A4 Tech PK-5G Webcam Driver İndir

A4 Tech PK-5G Webcam Driver

A4 Tech PK-5G web kamerasını sisteminizde tanıtmanız için gerekli olan driver.

Driver Kurulumu: Driverı tam olarak indiriniz. İndirdiğiniz driver sıkışıtılmış halden açarak kurulumu başlatınız. Kurulum sırasında hiç bir ayarı değiştirmeden kuruluma devam ediniz.

Kurulumu bitiriniz web kameranızı sistem otomatik olarak tanıyacaktır. Kullanmaya başlayabilirsiniz. Web kameranızın artık tüm kendisine ait olan özelliklerini kullanabilirsiniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz site kullanıcıları ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı… Soru detaylarını bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir.

A4 Tech PK-5G Webcam

Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 30.1 MB
Driver Dosya Adı: A4 IM_Magician_driverindirmeli.rar
Üretici: A4 Tech
Dil: İngilizce

A4 Tech PK-5G WebCam Driver

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

2 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Levent Ekici 18 Ekim 2020

  Fotoğraf çekimi yapılmıyor.

  1. Editör (Site Editörü)19 Ekim 2020

   Sayın Salih Bey,

   Kamerada görüntü var ise fotoğraf çeken bir program kullanınız. Programsız fotoğfar çekmek için de klavyede PrtScn (Print Screen) tuşunu kullanabilirsiniz.