HP Deskjet 1000 Yazıcı Driver İndir

HP Deskjet 1000 Yazıcı Driver

HP Deskjet 1000 Yazıcı Driver.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bittiğinde cihazınızı takınız, kablo bağlantıların tam olup, olmadığını kontrol ediniz.

Bu işlemlerden sonra kurulum veya uygulama için indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarınızda tanıtma işlemi için uygulayınız. Driver kurulum için işletim sisteminin uyumlu olması önemlidir. Lütfen işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını sayfadan kontrol ediniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından taratılarak site içerisinde sunulmaktadır. Sizin ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile driver dosyasını taratmanızı da önermekteyiz.

Driver Yardım

Sayfa içerisinde bulunan driver dosyası üretici tarafından sunulmuş olan orijinal driver dosyasıdır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif indirme kaynaklarımızdan yararlanırız. Site içerisinde bulunu tüm driver dosyaları tarafımızdan kontrol edilmekte olup başka bir siteye kesinlikle yönlendirilmemektedir.

Bu sebepten dolayı indirmiş olduğunuz driver dosyası daha kolay inerken ve güvenli bir indirme işlemi yapmış olursunuz. Driver kurulum veya tanıtma sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli sorunlarınızı sorabilirsiniz. Soru ya da sorularınız aygıtı kullanan kullanıcılar ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı tekrar buradan sizlere verilecektir.

HP Deskjet 1000 Yazıcı

Lütfen yaşadığınız sorunu yazarken detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sisteminizi, nerede tam olarak sorun yaşadığınızı, hatanın ne olduğunu detayları ile birlikte bildiriniz.

Detay bildirilmeyen sorunlarda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu da sizin için zaman kaybına yol açarak, işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Detayları bildirmeyi unutmayınız!

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 46.5 Mb.
Üretici: HP
Dil: Türkçe

HP Deskjet 1000 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

8 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. ecemnaz

  İyi günler, hp 1000 yazıcım var. Daha dün mürekkep doldurttum. İlk kez doldurdum bu arada.

  Ama sürekli uyarı veriyor “uyumsuz kartuşlar” diye. yazıcı da tek tuş var, açma kapama tuşu. Ben bu uyarıyı nasıl silebilirim acaba? Bilgisayardan anlarım, siz bilgi verebilirseniz deneyebilirim.

  Dolum yapılan yer uyarı için yeni kartuş alın eskimiştir o diyor. Ama zaten yazıcıyı alalı 5 ay oldu ve ilk kez doldurttum, o da mürekkep kuruduğu için.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Ecemnaz Hanım,

   Dolum yaptığınızı yazmışınız dolum yapılan kartuşlar orijinal halini yitiriyor. Dolum ya da muadil kartuşlar ağırlıklı bu tür hatayı veriyor.

   Yapılacak işlem ise orijinal kartuş takmak olacaktır. Uygun olsun diye ya muadil ya da dolum yapılıyor. Dolum yapılan ya da muadil kartuşlar tamamen şans şimdi bir de orijinal kartuş alacaksınız daha pahalıya gelecek. Doğrusu ise her zaman yapımcı orijinal kartuş kullanmaktır.

   Uyumsuz kartuşlar hatasını driver ya da program ile çözme ile uğraşmayınız, alakasız çünkü sorun kartuşlardan kaynaklanıyor.

 2. Emir

  Merhaba benim Windows 10 sistemli bir laptop’ım var yazıcı eklemek için driver indiriyorum ancak yazıcıyı çalıştırıyor. “Bilinmeyen USB aygıtı ( Aygıt tanımlayıcısı isteği başarısız oldu

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Emir Bey,

   Yazıcıyı sistem görüyor sizden yazıcıyı tanıtmanızı istiyor, sayfadan driver indirin ve kurun bu yeterlidir.

 3. kartalicee

  iyi günler indirme kısmında bir problem yok ama kurulum sırasında sona doğru yükleme başarısız uyarsısı geliyor yardımcı olursanız sevinirim

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın kartalicee,

   İşletim sisteminiz nedir yazabilir misiniz? Bit sürümü ile birlite.

 4. peker

  Teşekkürler driver sürücüsünü sorunsuz bir şekilde indirdim

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Peker,

   Bilgilendirme ve driver indirmeli için driverindirmeli.com adresini tercih ettiğiniz için bizlerde sizlere teşekkürler ederiz. Sorununuz olduğundan lütfen çekinmeden iletiniz.