Airties RT-205 TTNET ADSL Modem Driver İndir

Airties RT-205 TTNET ADSL Modem Driver

TTNET verdiği Airties RT-205 modem için kolay kurulum CD driver içerir.

Driver Kurulumu: Driver tam olarak bilgisayarınıza indiriniz. İndirme işleminden sonra kuruluma başlayınız. Kurulum flash ile yapılmış ve tamamen türkçe olarak sunuluyor. Programın kurulumunu dikkatli olarak dinleyiniz ve yapılanları aynen uygulayınız.

En son kısımda modem tanıyacak ve sisteminizde modemi çalıştırarak internete girebilirsiniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından taratılarak site içerisinde sunulmaktadır. Sizin ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile driver dosyasını taratmanızı da önermekteyiz. Sayfa içerisinde bulunan driver dosyası üretici tarafından sunulmuş olan orijinal driver dosyasıdır.

Driver Yardım

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif indirme kaynaklarımızdan yararlanırız. Site içerisinde bulunu tüm driver dosyaları tarafımızdan kontrol edilmekte olup başka bir siteye kesinlikle yönlendirilmemektedir.

Bu sebepten dolayı indirmiş olduğunuz driver dosyası daha kolay inerken ve güvenli bir indirme işlemi yapmış olursunuz. Driver kurulum veya tanıtma sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli sorunlarınızı sorabilirsiniz. Soru ya da sorularınız aygıtı kullanan kullanıcılar ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı tekrar buradan sizlere verilecektir.

Airties RT-205 TTNET ADSL Modem

Lütfen yaşadığınız sorunu yazarken detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sisteminizi, nerede tam olarak sorun yaşadığınızı, hatanın ne olduğunu bildirmelisiniz.

Detay bildirilmeyen sorunlarda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu da sizin için zaman kaybına yol açarak, işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Detayları bildirmeyi unutmayınız!

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 22.7 MB
Üretici: Airties
Dil: Türkçe

Airties RT-205 TTNET Adsl Modem Driver

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

2 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. kadir 26 Nisan 2018

  Modemi takmadan mı yapacağız yoksa taktıktan sonramı

  1. Editör (Site Editörü)26 Nisan 2018

   Sayın Kadir Bey,

   İlk olarak modemi takmalı daha sonra driver dosyasını indirerek kurmalısınız. Modem takılı olmaz ise driver dosyasını tam işlevini görmeyecektir. Driver kurulumu yaptıktan sonra da modem çalışsa da size önerimiz ilk olarak modemi takmanız ve daha sonra bilgisayarınız için driver dosyasını tanıtmak daha doğru bir işlem olacaktır.