda nereye kurmak istediğinizi soran ekran ile karşılaşırsınız. Burasını C:\Program Files\SAMSUNG\USB Drivers olarak devam edebilir veya yanda bulunan üç nokta butonuna basarak bilgisayarda istediğiniz bir yere kurabilirsiniz.

   Driver kurulum yeri belirledikten sonra kurulum üst resimde görüldüğü gibi yapılarak bilgisayarınızda aktif hale gelecektir. Sonlandırarak driver kurulumu bitirebilirsiniz.

   Yazı içerisinde anlayacağız üzere sadece cihazı bağlamak ve driver dosyasını kurmak yeterlidir. Herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen çekinmeden iletiniz. Driver kurulumu bu şekilde basit bir işlemdir.

   1. Arda 18 Mayıs 2018

    lososo.

    1. Editör (Site Editörü)18 Mayıs 2018

     Sayın Arda Bey,

     lososo ne demek anlayamadık. Sormak istediğinizi biraz daha detaylı olarak bildirmenizi rica ederiz. Sorunlarınızı lütfen çekinmeden bize iletiniz efendim. Size her zaman yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz.

 5. Yasin Tetik 15 Aralık 2017

  Bu driver dosyası 2018 için güncel midir?

  1. Editör (Site Editörü)15 Aralık 2017

   Sayın Yasin Bey,

   İndirmiş olduğunuz driver dosyası Samsung USB driver için güncel driver dosyasıdır. İndirerek kullanabilirsiniz. Farklı bir sorunuz veya sorunuz olursa lütfen çekinmeden iletiniz.