Canon i-SENSYS MF3010 Yazıcı Driver İndir

Canon i-SENSYS MF3010 Yazıcı Driver

Canon i-SENSYS MF3010 Yazıcı Driver.

Driver Kurulumu: Yazıcı için driver dosyasını indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. Driverın doğru bir şekilde kurulması ve yazıcınızın bilgisayarı tanıması için driver dosyasını tam olarak indirmelisiniz.

İndirme işlemi bittikten sonra indirmiş olduğunuz diver dosyasını bilgisayarınız kurunuz. Driver dosyası yazıcınızın doğru bir şekilde tanıması için işletim sisteminizin uyumlu olması gerekmektedir. Sayfa içerisinde işletim sisteminizi mutlaka kontrol ediniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

Driver Yardım

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz site kullanıcıları ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı… Soru detaylarını bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir.

Canon i-SENSYS MF3010 Yazıcı

Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

1. İndirme 32 Bit Windows İçindir!

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 19.3 MB
Üretici: Canon
Dil: Türkçe

Canon i-SENSYS MF3010 Yazıcı Driver İndir


2. İndirme 64 Bit Windows İçindir!

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 21.3 MB
Üretici: Canon
Dil: Türkçe

Canon i-SENSYS MF3010 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

17 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Yasin 6 Kasım 2023

  windows10 pro kullanıyorum 64 bit ….sizin 64 bit olan driveri indiriyorum ama bir türlü görmüyor ne yapmalıyım

 2. Muzaffer Aydın 3 Ocak 2023

  Yazıcımı kuramıyorum.

  1. Editör (Site Editörü)3 Ocak 2023

   Sayın Muzaffer Bey,

   Yazıcınızı taktıktan sonra driver indirerek sadece yükleyiniz. Kurulumu yaptığınızda otomatik olarak yazıcınızı bilgisayarınız tanıyacaktır.

 3. Ofeliya Özüdoğru 22 Nisan 2022

  Selam yükledikten sonra ne etmek lazımdır.

  1. Editör (Site Editörü)23 Nisan 2022

   Sayın Ofeliya Hanım,

   Yazıcınızın doğru bir şekilde takılı olduğu ve çalışır olmadığına emin olun. Driver yükleme işleimden sonra yazıcınız otomatik olarak tanıyacaktır.

 4. Şerife Bakkal 3 Kasım 2020

  Canon i-sensys mf3010 yazıcıyı bilgisayarıma yüklemek istiyorum. Bilgisayarın özelliklerini bilmiyorum. Yardım edebilir misiniz?

  1. Editör (Site Editörü)4 Kasım 2020

   Sayın Şerife Hanım,

   Bilgisayarınızın özellikleri önemli değil. Burada önemli olan işletim sisteminizin ne olduğu ve kaç bit işletim sistemi kullandığınızdır.

   İşletim sistemi ve bit sürümünü masaüstü bilgisayarım simgesinden fare ile sağa tıklayarak özelliklerden öğrenebilirsiniz.

 5. Erdeniz Erbil 17 Ekim 2020

  Windows 7 yüklü 64 bit işletim sistemi yüklü bilgisayarda. İ-SENSYS MF3010 yükleyip kullanmak istiyorum.

  1. Editör (Site Editörü)17 Ekim 2020

   Sayın Erdeniz Bey,

   Sayfada 32 bit ve 64 bit olarak driver indirmeli linkleri verilmiştir. İşletim sisteminiz 64 bit olduğundan 64 bit driverı indirerek kurmalısınız. Sistem yönergeleri takip ederek kurulumu yapmanız yeterlidir.

   Driver kurulumu basittir sorun yaşarsanız, lütfen çekinmeden iletiniz.

   1. Suzi Şaşmaz 18 Ekim 2020

    Selam Windows 7 64 bit bilgisayarıma linklerden hiç bir cevap alamıyorum.

    1. Editör (Site Editörü)18 Ekim 2020

     Sayın Suzi Bey,

     2. indirme seçeneği 64 bit içindir. Link düzgün bir şekilde çalışmaktadır. Cevap alamıyorum ne demek olduğunu tam anlayamadık. Linklerden bahsediyorsanız linkler sorunsuz çalışmaktadır.

 6. Ceyfun 25 Aralık 2018

  Salam sagolun chox rahat driveri yukledim ve alindi. Emeyi kecen her kese teshekkurumu bildirirem.

  1. Editör (Site Editörü)25 Aralık 2018

   Salam Ceyfun Bəy,

   Təşəkkür edirik, hər hansı bir sualınız varsa, bizə müraciət etməkdən çekinmeyin.

  2. Levent Kaya 25 Aralık 2019

   Programı indiremiyorum.

   1. Editör (Site Editörü)26 Aralık 2019

    Sayın Levent Bey,

    İndirme testinde herhangi bir sorunla karşılaşılmamıştır. Nerede sorun yaşadığınız detaylarını bildirebilir misiniz? Sorunsuz olarak indirilmektedir.

 7. Şule Adıvar 23 Mayıs 2018

  64 işletim sistemci için driver yok sanırım. Sorun yaşıyorum.

  1. Editör (Site Editörü)23 Mayıs 2018

   Sayın Şule Hanım,

   Driver dosyası güncellenmiştir. Sayfa içerisinde yer alan 64 bit için indirmeyi kullanabilirsiniz. 2018 senesi için en güncel olan driver sayfa içerisinde yer verilmiştir. Herhangi bir sorunla yine karşılaşırsanız lütfen çekinmeden iletiniz.