A4 Tech X7 Oscar Mouse Editor 7 Tuşlu Mouse Driver (Resimli Anlatım) İndir

A4 Tech X7 Oscar Mouse Editor 7 Tuşlu Mouse Driver

A4 Tech X7 Oscar Mouse Editor 7 Tuşlu Mouse Driver

Driver Kurulumu (Resimle): Driver dosyasını indirmeden önce alt tarafta yer alan işletim sistemi alanında sizin işletim sistemi ile driver dosyasının uyumlunu kontrol ediniz. Driver dosyası uyumluysa driverı tamamen bilgisayarınıza indiriniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası Winrar yardımı ile bilgisayarınıza açınız. Açılan klasör içerisinde bulunan driver dosyasını çalışdırmadan önce farenizi tam olarak takılı olduğunu kontrol ediniz.

Farenizi kontrol ettikten sonra kurumulu başlatınız.

A4 Tech X7 Oscar Mouse Editor 7 Tuşlu Mouse Driver Winrar İle Açma

Kurulum başlangıcından driver kurulumunu onaylamanızı sistem isteyecektir. Kurulum onay veriniz, bilgisayara driverı kurabilmesi için gerekli dosyaları yüklemeyi bekleyiniz. Bu ilk aşamada driverın kuruluma devam edebilmesi için gerekli dosyaların kurulum adına bilgisayarınıza atma işlemidir.

A4 Tech X7 Oscar Mouse Editor 7 Tuşlu Mouse Driver Kurulumu İlk Ekran

İlk ekranda basit kurulumun başlayacağına dair kurulum ekranı gelecektir. İleri butonuna basarak kurulum devam ediniz. İlerleme işleminden sonra “Yükle” butonuna basınız.

A4 Tech X7 Oscar Mouse Editor 7 Tuşlu Mouse Driver Yükleme Hazır Ekranı

A4 Tech X7 Oscar Mouse Editor 7 Tuşlu Mouse Driver Yükleniyor Ekranı

Yükle butonuna bastığınızda driver dosyasının tümünü bilgisayarınıza atarak kurulumu bitirmenizi ve çalıştırmanızı sizden isteyecektir.

A4 Tech X7 Oscar Mouse Editor 7 Tuşlu Mouse Driver Kurulum Sırasında Fare Bağla Hatası

Driver başlangıcında fare bağlı değil hatası ile karşılaşırsanız tamam tuşuna basınız program kapatılacaktır. Kapandıktan sonra fare bağlantınızı kontrol ediniz ve tekrar çalıştırınız. Doğru driver kurulumda alt tarafta gözüktüğü gibi fare ayarı ekranı görürsünüz.

A4 Tech X7 Oscar Mouse Editor 7 Tuşlu Fare Ayarlama Ekranı

Fare ayarlama ekranında her tuş için resimde tuşların yerini görebilir, istediğiniz tuşa istediğiniz işlemi seçerek kayıt edebilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 20.1 Mb.
Üretici: A4 Tech
Dil: Türkçe

A4 Tech X7 Oscar Mouse Editor 7 Tuşlu Mouse Driver İndir

Yorum veya Yardım Almak İçin Yazabilirsiniz.

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

2 Yardım veya Yorum

 1. ismail

  Driver başlangıcında fare bağlı değil hatası ile karşılaşırsanız tamam tuşuna basınız program kapatılacaktır. Kapandıktan sonra fare bağlantınızı kontrol ediniz ve tekrar çalıştırınız. her denemede aynı pencere açılıyor proğram bi türlü açılmıyor

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın İsmail Bey,

   Farenizi başka bir girişe takarak deneyiniz. Farenizin çalışır olup olmadığı kontrol ediniz.