Canon i-SENSYS LBP6030B Yazıcı Driver İndir

Canon i-SENSYS LBP6030B Yazıcı Driver

Canon i-SENSYS LBP6030B Yazıcı Driver

Driver Kurulumu: Driver kurulumunu indirmeden önce sayfa içerisinde işletim sisteminizi uyumunu kontrol ediniz, Canon yazıcınızı bilgisayara takınız ve yeni donanım bulundu ibaresinin gelmesini bekleyiniz. Önceden yazıcı takılı olanlar yeni donanım bulunda ibaresine beklemelerine gerek yoktur. Daha önce taktıkları için bilgisayar donanımı görmüş ve driver kurmanızı bekliyor olacaktır.

Bu işlemleri yaptıktan sonra siteden tek dosya olarak kurulum dosyasını indirmiş olacaksınız. İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırınız ve sistem yönergelerini takip ederek driver kurulumunu bitiriniz. Driver kurulumundan sonra bilgisayarınız otomatik olarak yazıcınızı tanımış olacaktır. Driver kurulum veya tanıtma işleminden sorun yaşarsanız sorun ile birlikte alt tarafta yer alan yardım alanını kullanarak sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Driver indirme işlemini mutlaka tamamen yapmalısınız. Driver indirme işlemi bitimine kadar tarayıcınızı kapatmayınız, driver indirme işlemini durdurmayınız! Driver kurulumu için zorunludur. Tam indirme işlemi yapmayanlar driver kurulum ve tanıtma işlemini yapamazlar ve başarılı sonuç alamayacaklardır.

Canon i-SENSYS LBP6030B Yazıcı

Site içerisinde bulunan tüm driverlar editörler tarafından zararlı yazılım, trojan ve virüs programlarından geçirilerek yayına almaktadır. Site haricinde ya da üretici site haricinde site içerisinde hiç bir driver indirilmesi müsaade edilmez. Bu sebepten dolayı driver dosyaların güvenliği kontrolümüz altındadır.

1. İndirme Windows 32 Bit İçin

İşletim Sistemi: Windows Server 2008, Windows Server 2012, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 18.1 Mb.
Üretici: Canon
Dil: İngilizce

Canon i-SENSYS LBP6030B Yazıcı Driver (32 Bit) İndir


2. İndirme Windows 64 Bit İçin

İşletim Sistemi: Windows Server 2008, Windows Server 2012, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 29.2 Mb.
Üretici: Canon
Dil: İngilizce

Canon i-SENSYS LBP6030B Yazıcı Driver (64 Bit) İndir

Yorum veya Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

7 Yorum veya Yardım İsteği

 1. Cem

  canon LBP6030B indirdikten sonra çalıştırıyorum fakat yazıcıyı görmüyor. ne yapmam lazım

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın CEM Bey,

   Yazıcıyı bilgisayara takma sonrası yeni aygıt bulundu ibaresi çıkmıyorsa yazıcı girişi, bilgisayar girişi yabi girişlerde temassızlık, bozuklu yazıda da bozukluk olabilir. Yazıcı ile bilgisayar arasından iletişim kopukluğunu düzeltmelisiniz. Bu teknik bir sorunda olabilir mi?

 2. ALİ

  merhaba iyi çalışmalar canon lbp 6030b yazıcımı wındows 10 pro işletim sistemine kurulumunu yapamıyorum

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Ali Bey,

   Driver dosyası güncellendi. Sayfa içerisinde bulunan işletim sisteminizin bit sürümüne göre indirerek tekrar deneyiniz. Sorun yaşarsanız çekinmeden iletebilirsiniz. Windows 32 bit işletim sistemi kullanıcı iseniz 32 bit olan driver dosyasını, 64 bit kullanıcısı iseniz 64 bit olan driver dosyasını indirerek kullanmalısınız, bu hususa dikkat ediniz.

 3. pınar eczanesi

  kolay gelsin lbp6030b yazıcı var ama hergün yazarken bugün bişey oldu yazıcı görmüyor neden acaba

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Pınar Eczanesi,

   İşlerinizde kolaylıklar diliyoruz. Sorunuz birçok nedenden olabilir daha detaylı olarak bilgi verseniz çözümü direk olarak iletebilirdik. Burada size tavsiyemiz yazıcınızı kapatarak tekrar açınız ve bilgisayarın yazıcıya bağlantıların tam olup olmadığını kontrol ediniz. Bilgisayarınız yazıcıyı görüyor mu? Gerekirse bağlantıları çıkararak tekrar yerine sağlam bir şekilde takarak yazdırmayı deneyiniz.

 4. Editör (Site Editörü)

  İndireceğiniz driver dosyası 32 bit ve 64 bit Windows işletim sistemlerinde çalışmaktadır. Ayrıca detaylı uyumlu işletim sistemi alt tarafta verilmiştir.

  Driver Dosya Adı: LBP6030_6018_XPS_V190_Win_uk_EN.exe
  Üretici Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2015

  Uyumlu işletim Sistemleri: Windows 10 (32-bit), Windows 10 (64-bit), Windows 8.1 (32-bit), Windows 8.1 (64-bit), Windows 8 (32-bit), Windows 8 (64-bit), Windows 7 (32-bit), Windows 7 (64-bit), Windows Vista (32-bit), Windows Vista (64-bit), Windows Server 2008 (32-bit), Windows Server 2008 (64-bit), Windows Server 2008 R2 (64-bit), Windows Server 2012 (64-bit) ve Windows Server 2012 R2 (64-bit).

  Driver kurulumun sırasında sorun yaşayan veya sorusu olanlar lütfen çekinmeden bize iletsinler. Sorunuz editörler tarafından incelenerek cevaplanacağını bilmenizi isteriz.