C-Media AC97 Ses Kartı Driver İndir

C-Media AC97 Ses Kartı Driver

C-Media AC97 Ses Kartı (Audio) driver dosyasını indirebilirsiniz.

Bu driver bu ses kartları için uyumludur modeller ise şunlar; CMI8788, CMI8338, CMI9739, CMI9880, CMI9761, CMI8768, CMI9738 ve CMI8330.

Driver Kurulumu: Driver indirdikten sonra rarlı dosyası açınız ve açılan klasör içerisinde setup dosyasını çalıştırarak kurulumu bitiriniz. İşletim sisteminizin muhakkak uyumlu olması gereklidir, hemen alt kısımdan işletim sisteminizi dikkatli olarak kontrol ediniz eğer işletim sisteminiz uyumlu değilse indirmeyiniz.

Kurulum sırasında sorun ile karşılaşırsanız ya da anlamadığınız bir işlem olursa bizlere yorumlar alanından daima ulaşabilirsiniz. Bildiriminiz ulaştığında soru ya da sorunlarınız site kullanıcıları veya editörler tarafından size cevabı verilecektir.

C-Media AC97 Ses Kartı

Driver ile alakalı olan her türlü sorularınızı bizlere çekinmeden yazabilirsiniz. Sorularınızı yönetirken detayları bildirmeyi lütfen unutmayınız. Bazı ziyaretçilerimiz soruları detaylı olarak bildirmediğinden veya çok kısa bildirim yaptığından dolayı editörler tarafından soru veya sorun tam olarak anlaşılmamaktadır. Soru veya sorularınızın detaylarını bildiğimizde sizlere daha hızlı yardımcı olabiliriz.

İşletim Sistemi: Windows 95, Windows 98, Windows NT, Windows 2000, Windows 2003, Windows XP

Boyut: 2.5 MB
Üretici: C-Media
Dil: İngilizce

C-Media AC97 Ses Kartı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.