Canon i-SENSYS MF4140 Yazıcı Driver İndir

Canon i-SENSYS MF4140 Yazıcı Driver

Canon i-SENSYS MF4140 yazıcı kulllanıcıları için yazıcıyı Windows işletim sistemi 64 bit ve 32 bit için tanıtmalarından kullanabilecekleri driver dosyalarını sayfa içerisinde indirerek yazıcıyı tanıtabilir, çalışır hale getirebilirsiniz.

Driver Kurulumu: Yazıcı için driver dosyasını indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. Driverın doğru bir şekilde kurulması ve yazıcınızın bilgisayarı tanıması için driver dosyasını tam olarak indirmelisiniz.

İndirme işlemi bittikten sonra indirmiş olduğunuz diver dosyasını bilgisayarınız kurunuz. Driver dosyası yazıcınızın doğru bir şekilde tanıması için işletim sisteminizin uyumlu olması gerekmektedir. Sayfa içerisinde işletim sisteminizi mutlaka kontrol ediniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından taratılarak site içerisinde sunulmaktadır. Sizin ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile driver dosyasını taratmanızı da önermekteyiz.

Driver Yardım

Sayfa içerisinde bulunan driver dosyası üretici tarafından sunulmuş olan orijinal driver dosyasıdır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif indirme kaynaklarımızdan yararlanırız. Site içerisinde bulunu tüm driver dosyaları tarafımızdan kontrol edilmekte olup başka bir siteye kesinlikle yönlendirilmemektedir.

Bu sebepten dolayı indirmiş olduğunuz driver dosyası daha kolay inerken ve güvenli bir indirme işlemi yapmış olursunuz. Driver kurulum veya tanıtma sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli sorunlarınızı sorabilirsiniz. Soru veya sorular editörler tarafından incelenerek yanıtı tekrar buradan sizlere verilecektir.

Lütfen yaşadığınız sorunu yazarken detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sisteminizi, nerede tam olarak sorun yaşadığınızı, hatanın ne olduğunu detayları ile birlikte bildiriniz. Sorunuz ile alakalı detayları bildirmeniz durumunda sayfa içerisinde editörler tarafından size cevap verilecektir.

Canon i-SENSYS MF4140 Yazıcı

Detay bildirilmeyen sorunlarda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu da sizin için zaman kaybına yol açarak, işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Detayları bildirmeyi unutmayınız!

1. İndirme 64 Bit İçindir.

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 16.1 Mb.
Üretici: Canon
Dil: İngilizce

Canon i-SENSYS MF4140 Yazıcı Driver (64 Bit) İndir


2. İndirme 32 Bit İçindir.

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 14.6 Mb.
Üretici: Canon
Dil: İngilizce

Canon i-SENSYS MF4140 Yazıcı Driver (32 Bit) İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

12 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. TEZCAN

  merhaba mf4140 yükleyemiyorum windows 10 yüklenmiyor yardımcı olabilirmisiniz

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın TEZCAN;

   Nerede sorun yaşadığınız veya neden kurmadığınızı bildirirseniz bu şekilde yardımcı olmaya çalışırız. Sorunuz anlaşılmamaktadır. Nedenleri olmadığından anlayamadık.

 2. Orhan

  Canon MF 4140 marka yazıcı kullanmaktayım. Bilgisayarımda Windows 10 kurulu. Bilgisayar 64 bit. Kendi CD sinden kurulum yapmaya çalışırken “64 bit” hatası vermekte.

  Bunun için sitenizde bulunan “Canon 4140 64 bit driver” indirdim kurdum ve tekrar cd yi kurmaya çalıştığım zaman 64 bit hatası vermeye devam ediyor. Kurulu devam ettirdiğim zaman işlem sonunda bakıyorum, yazıcı kurulmamış oluyor.

  Bendeki CD de mi sorun var? Veya nerede yanlış yapıyorum anlayamadım? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Orhan Bey,

   Bilgisayarınızda önceki ayarlara geri getiren bir program kullanıyor musunuz? Bazı programlar özelliği bilgisayarı kapatarak açtığınızda önceki hale geri getirir. Mesela Deepfreeze programı gibi bu tür program kurulum mu ? Kontrol ediniz.

   Driver 64 bit işletim sisteminde sorunsuz çalışmaktadır.

   1. Orhan

    Öncelikle ilginiz için teşekkürler. Sizin sitenizde bulunan “64 bit” driver de sorun yoksa belkide benim cd de sorun olabilir mi? İnternetten yeni bir Canon 4140 için driver aradım ama bulamadım.

    1. Editör (Site Editörü)

     Sayın Orhan Bey,

     CD içeriğini unutun CD’de güncel driver olmayabilir. Burada indirdiğiniz driver sürekli olarak Canon sitesinden güncellenerek Orijinal Canon driverlarını indirirsiniz.

     Sizin yapmanız gereken sadece işletim sisteminizin bit sürümüne göre sayfadan indirme olacaktır. Çok işlem, yanlış işlem yapıyorsunuz bunlara gerek yok! Sayfada bulunan driverlar güncelldir, aramanıza gerek yok. Tekrarlamakta fayda görüyoruz. Siz sadece yazıcıyı doğru bir şekilde takın, önceki driverları silin ve sayfadan indirdiğiniz driverı kurun sorununuz düzelecektir.

     Sorunuz yine olursa sormaktan lütfen çekinmeyiniz.

     1. Orhan

      Sayın Editör sizin söylediğiniz adımları izleyerek sorunu çözebildim. Günlerdir yazıcıyı yüklemeye çalışıyordum. En son pes ettiğim anda siz imdadıma yetiştiniz. Allah razı olsun. İlginiz için çok teşekkür ederim.

      1. Editör (Site Editörü)

       Sayın Orhan Bey,

       Sorununuza yardımcı olabildiysek ne mutlu bize. Bizi takip ederek siteyi arkadaşlara önermenizi rica ederiz. Ne zaman sorununuz olursa lütfen çekinmeden iletiniz.

 3. Orhan

  Sayın yönetici sayfada 64 bit olanı indirdim ve ona rağmen kurulumu yapamadım. Nerede hataya yapıyorum anlayamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Orhan Bey,

   Soru anlaşılır değil! Hangi işlemleri yaptığınız nerede hata aldığınızı bildirmediğiniz için cevap veremedik. Yapılan işlemler ve karşılaşınlan sorunlar anlamamız için gereklidir.

 4. özge

  Bu program 64 bit karşılamıyor diye hata bildirimi geliyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Özge Hanım,

   Sayfada 64 bit uyumlu olan driverı indiriniz, 64 bit için olan güncellenmiştir. Sorunuz bu şekilde düzelecektir. Tekrar sorun yaşarsanız lütfen çekinmeden iletiniz.