Xerox Phaser 3116 Yazıcı Driver (Resimli Anlatım ile) İndir

Xerox Phaser 3116 Yazıcı Driver

Xerox marka Phaser 3116 model yazıcı için driver dosyasını indirerek yazıcınızı tanıtabilirsiniz. Driver dosyasını nasıl kuracağınızın bilgisi alt tarafta resimli olarak anlattık.

Driver Kurulumu (Resimli): Driver dosyasını sayfadan işletim sisteminize uyumlu olup olmadığını kontrol ediniz. İşletim sisteminize uyumluysa driverı indiriniz ve kurulumumu başlatınız. Driverı dosyasını tam olarak indirmeniz kurulum yapmanız için gereklidir. İndirme sırasında tarayıcınızı ve sayfayı kapatmayınız. Driver dosyasının tamamen bitmesini bekleyiniz.

Dil seçimi karşınıza çıkacaktır. Dil seçimini Türkçe olarak devam edebilir istediğiniz dilde kurulum yapmak için istediğiniz size verilen dillerden birisini seçerek kuruluma devam ediniz.

Xerox Phaser 3116 Driver Kurlum Dili Seçimi

Dil seçiminden sonra kuruluma devam ediniz ve kurulumu tamamen bitirerek driver kurulumunu sonlandırınız.

Xerox Phaser 3116 Yazıcı Driver Kuruluyor

Sistem yapılandırmaları güncelleniyor bilgi ekranından sonra kurulumu tamamen bitirmiş olursunuz.

Xerox Phaser 3116 Yazıcı Driver Sistem Yapılandırmaları Güncelleniyor

Yazıcınızın bağlantılarını önceden yaptıysanız yazıcıyı kullanmaya başlayabilirsiniz. Yazıcı bağlantılarını yapmadıysanız istediğiniz zaman takarak yazıcınız istediğiniz zamanda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Driver kurulumunu bu şekilde yapıyorsunuz. Kurulum hakkında sorularınız olursa alt taraftan bizlere çekinmeden yazabilirsiniz. Sorularınıza tarafımızdan cevap verilmektedir. Sorunuzu detaylandırmayı lütfen unutmayınız. Soru detaylandırma olmadığından tekrar size anlamak için soru sorularak zaman kaybı yaşayabilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 6.7 Mb.
Üretici: Xerox
Dil: Türkçe

Xerox Phaser 3116 Yazıcı Driver (Resimli Anlatım ile) İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.