Samsung M2070 Tarayıcı Driver İndir

Samsung M2070 Tarayıcı Driver

Samsung M2070 Tarayıcı Driver. Bu driver sadece tarayıcı için kurulmalıdır. Yazıcı için olan driverı indirip tanıtma işlemi yapmalısınız, yani bu driver yazıcınızı tanıtmaz, sadece tarayıcı için olan driverdır.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bittiğinde cihazınızı takınız, kablo bağlantıların tam olup olmadığını kontrol ediniz bu işlemlerden sonra kurulum veya uygulama için indirmiş olduğunuz dosyaları çalıştırarak kurulumu yapınız.

Driver kurma sırasında işletim sisteminin uyumlu olması önemlidir. Lütfen işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını hemen alta kontrol ediniz.

Driver indirme işlemini mutlaka tamamen yapmalısınız. Driver indirme işlemi bitimine kadar tarayıcınızı kapatmayınız, driver indirme işlemini durdurmayınız! Driver kurulumu için zorunludur. Tam indirme işlemi yapmayanlar driver kurulum ve tanıtma işlemini yapamazlar ve başarılı sonuç alamayacaklardır.

Samsung M2070 Tarayıcı

Site içerisinde bulunan tüm driverlar editörler tarafından zararlı yazılım, trojan ve virüs programlarından geçirilerek yayına almaktadır. Site haricinde ya da üretici site haricinde site içerisinde hiç bir driver indirilmesi müsaade edilmez. Bu sebepten dolayı driver dosyaların güvenliği kontrolümüz altındadır.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 31.1 MB
Üretici: Samsung
Dil: İngilizce

Samsung M2070 Tarayıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

6 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Bahri Özkul 27 Temmuz 2021

  Bu yazıcıdan yazıcım var. Laptopla çalışıyor İphone ile çalışmıyor neden?

 2. Adnan Çelik 20 Mayıs 2021

  Çok iyi teşekkür ederim.

  1. Editör (Site Editörü)20 Mayıs 2021

   Sayın Adnan Bey,

   Beğendiğiniz için mutluyuz. Sorunuz olursa lütfen çekinmeden iletiniz.

 3. Yusuf Bayraktar 19 Aralık 2019

  Samsung M2070w tarayıcı sürücüsü (twain / wia ) yüklenmiyor maalesef!

  1. Editör (Site Editörü)20 Aralık 2019

   Sayın Yusuf Bey,

   Driver dosyasını yüklediğinizde twain özelliğini beraberinde kurar siz bir programda hata alıyor olabilirsiniz. Başka bir programlar deneyiniz. Yanlış anlamamız durumda tekrar buradan çekinmeden dönüş yapınız.

   Genelde tarama sırasında twain hatası programda kaynaklanmaktadır. Twain, wia bunlar tarama için şarttır ve driver içerisinde bilgisayarınıza yüklenirler.

  2. Osman Yılmaz 26 Şubat 2021

   Yusuf Bayraktar neden kendi yazıcım yüklenmiyor?