Canon i-SENSYS MF3010 Yazıcı Driver İndir

Canon i-SENSYS MF3010 Yazıcı Driver

Canon i-SENSYS MF3010 Yazıcı Driver.

Driver Kurulumu: Yazıcı için driver dosyasını indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. Driverın doğru bir şekilde kurulması ve yazıcınızın bilgisayarı tanıması için driver dosyasını tam olarak indirmelisiniz.

İndirme işlemi bittikten sonra indirmiş olduğunuz diver dosyasını bilgisayarınız kurunuz. Driver dosyası yazıcınızın doğru bir şekilde tanıması için işletim sisteminizin uyumlu olması gerekmektedir. Sayfa içerisinde işletim sisteminizi mutlaka kontrol ediniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

Driver Yardım

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz site kullanıcıları ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı… Soru detaylarını bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir.

Canon i-SENSYS MF3010 Yazıcı

Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

1. İndirme 32 Bit Windows İçindir!

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 19.3 Mb.
Üretici: Canon
Dil: Türkçe

Canon i-SENSYS MF3010 Yazıcı Driver İndir


2. İndirme 64 Bit Windows İçindir!

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 21.3 Mb.
Üretici: Canon
Dil: Türkçe

Canon i-SENSYS MF3010 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

12 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Şerife Bakkal

  Canon i-sensys mf3010 yazıcıyı bilgisayarıma yüklemek istiyorum. Bilgisayarın özelliklerini bilmiyorum. Yardım edebilir misiniz?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Şerife Hanım,

   Bilgisayarınızın özellikleri önemli değil. Burada önemli olan işletim sisteminizin ne olduğu ve kaç bit işletim sistemi kullandığınızdır.

   İşletim sistemi ve bit sürümünü masaüstü bilgisayarım simgesinden fare ile sağa tıklayarak özelliklerden öğrenebilirsiniz.

 2. Erdeniz Erbil

  Windows 7 yüklü 64 bit işletim sistemi yüklü bilgisayarda. İ-SENSYS MF3010 yükleyip kullanmak istiyorum.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Erdeniz Bey,

   Sayfada 32 bit ve 64 bit olarak driver indirmeli linkleri verilmiştir. İşletim sisteminiz 64 bit olduğundan 64 bit driverı indirerek kurmalısınız. Sistem yönergeleri takip ederek kurulumu yapmanız yeterlidir.

   Driver kurulumu basittir sorun yaşarsanız, lütfen çekinmeden iletiniz.

   1. Suzi Şaşmaz

    Selam Windows 7 64 bit bilgisayarıma linklerden hiç bir cevap alamıyorum.

    1. Editör (Site Editörü)

     Sayın Suzi Bey,

     2. indirme seçeneği 64 bit içindir. Link düzgün bir şekilde çalışmaktadır. Cevap alamıyorum ne demek olduğunu tam anlayamadık. Linklerden bahsediyorsanız linkler sorunsuz çalışmaktadır.

 3. Ceyfun

  Salam sagolun chox rahat driveri yukledim ve alindi. Emeyi kecen her kese teshekkurumu bildirirem.

  1. Editör (Site Editörü)

   Salam Ceyfun Bəy,

   Təşəkkür edirik, hər hansı bir sualınız varsa, bizə müraciət etməkdən çekinmeyin.

  2. Levent Kaya

   Programı indiremiyorum.

   1. Editör (Site Editörü)

    Sayın Levent Bey,

    İndirme testinde herhangi bir sorunla karşılaşılmamıştır. Nerede sorun yaşadığınız detaylarını bildirebilir misiniz? Sorunsuz olarak indirilmektedir.

 4. Şule Adıvar

  64 işletim sistemci için driver yok sanırım. Sorun yaşıyorum.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Şule Hanım,

   Driver dosyası güncellenmiştir. Sayfa içerisinde yer alan 64 bit için indirmeyi kullanabilirsiniz. 2018 senesi için en güncel olan driver sayfa içerisinde yer verilmiştir. Herhangi bir sorunla yine karşılaşırsanız lütfen çekinmeden iletiniz.