Samsung NP-E5510-S01TR Dizüstü Lan (Ağ) Driver İndir

Samsung NP-E5510-S01TR Dizüstü Lan (Ağ) Driver

Samsung NP-E5510-S01TR Dizüstü kullanıcıları için lan yani ağ cihazınızı kullanmaları için sisteme yüklemesi greken driver.

1. indirme için kurulum: Driver indiriniz. İndirme işleminizde hemen sonra Samsung NP-E5510-S01TR model dizüstü bilgisayarınızda kurulumu yapmalısınız. İnternet olmaması başka bir bilgisayardan bulma durumunuzda yedek alın ve Samsung NP-E5510-S01TR cihazınıza yükleyerek kurulum yapınız.

2. indirme için kurulum: 2 driver içinde uygulama şekli birde ki gibidir. 1 de driver kurulumunu okuyunuz aynen 2 ye uygulayınız, burada ki fark sadece görüldüğü üzere işletim sistemleridir.

Site içerisinde yer alan driver dosyaları üretici orijinal driver dosyalarıdır. Driver indirme işleminiz için başka sitelere yönlendirme yapılmaz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üreticinin kendi sunucusundan, site sunucumuzdan veya alternatif diğer kaynaklarımızdan ziyaretçilerimizin indirilmesine sunulmaktadır. Bu nedenle indirmiş olduğunuz driver dosyasını hızlı ve güvenli bir şekilde indirmiş olursunuz.

Driver Yardım

Driver kurulumu, indirme veya tanıtma işlemi sırasında sorun yaşayan ziyaretçilerimiz bizlere site altında bulunan yorumlar alanından ulaşabilirler.

Soru veya sorularınızı sorarken yaşamış olduğunuz sorunun detayları ile birlikte işletim sisteminizin detayını yazmanız gerekmektedir. Bildirim sonrasında site editörleri veya kullanıcılar tarafından incelenerek size cevap verilecektir.

Bizlere driver ile akalalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. Detay bildirilmeyen soru veya sorular anlaşılmamaktadır. Bu sebepten dolayı size detay hakkında bir veya bir kaç soru tekrar sorabiliriz. Buda işleminiz gecikmesine neden olacaktır.

1. indirme

İşletim Sistemi: Windows XP

Boyut: 33.7 Mb.
Üretici: Samsung
Dil: İngilizce

Samsung NP-E5510-S01TR Dizüstü Lan (Ağ) Driver 1 İndir


2. indirme

İşletim Sistemi: Windows 7

Boyut: 34.3 Mb.
Üretici: Samsung
Dil: İngilizce

Samsung NP-E5510-S01TR Dizüstü Lan (Ağ) Driver 2 İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

3 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Hakkı

  Driverı açmak istediğimde birlikte aç diye bir şey geliyor açamıyorum bir sürüde soru var nedeni ne olabilir?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Hakkı Bey,

   Bilgisayarınızda sıkıştırma programlarından birisi kurulu değildir. O yüzden birlikte aç olarak karşınıza çıkıyor. Winrar ve Winzip sıkıştırma programlarından birisini bilgisayarınızda indirerek kurun bu şeklide düzelecektir.

  2. Editör (Site Editörü)

   Sayın Hakkı Bey,

   Eğer sorun halen devam ediyorsa bize bildirebilirsiniz. Size yardımcı olmak isteriz.