Samsung M2070 Yazıcı Driver İndir

Samsung M2070 Yazıcı Driver

Samsung SL-M2070 çok fonksiyonlu lazer yazıcı driver.

Driver Kurulumu: Driver tam olarak indiriniz. İndirme işlemi bittiğinde direk olarak driver kurulumu başlatınız. İlk olarak ekrana yükle çıkar gelecektir. Burada yükle olan kısmı aktif olmasına dikkat edeniz eğer aktif ise bir şey değiştirmeden tamam butonuna tıklayınız ve bekleyiniz. Bilgisayarınıza gereken dosyaları yükleyecektir.

Kurulum ilk ekranı gelecektir. Burada önerilen kutuları işaretleyin diğerlerini ise size uygun olanları işaretleyiniz. Yazıcınızı bulduğunda yan taraftan yazıcınızı seçin ve kuruluma devam ediniz ve kurulum bitmesine kadar yönergeleri takip edeniz. Eğer yazıcı bulunmaz ise takılı olmaya bilir veya yazıcınızda teknik bir sorun olabilir.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

Driver Yardım

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz site kullanıcıları ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir. Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır.

Samsung M2070 Yazıcı

Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 20.2 MB
Driver Dosya Adı: samsung-slm2070.exe (samsung-slm2070-driverindirmeli.rar)
Üretici: Samsung
Dil: Türkçe

Samsung M2070 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

8 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Arzu Çağlar 24 Eylül 2022

  Yazıcı yazarken birden yazdırma hatası demeye başladı. Kabloları çıkardım sildim, tekrardan yükledim. Her şey normal görünüyor ama hala aynı hatayı veriyor. Ne yapmam gerekir?

  1. Editör (Site Editörü)24 Eylül 2022

   Sayın Arzu Hanım,

   Aldığınız hatanın ne olduğunu yazmamışınız.

 2. faruk yoldaş 6 Haziran 2018

  yazıcyı nasıl bilgisayarıma bağlayacağım bilmiyorum bu kunuda bana yardımcı olsanız çok sevinirim

  1. Editör (Site Editörü)18 Haziran 2018

   Sayın Faruk YOLDAŞ,

   Yazıcıyı bağlama ve driver kurulumu çok kolay bir işlemdir. İlk olarak yazıcınızı elektrik ve bilgisayarınızda bulunan USB girişine takınız. Daha sonra site içerisinde driver dosyasını indiriniz ve kurulum yaparak bitiriniz. İşlemin tümü bu şekildedir. Yine de sorun yaşarsanız bildirirseniz size seve, seve yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz.

 3. sertan çelik 27 Kasım 2017

  İyi çalışmalar bilgisayarda kurulumu yapamadım destek verir misiniz? Driver nasıl kurmam lazım teşekkürler.

  1. Editör (Site Editörü)27 Kasım 2017

   Sayın Sertan ÇELİK,

   Driver kurulumunu size alt tarafta resimli bir şekilde anlatmaya çalışacağım. Sizde bilgisayarınızda anlatılanları uygulayınız.

   İndirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarınızda açınız ve yazıcınızı bilgisayara bağlayınız. Driver dosyasını açtığınızda driver dosyasının yer aldığın klasörü göreceksiniz. Bu klasör içerisinde tek driver setup dosyası yer almaktadir. Bilgisayarınızda bu setup dosyasını çalıştırınız.

   Yazıcıyı kurduğunuz için karşınıza Printer Software ekranı yani Yazıcı Yazılımı kurulumu ekranı gelecektir. Burada Yükle aktif şekildeyken “Tamam” butonuna basınız. Bu işlemden sonra yazıcınızın kurulumunu yapmak için gereken dosyaları bilgisayarınıza atacak ve alt tarafta olduğu gibi kurulum başlangıcı açılacaktır.

   İleri butonuna basarak driver kurulumuna devam ediyoruz. Kurulum Seçenekleri alanında ise sizden yazıcınızı otomatik olarak aramasını ve varsayılan yazıcı olarak ayarlamanızı ve diğer seçenekleri size soracaktır. İstediğiniz seçenekleri seçerek kuruluma devam ediyoruz. Yazıcıları ara seçeneği aktif olmalıdır.

   Evet son kurulum aşmasındayız bu aşamada yazıcı listesi açılacaktır. Siz açılan listeden yazıcınızı seçerek driver kurulumunu bitirdiğinizde yazıcınızı tanıtmış olacaktır. Eğer bu driver kurulumunda listede bir şey çıkmazsa yani yazcınızı listede görmezseniz driver kurulumunu yapamazsınız. Yazıcı bağlantılarınızı kontrol etmeniz gerekmektedir. İşlemlerin hepsi buraya kadar artık yazıcınızı kullanabilirsiniz. Aklınıza takılan sormak istediğiniz bir şey olursa lütfen çekinmeden iletiniz. İşlemler bu kadar.

  2. Azimet Güntürk 18 Ağustos 2020

   Selamlar Samsung Sl-M2070FW isimli yazıcımı bu bilgisayara kurulumunun yapılmasını istiyorum.

   1. Editör (Site Editörü)18 Ağustos 2020

    Sayın Azimet Hanım,

    Üst tarafta resimli olarak anlatılmıştır. Yazıcıyı taktıktan sonra işlemleri yapınız. Sorun yaşarsanız çekinmeden sorunuz ile bizlere buradan ulaşabilirsiniz.