C-Media CMI8738 Ses Kartı Driver İndir

C-Media CMI8738 Ses Kartı Driver

C-Media CMI8738 Ses Kartı kullanıcıları için sistemlerinde driver tanıtmaları için gerekli olan driver dosyasını içerir.

Driver Kurulumu: Driverı zip olarak indireceksiniz. İndireceğiz driver sıkıştırılmış haldedir. Sıkıştırma ile açınız. Bu driver sadece Windows Xp kullanıcıları içindir. Açtığınızda önünüze setup dosyasını göreceksiniz. Kurulumu başlatınız ve bitmesini bekleyiniz.

Bilgisayarı yeniden başlatmanızı isterse başlatınız bilgisayarınız açılınca ses kartınızdan artık ses gelmeye başlayacaktır.

İndirmekte olduğunuz driver virüs programlarından geçilerek sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Sayfa içerisinde bulunan tüm driver dosyasının güvenliği kontrol edilmektedir. Ayrıca virüs koruma programı ile taratmanızı da öneririz.

Driver Yardım

Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde yer almaktadır. Bu driver dosyasını üretici firmanın kendi sunucusundan veya kendi sunucumuzdan, kaynaklarımızdan yararlanarak sizlere sunarız.

Kurulum sırasında sorun ile karşılaşırsanız ya da anlamadığınız bir işlem olursa bizlere yorumlar alanından daima ulaşabilirsiniz. Bildiriminiz ulaştığında soru veya sorunlarınız editörler tarafından detaylı olarak incelenerek size cevabı verilecektir. Driver ile alakalı olan her türlü sorularınızı bizlere çekinmeden iletebilirsiniz.

C-Media CMI8738 Ses Kartı

Sorunuzu sorarken detayları bildirmeyi lütfen unutmayınız. Bazı ziyaretçilerimiz sorusunu detaylı olarak bildirmediğinden veya çok kısa bildirim yaptığından dolayı editörler tarafından soru tam olarak anlaşılmamaktadır. Soru veya sorularınızın detaylarını bildiğimizde sizlere daha hızlı yardımcı olabiliriz.

İşletim Sistemi: Windows XP

Boyut: 2.5 Mb.
Üretici: C-Media
Dil: Türkçe

C-Media CMI8738 Ses Kartı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.