A4 Tech X7 Oscar Mouse Editor 7 Tuşlu Mouse Driver (Resimli Anlatım) İndir

A4 Tech X7 Oscar Mouse Editor 7 Tuşlu Mouse Driver

A4 Tech X7 Oscar Mouse Editor 7 Tuşlu Mouse Driver.

Driver Kurulumu (Resimle): Driver dosyasını indirmeden önce alt tarafta yer alan işletim sistemi alanında sizin işletim sistemi ile driver dosyasının uyumlunu kontrol ediniz. Driver dosyası uyumluysa driverı tamamen bilgisayarınıza indiriniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası Winrar yardımı ile bilgisayarınıza açınız. Açılan klasör içerisinde bulunan driver dosyasını çalışdırmadan önce farenizi tam olarak takılı olduğunu kontrol ediniz.

Farenizi kontrol ettikten sonra kurumulu başlatınız. Kurulum başlangıcından driver kurulumunu onaylamanızı sistem isteyecektir. Kurulum onay veriniz, bilgisayara driverı kurabilmesi için gerekli dosyaları yüklemeyi bekleyiniz.

A4 Tech X7 Oscar Mouse Editor 7 Tuşlu Mouse Driver Winrar İle Açma

Bu ilk aşamada driverın kuruluma devam edebilmesi için gerekli dosyaların kurulum adına bilgisayarınıza atma işlemidir.

A4 Tech X7 Oscar Mouse Editor 7 Tuşlu Mouse Driver Kurulumu İlk Ekran

İlk ekranda basit kurulumun başlayacağına dair kurulum ekranı gelecektir. İleri butonuna basarak kurulum devam ediniz. İlerleme işleminden sonra “Yükle” butonuna basınız.

A4 Tech X7 Oscar Mouse Editor 7 Tuşlu Mouse Driver Yükleme Hazır Ekranı

A4 Tech X7 Oscar Mouse Editor 7 Tuşlu Mouse Driver Yükleniyor Ekranı

Yükle butonuna bastığınızda driver dosyasının tümünü bilgisayarınıza atarak kurulumu bitirmenizi ve çalıştırmanızı sizden isteyecektir.

A4 Tech X7 Oscar Mouse Editor 7 Tuşlu Mouse Driver Kurulum Sırasında Fare Bağla Hatası

Driver başlangıcında fare bağlı değil hatası ile karşılaşırsanız tamam tuşuna basınız program kapatılacaktır. Kapandıktan sonra fare bağlantınızı kontrol ediniz ve tekrar çalıştırınız. Doğru driver kurulumda alt tarafta gözüktüğü gibi fare ayarı ekranı görürsünüz.

A4 Tech X7 Oscar Mouse Editor 7 Tuşlu Fare Ayarlama Ekranı

Fare ayarlama ekranında her tuş için resimde tuşların yerini görebilir, istediğiniz tuşa istediğiniz işlemi seçerek kayıt edebilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 20.1 Mb.
Driver Dosya Adı: 7Key_V12.08V17
Üretici: A4 Tech
Dil: Türkçe

A4 Tech X7 Oscar Mouse Editor 7 Tuşlu Mouse Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

10 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Arda Keskin

  Ben bunu markası farklı 7 tuşlu mouse da kullansam çalışır mı?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Arda Bey,

   Driver sadece A4 Tech içindir. Farklı bir markada çalışmaz. A4 Tech markası kullanıyorsanız driverı kurmalısınız.

 2. ismail

  Merhabalar. Aynı işlemleri yapıyorum fakat driver çince oluyor nasıl düzeltirim

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın İsmail Bey,

   Evet başlangıçta Çince dilde driver dosyalarını bilgisayarınıza yüklüyor fakat driver asıl kurulum ekranında Türkçeye dönüyor. Biraz önce A4tech sitesinde kontrol ettiğimizde de aynı olduğunu gördük.

   Driver ilk başta kurulum için dosyaları yani Çince ekranda kurulum için dosyaları yüklüyor. Bu önemli değil asıl ekran resimde de gözüktüğü üzere Türkçe driver kurmaya devam ediniz.

 3. cüneyt

  a4tech oscar x7 x89 mouse indiriyorum mouse bulanamadı diyor herseyi denedim Windows 7 kullanıyorum 64 bit ne yapmam gerekiyor yardımcı olun lütfen

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Cüneyt Bey,

   İndirmiş olduğunuz driver dosyası A4 Tech X7 orijinal driver dosyasıdır. Bağlantılar ile alakalı bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.

 4. yasin

  merhabalar. Bu program tam olarak ne işe yarıyor ve farklı marka mouselarda da çalışıyor mu ?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Yasin Bey,

   Driver dosyası bilgisayarda cihazın tanıtılması ve tam olarak tüm özelliklerini kullanmak için gerekli olan sistem dosyalarıdır. Başka mouselara uyum sağlama ihtimali sadece aynı marka ve yakın model olursa bu da çok düşük bir ihtimaldir. Yani sorunuz genel olduğundan başka mouselar ile uyum sağlamaz demek daha doğru olacaktır.

 5. ismail

  Driver başlangıcında fare bağlı değil hatası ile karşılaşırsanız tamam tuşuna basınız program kapatılacaktır. Kapandıktan sonra fare bağlantınızı kontrol ediniz ve tekrar çalıştırınız. her denemede aynı pencere açılıyor proğram bi türlü açılmıyor

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın İsmail Bey,

   Farenizi başka bir girişe takarak deneyiniz. Farenizin çalışır olup olmadığı kontrol ediniz.