Xerox 1010 ST Dijital Fotokopi Driver İndir

Xerox 1010 ST Dijital Fotokopi Driver

Xerox 1010 ST model dijital fotokobi cihazı için driverı sayfadan indirebilirsiniz.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını alt sayfadan indirmeden önce sayfada uyumlu işletim sistemi alanında sizin işletim sisteminiz ile uyumunu kontrol ediniz, driver dosyasını bilgisayarınıza indirerek sisteminize uygulayınız.

Kurulum sırasında cihazın takılı olduğunu, normal şekilde elektrik aksamı ve diğer kabloların doğru bir şekilde takılı olduğunu, driver dosyasının tamamen indirdiğinizi emin olunuz.

İşletim sistemi, cihazın doğru takılı olmaması, driver dosyasının tam olarak indirilmemesi durumda cihazını tanıtma da sorun yaşama ihtimaliniz yüksektir.

Driver Yardım

Sayfa altında bulunan yardım ve yorum kutusundan bizlere driver hakkında sorularınızı çekinmeden anında sorabilirsiniz. Site editörleri tarafından sorular incelenerek soru altından size cevap verilecektir. Driver ve cihaz ile alakalı olan tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Lütfen sorularından soru detayını bildirmeyi unutmayınız.

Kısa ve anlaşılmayan sorular yazmamaya, anlaşılacak şekilde yazmaya dikkat ediniz. Soru anlaşamadığı durumda soruya cevap veren editör tarafından sorunun anlaşılması için tekrar soru soran kişiye anlamadığı için soru sorduğu, zaman kaybı yaşandığı gözlemlenmiştir.

Sorularınızı elimizden geldiğince gün içerisinde cevap vermeye çalışıyoruz. Cevabın daha hızlı olması adına sorun detaylarını nerelerde sorun yaşadığınız hangi hata veya durumlarla karşılaştığınızı bildirmeniz daha kısa sürede yanıt almanıza neden olacaktır.

İşletim Sistemi: Windows 2000, Windows XP

Boyut: 15.3 Mb.
Üretici: Xerox
Dil: İngilizce

Xerox 1010 ST Dijital Fotokopi Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.