Driver Checker İndir

Driver Checker

Driver Checker bilgisayarınızda bulunan tüm aygıtları tarayarak güncellenme olmamış aygıtlara driver kurma veya güncel olmayan aygıtların driverını güncelleme için kullanabilirsiniz.

Driver Checker Kurulumu: DC_Setup.exe adlı kurulum dosyayı indirdikten sonra bilgisayarınızda bir kez virüs taraması yapınız ve programı bilgisayarınıza kurmak için bulunduğunuz bilgisayarda kurulum için başlatınız.

Kurulumda sistem yönergelerini takip ederek 4 aşamada kurulumu tamamen bitiriniz. Kurulum bitiminde alt resimde de gördüğünüz üzere programı çalıştırmanızı isteyecektir ve bilgisayarda programı çalıştırmak için sonlandırınız.

driver-checker-kurulumu

Driver Checker Kullanımı: Kullanım sırasında yapmamız gerekenler başlıca şunlardır;

driver-checker-kullanimi

Update: Bu kısım bilgisayarınızda bulunan aygıtları güncelleme yapacağınız kısımdır bu kısım seçili iken programda “Start” düğmesine basarsanız bilgisayarınızda bulunan tüm aygıtların en son driver güncellemesine ulaşır.

Back Up:Bu kısım olan driverınızı yedek almanızı sağlar eğer o anki driverlarınızı yedek alarak bir daha ki işlemlerde daha hızlı driver yüklemek isterseniz bu kısım işinize yarayacaktır.

Restore: Bu kısımda driverınızı ilk haline yani eski haline getirir diyelim güncellediğiniz ve herhangi bir sebepten dolayı vaaz geçtiniz o zaman restore yaparak eski haline getirebilirsiniz.

Export: Bu kısımda yedek aldığı tüm driverları tekrar tanıtmak üzere yedekten kullanacağız kısımdır. Yardım için editörlere yazabilirsiniz.

Driver Checker deneme sürümü bir programdır. Site içerisinde ücretsiz olarak driver yükleme veya kurma programları var bunlara da bakabilirsiniz.: Driver Programları

Driver Checker İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.