HP P1102 Laser Yazıcı Driver İndir

HP P1102 Laser Yazıcı Driver

HP marka P1102 model yazıcı için Windows 10 da dahil tüm Windows ile uyumlu driver dosyası ve driverın nasıl kurulacağını resimli anlatımını sayfa içerisinde bulabilirsiniz.

Driver Kurulumu (Resimli): Alt kısımdan sizlere detaylı kurulumunu resimleri ile anlatıyoruz, resimleri inceleyiniz ve alt açıklamalarını okuyunuz.

Driver boyutu yaklaşık 150 MB indirmenin biraz yavaş olacağı anlamına gelmektedir. Yanlız bu driver full özellikli bir driverdır o yüzden boyutu biraz fazla indirmeyi bekleyiniz.

Kuruluma başlamadan önce yazıcınızın bilgisayar USB kısmına bağlayınız ve indirdiğiniz driver dosyası exe olarak inecektir. Kurulumu başlatınız.

HP P1102 Driver Açılıyor Görüntüsü

Hemen arkasından driver kurmanız için bilgisayara gerekli olan driver dosyaları atacak üste görüldüğü şekilde.

HP P1102 Laser Yazıcı Ana Kurulum Seçimi

Driver yüzde yüz olarak açıldığında üst kısımda ki gibi ana kurulum ekranı çıkacak biz burada Hp P 1102 driver kurduğumuz için HP 1100 yazıcı seçimini yapacağız eğer USB ile kuracaksanız USB’yi kablosuz olarak kuracaksanız kablosuzu seçiniz.

HP P1102 Laser Yazıcı Arama Kısmı

USB veya kablosuz seçimini yaptıktan sonra üst kısımda ki gibi ekran çıkacaktır. Bu kısım sizin bilgisayarınıza taktığınız P 1102 yazıcının tam olarak bağlanıp bağlanmadığı içindir. Tekrar bir bağlantıları kontrol edebilirsiniz. Sonraki işlemde tekrar aramaya başlat butonuna basınız ve devam ediniz.

HP P1102 Laser Yazıcı Driver Yükle Kısmı

Artık driver yükleme başlayabiliriz. Hemen üst kısımdan ortada yazıcı yazılımını yükle seçimini seçiniz ve kurulumu onaylayınız.

HP P1102 Laser Yazıcı Driver Seçim Ekranı

Diğer kısımda ise size öneri sunacak iki öneri var birisi kolay kurulum bu HP’nin ve bizim de önerimiz diğer ise gelişmiş yükleme, gelişmiş yüklemeyi seçerseniz kurulum sırasında neleri kurmak istediğiniz neleri kurmak istemediğiniz kurulum yeri gibi ayarları yapmanızı isteyecektir. Biz dediğimiz gibi onlara gerek kalmadan Kolay kurulum kısmını seçip devam etmenizi öneriyoruz. Diğer kurulum ekranında sizin yazıcınızın modelini soracak siz burada Hp 1100 serisini seçeceksiniz. Dikkat edelim 1100 serisi (Series) olacak.

HP P1102 Laser Yazıcı Yükleme Devam Ekranı

Bu işlemden sonra yükleme devam edecek ve kurulum sonlandırma ekranı gelecektir. Artık yazıcı driver kurulumunu tamamen bitirmiş oldunuz. Başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

HP P1102 Laser Yazıcı

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 157 MB
Üretici: HP
Dil: Türkçe

HP P1102 Laser Yazıcı Full Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

69 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Editör (Site Editörü)11 Temmuz 2022

  Driver Windows 11 işletim sistemi içinde uyumlu olarak full driver olarak güncellenmiştir.

 2. Ferhat Bağcı 8 Nisan 2021

  Driverı indirdim güvenlik duvarını kapattım. Yönetici olarak çalıştırdım ama yinede kurulum kılavuzu penceresi açılmadı sorun ne olabilir?

 3. Nuh Yalçın 3 Mart 2021

  Driverı indiriyorum fakat ayıklanıyor işleminden sonra animasyonlu kurulum kılavuzu açılmıyor ve yazıcıyı kuramıyorum. Ne yapmalıyım?

  Bu dediklerinizi de yaptım amma genede olmadı. Bu tür sorular daha öncede soruldu. Sorun ise bilgisayarınızda bulunan virüs veya güvenlik programlarından kaynaklanıyor ve kurulumu yapmaya izin vermiyor. Bilgisayar yükleme için koruma programı ile korunmuş olabiliyor.

  Yapacağınız işlem ise virüs ve güvenlik programlarından kaynaklanan sorunları çözmek için geçici olarak devre dışı bırakmak, bilgisayarda yükleme koruması bunları da devre dışı bırakmak olacaktır. İkinci işlemde ise indirdiğiniz driver dosyası kurulum dosyası üzerinde fare ile sağa tıklayarak “Yönetici olarak çalıştır” menüsünden driver kurulumunu çalıştırınız. Bu şekilde sorun düzelecektir. Siteden indirdiğiniz driver HP orijinal dosyası olup direk HP sitesinden indirmektesiniz. Bu işlemleri yapınız yine sorun yaşarsanız hiç çekinmeden dönüş yapabilirsiniz.

  1. Editör (Site Editörü)3 Mart 2021

   Sayın Nuh Bey,

   Sorunuzda cevabı kendiniz yazmışınız. Üst tarafta full içerikli driverı indirerek koruma ve güvenlik duvarını geçici olarak kapatınız. Yazıyı kurduktan sonra tekrar açınız. Driver dosyasını kontrol ettiğimizde driver sorunsuz olarak kurulmaktadır.

 4. Nuh Yalçın 3 Mart 2021

  Windows 10 64 bit HP P1102 Laser ayıklama %100 olduktan sonra ki animasyonlu bölüm gelmiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim teşekkürler.

  1. Editör (Site Editörü)3 Mart 2021

   Sayın Nuh Bey,

   Yukarıda sorunuzu cevapladık. Aynı soru olduğundan yukarıda ki sorunun cevabı bu sorunuzda cevabıdır.

 5. ŞAHİN 12 Aralık 2019

  şu sayfaya yönlendiriyor the requested url /pub/softlib/software13/col32431/bi-80329-11/hp_ljp1100_p1560_p1600_full_solution-v20120831-50157036_smo.exe was not found on this server.^^

  1. Editör (Site Editörü)12 Aralık 2019

   Sayın Şahin Bey,

   Driver adresi güncellendi, tekrar indirmeyi deneyiniz. Sorun çözülmüştür. Herhangi bir sorunuz olursa lütfen çekinmeden iletiniz.

   1. İlknur 23 Ağustos 2020

    Merhabalar hp laser jet p1102 kullanıyorum usb kablosunu takın diye bir uyarı veriyor.

    1. Editör (Site Editörü)24 Ağustos 2020

     Sayın İlknur Hanım,

     Bağlantı kablosunu takın uyarısı veriyorsa bağlantılarda bir sorun var demektir. Kablolarda temassızlık olabilir, kopukluk olabilir yazıcı ile bilgisayar bir biri ile iletişime geçemiyor. Teknik olarak yardım almanı USB girişte dâhil bağlantıları kontrol ettirmelisiniz.

 6. Zafer Özdere 12 Kasım 2019

  Driverı indiriyorum fakat ayıklanıyor işleminden sonra animasyonlu kurulum kılavuzu açılmıyor. Yazıcıyı kuramıyorum. Ne yapmalıyım?

  1. Editör (Site Editörü)13 Kasım 2019

   Sayın Zafer Bey,

   Bu tür sorular daha öncede soruldu. Sorun ise bilgisayarınızda bulunan virüs veya güvenlik programlarından kaynaklanıyor ve kurulumu yapmaya izin vermiyor. Bilgisayar yükleme için koruma programı ile korunmuş olabiliyor.

   Yapacağınız işlem ise virüs ve güvenlik programlarından kaynaklanan sorunları çözmek için geçici olarak devre dışı bırakmak, bilgisayarda yükleme koruması bunları da devre dışı bırakmak olacaktır.

   İkinci işlemde ise indirdiğiniz driver dosyası kurulum dosyası üzerinde fare ile sağa tıklayarak “Yönetici olarak çalıştır” menüsünden driver kurulumunu çalıştırınız. Bu şekilde sorun düzelecektir.

   Siteden indirdiğiniz driver HP orijinal dosyası olup direk HP sitesinden indirmektesiniz. Bu işlemleri yapınız yine sorun yaşarsanız hiç çekinmeden dönüş yapabilirsiniz.

 7. Yağmur Yüksel 8 Ekim 2019

  Merhaba ben yazıcıyı indirip kurmaya çalışıyorum. Fakat sürekli bu uygulama güvenliğiniz için engellendi diye hata veriyor ne yapabilirim?

 8. Mahmut Aşcı 19 Mayıs 2019

  Ayıklanıyor işleminden sonra kurabilmem için herhangi bir şey gelmiyor.

  1. Editör (Site Editörü)20 Mayıs 2019

   Sayın Mahmut Bey,

   Biraz önce driver dosyasını kontrol ettiğimizde herhangi bir sorun ile karşılaşmadık. Yüzde yüz ayıkladıktan sonra kuruluma geçiyor. Muhtemelen virüs programı engelliyor olabilir virüs programı Avast Free kullanabilirsiniz.

   Başka bir yöntemde kullandığınız virüs programını driver kurulumuna kadar kapatarak kurulum bittikten sonra tekrar açmanız olacaktır. İndirmiş olduğunuz driver dosyası HP orijinal driver dosyasıdır. Anlatılanları yapınız, sorunla karşılaşırsanız lütfen çekinmeden iletiniz.

 9. Yasin 5 Ocak 2019

  CD kayıp bir türlü yazıcıyı yükleyemiyorum ne yapmam gerekiyor?

  1. Editör (Site Editörü)5 Ocak 2019

   Sayın Yasin Bey,

   CD’nizi kaybetmiş olmanız gayet normal bir durumdur. Site yer alan HP P1102 model driver orijinal HP driver dosyasıdır. Bu driver dosyasını indirerek kullanabilirsiniz. Hatta CD içeriği sabit olduğundan güncel driver dosyası olmaya biliyor.

   Site içerisinde sürekli driver dosyasını yenilediğimizden CD içeriğinizden daha güncel olan driverı indirmektesiniz. Yapmanız gereken yazıcınızı bağlayın, indirmiş olduğunuz driver dosyasını yükleyin, yazıcıyı tanıtmak bu kadar basit bir işlemdir. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız çekinmeden dönüş yapabilirsiniz.

 10. Gökhan 13 Kasım 2018

  mesajlarım geliyormu acaba

  1. Editör (Site Editörü)13 Kasım 2018

   Sayın Gökhan Bey,

   Mesaj onay kontrolünden geçtiğinden dolayı sizde gözükmez. Onayladıktan sonra sitede sorunuz aktif hale gelir. Mesajınız bizlere sürekli olarak ulaşır ve gün içerisinde tail ve resmi tatil haricinde cevaplamaya çalışırız. Birazdan driver dosyasını kontrol ederek dönüş yapacağız. Düzgün çalıyor driverlar rutin kontrollerde ama yine de kontrol edip döneceğiz.

 11. Gökhan 13 Kasım 2018

  Merhaba editör. Sitenizden indirmeme müteakip açıyorum. Ayıklanıyor diyor %100 olduktan sonra hiçbir şey açılmıyor. antivirüs ve Windows güvenlik duvarını kapatıp tekrar denedim sorun aynı.yardımcı olursanız çok sevinirim

  1. Editör (Site Editörü)13 Kasım 2018

   Sayın Gökhan Bey,

   Driver dosyasını biraz önce incelediğimizde sorunsuz olarak çalıştığını gördük. Resimleri görüntüdedir. İlk resim sizin dediğiniz gibi driver dosyasını kurmak için bilgisayara yüklenen görüntüyü diğeri ise sizin açamadığınız görüntünün resmidir.

   Bu durumda yapmanız gereken Gökhan Bey, hard diskinizde en az 500 MB boş yer varmı kontrol ediniz. Yazmışınız fakat bir güvenlik programı veya bilgisayar yetkilendirme programları engelliyor olabilir bunlara dikkat ediniz. Driver sorunsuz olarak çalışmaktadır.

  2. Mustafa 4 Mart 2019

   C:\LJP1100_P1560_P1600_Full_Solution

   Gökhan Bey, yukarıdaki dizin içerisindeki setup dosyasını çalıştırarak sorunu çözebilirsiniz. Ayıklanmadan sonra dosyaları bu dizene çıkartıyor.

 12. Burak Ceylan 31 Ekim 2017

  Bu siteden 2. indirmem sebep Win10’a geçmem. Çalışıp çalışmayacağını bilmiyorum Ama geçen sefer sitenizden yüklediğimde Sorunsuzca kuruldu. Ancak genellikle Yazıcım takılı, sürücü güncel olmasına rağmen bekleyen dosyalara yazdırmak istediğim belge geliyor Ancak makinede hiçbir Oynama olmuyor. Komşumun bilgisayarında ise HP’nin kendi sitesinden indirdik ve sorunsuzca çalışıyor. Bunun sebebi nedir ? Bekliyorum. Saygılarımla…

  1. Editör (Site Editörü)1 Kasım 2017

   Sayın Burak Bey,

   İndirmiş olduğunuz driver dosyası Hp’nin orijinal driver dosyası ve en güncel driver dosyasıdır. Bu driver dosyası Windows 7 (32 bit), Microsoft Windows 10 (32 bit), Microsoft Windows 10 (64 bit), Microsoft Windows 7 (32-bit), Microsoft Windows 7 (64-bit), Microsoft Windows 8 (32 bit), Microsoft Windows 8 (64 bit), Microsoft Windows 8.1 (32 bit), Microsoft Windows 8.1 (64 bit), Microsoft Windows Server 2003, Microsoft Windows Server 2003 64-Bit Edition, Microsoft Windows Server 2008 W32, Microsoft Windows Server 2008 x64, Microsoft Windows Vista (32 bit), Microsoft Windows Vista (64 bit), Microsoft Windows XP (32-bit)ve Microsoft Windows XP 64-Bit Edition işletim sistemleri ile uyumludur.

   Burada gördüğünüz üzere Windows 10 32 veya 64 bit olsun tüm versiyonları için kurabilirsiniz. Bu driver hangi bilgisayara kurarsanız kurun HP LaserJet Pro P1100 serisi (HP P1102) yazıcı kullanmanız yeterlidir.

   Sizin bilgisayarınızda bir sorun olabilir. Bilgisayarınızda bulunan bağlantıları doğru bir şekilde yapılıp yapılmadığını kontrol ediniz ve eski kurduğunuz driver veya driverların tümünü bilgisayarınızdan kaldırarak tekrar driver kurduğunuzda yazıcınızda teknik bir sorun yoksa driver kurulumu sonunda yazıcınız otomatik olarak tanıyacaktır.

 13. inf dosyası arayan adam 29 Mayıs 2017

  hpnin sitesinden daha iyi bir site tebrikler.

  1. Editör (Site Editörü)31 Mayıs 2017

   Sayın Ziyaretçimiz, İyi dilekleriniz için teşekkür ederiz. Sizlere olabildiğinin daha iyisi sunmaya çalıştığımızı bilmenizi isteriz.

 14. Ayla Bodur 17 Mayıs 2017

  Yazıcımız çevrimdışı olarak görülüyor.

  1. Editör (Site Editörü)18 Mayıs 2017

   Sayın Ayla Hanım,

   Bilgisayar ile yazıcı arasında bulunan bağlantılarınızı ve elektrik bağlantılarınızı kontrol etmenizi öneririz. Bağlantılarda sorun yok ise HP Print and Scan Doctor yazılımını indirerek yazıcınızda oluşan sorunları taratabilir, yazılım içerisinde yazıcı sorun ya da sorunlarınızı çözebilirsiniz HP’nin ücretsiz sorun çözme yazılımıdır.

 15. yasin 8 Mayıs 2017

  kablosuz yükleme sırasırda usb takın hatası alıyorum çözümü nedir?

  1. Editör (Site Editörü)9 Mayıs 2017

   Sayın Yasin Bey, Kablosuz kurulum ve yapılandırma için ilk başta USB kablosunu bağlamanız gerekmektedir. Yapılandırma bittiğinde USB kabloyu çıkararak kablosuz çıktı alabilirsiniz.

   HP P1100 P1560 P1600 Serileri Yazıcılarda Kablosuz (Wireless) Kurulum Resimli yazımızı okuyarak kablosuz (wireless) yazıcı kurulumu hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

   Sizin aldığınız uyarı bir hata değil kurulumun yapılması için gerekliliktir.

 16. Enes 5 Şubat 2017

  Hocam şimdi driver indirdim normal olarak kurdum sonra usb kablosunu takın dedi taktım tabi yazıcı açık sonra HP laserjet professional p1100 series yüklemesi penceresi geliyor mavi şeyler doluyor doluyor tık yok 15 20 dk bekledim genede dolmadı napmam lazm ?

  1. Editör (Site Editörü)6 Şubat 2017

   Sayın Enes Bey,

   Bilgisayarınızın ccleaner veya benzeri tarz programları ile ön bellekliğini temizleyin, başlat denetim masası ve program ekle kaldıra girerek hp driver ile ilgili tüm kurulumlarıda silin ve internet bağlantınızın hızını kontrol ederek tekrar kurulum yapmayı deneyiniz.

   Bu şekilde sorununuz çözülecektir. Tekrar sorun yaşarsanız lütfen çekinmeden iletiniz.

   1. murat 14 Nisan 2017

    hocam yardım edin

    1. Editör (Site Editörü)15 Nisan 2017

     Murat Bey, hangi konuda yardmcı olmamızı istiyoruz lütfen çekinmeden bize iletin size yardımcı olmaya çalışırız.

 17. ahmet 14 Aralık 2016

  teşekkürler ilginize :)

  1. Editör (Site Editörü)15 Aralık 2016

   Bizlerde teşekkür ederiz Ahmet Bey, sorunuz olduğu zaman lütfen çekinmeden iletiniz.

 18. mehmet 4 Aralık 2016

  bende driver yüklüyorum tmm bitti diyorum sonunda usb kablosunu takın diye hata yazıcıyı her şey tamam ama sonunda usb kablosunu kontrol edin diyor usb kablosunu degiştirdim gene aynı hatayı veriyor.

  1. Editör (Site Editörü)5 Aralık 2016

   Sayın Mehmet Bey, ürünüzde teknik bir sorun var. Usb kablosunu değiştimek teknik sorunu çözmenize yetmeyebilir. Mesela yazıcı veya bilgisayar usb girişlerinizde sorun olabilir. Teknik sorunları çözebilmeniz için teknik servis ile iletişime geçmelisiniz.

   Teknik serviste cihazlar ile gerekli kontroller yapılmaktadır. Bu tür teknik sorunları cihazı test etmeden çözebilmeniz ne yazık ki mümkün değil.

 19. fatih 29 Kasım 2016

  teşekkürler..

  1. Editör (Site Editörü)29 Kasım 2016

   Fatih Bey, iyi dileklerinizi için bizlerde teşekkür ederiz. Siteyi istedğiniz zaman kullanabilirsiniz. Herhangi bir sorunda lütfen hiç çekinmeden iletiniz. Sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

 20. Reşad 26 Kasım 2016

  Sayın admin kurulum tam bitme aşamasına gelmişken hata veriyor. İşletim sistemi w10 pro. güncellemeden sonra printer çalışmadı. Yeniden driver indirdim kurmağa çalışsam da nafile. Sona gelince kurulamadı deye bi uyarı geliyor. Lütfen yardım….

  1. Editör (Site Editörü)26 Kasım 2016

   Sayın Reşad Bey,

   İndirmiş olduğunuz driver Windows 10 (32-bit) ve Windows 10 (64-bit) işletim sistemine uyumlu full driverdır.

   Sizin burada yapmanız gereken Windows program ekle kaldırdan önceki kurmuş olduğunuz driver programlarını tamamen kaldırmalı ve driverı tekrar indirerek kurmalısınız. Bu şekilde sorununuz düzelmiş olacaktır.

  2. Editör (Site Editörü)26 Kasım 2016

   26 Kasım 2016 Tarihli Güncel HP P1102 Driver Detayları

   Türü : Driver

   Driver Adı : hp_LJP1100_P1560_P1600_Full_Solution-v20120831-50157036_SMO.exe

   Versiyon : v1601

   Uyumlu Driver Hp Modelleri : P1100, P1560, P1600 serileri

   Uyumlu İşletim Sistemleri : Mac OS X 10.11, Mac OS X 10.4, Mac OS X 10.5, Mac OS X 10.6, Mac OS X 10.7, Mac OS X 10.8, Mac OS X 10.9, Windows 10 (32-bit), Windows 10 (64-bit), Windows 7 (32-bit), Windows 7 (64-bit), Windows 8 (32-bit), Windows 8 (64-bit), Windows 8.1 (32-bit), Windows 8.1 (64-bit), Windows Server 2003, Windows Server 2008, Windows Vista (32-bit), Windows Vista (64-bit), Windows XP (32-bit) ve Windows XP (64-bit)

   HP Driver Güncelleme Tarihi : 5 Temmuz 2016

 21. Fahri ÇELİK 5 Kasım 2016

  yükleme yaptım başarısız oldu diyor yardımcı olun lütfen

  1. Editör (Site Editörü)7 Kasım 2016

   Sayın Fahri Bey,

   İndirme ve kurulum işlemi tamamen sorunsuz bir şekilde yapılmakdadır. Biraz önce testini yaptım başarısız uyarısını tam olarak nerede aldığınızı detaylı olarak yazabilir misiniz ?

 22. osman 13 Ekim 2016

  merhabalar admin kurma sırasında ‘yeni aygıt şimdi bağlı durumda…’ geldi fakat hiç bitmiyor diğer arkadaşlarda bundan dolayı mağdur bize bir şeyler önerirseniz sevinirim

  1. Editör (Site Editörü)13 Ekim 2016

   Sayın Osman Bey, o uyarıya hiçbir işlem yapmadan o şekilde bırakınız veya kapatınız. Driver indirerek bilgisayarınıza kurunuz. Driver tamamen kurulduğunda aygıtınız bağlı olduğundan yazıcınızı tanıyacaktır.

   Eğer driver kurulum sırasında bu hatayı alıyorsanız o şekilde Beyanda bulunmuşunuz kurulu olan driverı program ekle kaldırdan tamamen siliniz ve bilgisayarınızı kapatıp açarak indirmiş olduğunuz driverı tekrar kurunuz. Bu şekilde de sorunun çözülmezse yazıcınızda teknik bir sorun var demektir yetkili teknik servis ile görüşmelisiniz.

 23. Rukiye 4 Eylül 2016

  Tabletin modeli vestel tab 7010 .Programı indirdim ama dosya açılmıyor.Ne yapabilirim. Daha önceki ve bundan sonraki yardımlarınız için teşekkür ederim.

  1. Editör (Site Editörü)10 Eylül 2016

   Sayın Rukiye hanım, indirmiş olduğunuz dosya exe dosyasıdır. Çalıştırdığınızda direk driver kuruluma geçmesi lazım. İndirmeyi tam olarak yapıyor musunuz ?

   İndirmeyi tam olarak yapıyor hatamı alıyorsunuz yoksa hiç bir eylem mi yapmıyor, bunları bildirebilirmisiniz sorunuzu biraz detaylandırın lütfen

 24. Rukiye 2 Eylül 2016

  Tabletime indirebilir miyim acaba bu programı indirebilirsem indirmeyi nasıl yapabilirim acaba?

  1. Editör (Site Editörü)3 Eylül 2016

   Sayın Rukiye Hanım,

   Tabletinizde bulunan işletim sistemi Windows ise tabiki indirirebilirsiniz. Site içerisinde yer alan orta kısımda bulunan “HP P1102 Laser Yazıcı Editör” linkini kullanabilirsiniz. Eğer başka bir işletim sistemi kullanıyorsanız o işletim sisteminde de size yardımcı olabiliriz. Saygılarımızla.

 25. Taha 14 Temmuz 2016

  Merhabalar. Yazılımı yüklüyorum yalnız usb hatası veriyor. Bilgisayarım yazıcının usb girişini algılıyor yalnız yazıcı olduğunu algılamıyor. Yani özetle bir ekran geliyor, bu ekranda sadece GERİ ve İPTAL seçenekleri bulunuyor. USB’yi kullanarak yazdırma için yapılandırın ekranı. Çok uğraştım yapamadım. Sorunu nasıl çözebilirim? Teşekkürler.

  1. Editör (Site Editörü)18 Temmuz 2016

   Sayın Taha Bey,

   USB girişlerini hem yazıcıdan hemde bilgisayardan çıkarıp tekrar takın bilgiyarın sağ tarafına tıklayarak özelliklere gidin oradan aygıt yöneticisi kısmından üst kısımda bulunan donanımları tekrar tara menüsüne kullanarak donanımı tekrar taratınız.

  2. Mehmet 6 Ekim 2016

   Aynı sorun bendede oldu yardımcı olursanız sevenirim.

   1. Editör (Site Editörü)7 Ekim 2016

    Sayın Mehmet Bey, bu sorun başka bir bilgisayara denediğinizde aynı şekilde oluyor mu eğer oluyorsa yazıcınızda teknik bir sorun vardır.

    İşletim sisteminiz hangisi hangi işletim sistemini bilgisayarınızda kullanıyorsunuz bunun cevabını bildirebilir misiniz ?

 26. ismail 21 Mayıs 2016

  win 10 a kuramaz mıyım? acaba

  1. Editör (Site Editörü)26 Mayıs 2016

   Sayın İsmail Bey,

   Windows 10 içinde kurulum yapabilirsiniz.

 27. Hüseyin 1 Nisan 2016

  Programı indirdim son işlemi bitirmiyor 1 saattir bekliyorum kurulum olmadı daha

  1. Editör (Site Editörü)12 Nisan 2016

   Sayın Hüseyin Bey,

   Bilgisayarınızı resetleyerek tekrar deneyiniz. Muhtemelen bilgisayarınız kurulumu askıya almış olabilir. Normal şartlarda 6 7 dakika işlem sürmektedir.

 28. Büşra Altan 2 Mart 2016

  Ben indirdim hiçbir sorun olmadı 5 dakikada indi.

  1. Editör (Site Editörü)7 Mart 2016

   Bilgilendirme için teşekkürler Büşra Hanım.

 29. Hulusi 25 Şubat 2016

  driver indirdim bir gün oldu hala kurulum devam ediyor

  1. Editör (Site Editörü)7 Mart 2016

   İnternet bağlantınız kontrol etmenizi öneririz. Normal bir durum değil efendim sizin ki. Bağlantınızda sorun var.

 30. emre 13 Ocak 2016

  Kardeş Not found Haatası alıyorum çözümü Varsa Bilen Atabilirmi Acaba

  1. Editör (Site Editörü)14 Ocak 2016

   Sayın Emre Bey,

   Söylediğiniz hata dosya bulunamadı hatası indirmeyi tam olarak yapıyormusunuz ?

 31. Eray Kayaturan 18 Aralık 2015

  Sayın editör ben sizin gösterdiklerinizi uyguladım fakat son resimdeki ekran yüklenmek bilmiyor sabahtan akşama kadar açık bıraktım yinede yüklenmedi. Yardımcı olursanız gerçekten minnettar olurum. İyi akşamlar.

  1. Editör (Site Editörü)21 Aralık 2015

   Sayın Eray Bey,

   Normal bir yükleme yaparkende mi bu şekilde oluyor eğer oluyorsa hard diskinizde sorun olabilir, sadece bu driver kurulumunda yani bahsettiğimiz kurulumda ise driver tam olarak indirdiğinize emin olunuz.

 32. Hakkı 18 Kasım 2015

  Ben yazıcımı yeni aldım kullanmaya başlayacağım. Ayrıca bir program yüklesem yazıcımın özelliklerini artırabilir miyim? Bunu merak ediyorum.

  1. Editör (Site Editörü)8 Şubat 2016

   Sayın Hakkı Bey,

   Driver hariç başka bir program kurmamanızı öneririz. Driver kurduğunuzda zaten siz driver içerisinde yer alan programlarıda kullanacaksınız.

   Bu programda yazıcınızın tüm özelliklerini kullanabilir olacaksınız.

   Başka bir program kurmanızı önermeyiz sadece driver programını kulanmanız iyi olacaktır.