Airties Air 2315 Wireless USB Adaptör Driver İndir

Airties Air 2315 Wireless USB Adaptör Driver

Airties Air 2315 Wireless USB Adaptör Driver

Airties Air 2315 model kullanıcıları için windows uyumlu olan driver yazılımını sayfamızdanindirebilirler. Bu indirme kolay kurulum cd içerğini size sağlar.

Driver Kurulumu: Driver kurulumundan önce işletim sisteminizin windows işletim sistemi olması gerekmektedir. İşletim sisteminiz windows ise bu driver tüm windows işletim sisteminde yeni işletim sistemi Windows 10 da dahil çalışmaktadır.

Driver kurulumu başlatınız yönergeleri takip ederek sürekli ilerleyiniz ve kurulumu tamamen sonlandırınız.

Driver Yardım

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşan ziyaretçilerimiz site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir. Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

5554666332115999887-Airties-Air-2315

İşletim Sistemi: Windows 95, Windows 98, Windows 2000, Windows ME, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

Boyut: 169 Mb.
Üretici: Airties
Dil: Türkçe

Airties Air 2315 Wireless USB Adaptör Driver İndir

Yorum veya Yardım Almak İçin Yazabilirsiniz.

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

8 Yardım veya Yorum

 1. akif

  hocam güncelleştiremiyorum

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Akif Bey;

   Sorunuzu sitede istenilen bilgilerin verildiği şekilde sorabilir misiniz? Bu şekilde sorunuz anlaşılmamaktadır.

 2. Nes

  Adaptörü Çıkardıktan Sonra Mavi Ekran Oluyor

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Ziyaretçimiz;

   Söylemiş olduğunuz hata Windows işletim sisteminde mi kaynaklanıyor, yani monitörde mavi bir ekranı mı çıkıyor ve bir daha mavi ekran gitmiyor mu? Eğer bu ise driver tamamen silerek tekrar yükleyiniz ya da driverı en son versiyonu ile güncelleyiniz.

   Daha farklı bir sorun ise detayları ile birlikte bildirmenizi rica ederiz. Sorunuzu detaylandırmadığınız için sadece tahmin edebiliyoruz. Teknik olan bir sorunda bahsediyor da olabilirsiniz. Teknik sorunlarda driver ile yapabileceğiniz hiçbir işlem yok. Driver dosyaları çalışır halde olan cihazları tanıtmak için kullanılmaktadır. Teknik sorunlara teknik servis ile yüz, yüze görüşmeniz gerekmektedir.

 3. ABDULLAH ARAPOĞLU

  usbe indiremiyorum

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Abdullah ARAPOĞLU, nerede hata aldığınızı buradan yazabilirseniz yardımcı olmamaya çalışalım.

 4. Mustafa

  Hocam bende bi hata verio neden sistemimde windows 10

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Mustafa Bey;
   Bilgisayarda neredeyse yüzlerce hata vardır. Genellikle bu hatalar ile bizlerde sürekli karşılaşırız. Sizlerin de karşılaşması gayet normal, sizin burada karşılaştığınız hayatı detaylı olarak bildirmeniz gerekmektedir, lütfen hatanın detaylarını bildirir misiniz ?