Airties Air 5342 Modem Driver İndir

Airties-Air-5342Airties Air 5342 Modem kullanıcıları için Windows tüm işletim sistemine uyumlu olan kolay kurulum cd driver içeriği bulunmaktadır.

Driver Kurulumu: Driver kurulumu sesli ve tamamen türkçedir. Driver sıkıştırılmış halde bilgisayarınıza indiridiniz. Daha sonra driver iso dosyası olarak bilgisayarınıza inecektir. İso açan programlarıdan birisi ile iso açınız ve kurulumu bilgisayarınıza yapınız.

Kurulumun en son kısımdan bilgisayarınız Airties Air 5342 modemi tamamen tanıyacaktır. Artık bilgisayarınızdan internete bağlanabilirsiniz.

İndirmekte olduğunuz driver virüs programlarından geçilerek sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Sayfa içerisinde bulunan tüm driver dosyasının güvenliği kontrol edilmektedir. Ayrıca virüs koruma programı ile taratmanızı da öneririz.

Driver Yardım

Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde yer almaktadır. Bu driver dosyasını üretici firmanın kendi sunucusundan veya kendi sunucumuzdan, kaynaklarımızdan yararlanarak sizlere sunarız.

Kurulum sırasında sorun ile karşılaşırsanız ya da anlamadığınız bir işlem olursa bizlere yorumlar alanından daima ulaşabilirsiniz. Bildiriminiz ulaştığında soru ya da sorunlarınız site kullanıcıları veya editörler tarafından size cevabı verilecektir. Driver ile alakalı olan her türlü sorularınızı bizlere çekinmeden iletebilirsiniz.

Sorunuzu sorarken detayları bildirmeyi lütfen unutmayınız. Bazı site ziyaretçileri sorusunu detaylandırmadıklarından veya çok kısa yazdığından dolayı aygıtı kullanan kullanıcılar, site kullanıcıları ya da editörler tarafından soru tam olarak anlaşılmamaktadır. Soru veya sorularınızın detaylarını bildiğimizde sizlere daha hızlı yardımcı olabiliriz.

Airties-Air-5342-Modem

İşletim Sistemi: Windows 95, Windows 98, Windows 2000, Windows ME, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 93.5 MB
Üretici: Airties
Dil: Türkçe

Airties Air 5342 Modem Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.