AirTies WUS-201 Modem Driver İndir

AirTies WUS-201 Modem Driver

AirTies WUS-201 modem kullanıcıları için Windows uyumlu driver dosyası.

Driver Kurulumu: Driverı tamamen indiriniz. İndirme işleminden sonra sıkıştırılmış olan indirdiğiniz driverı winzip veya winrar ile açarak içerisinde bulunan kurulum dosyasını çalıştırınız. Kurulum sırasında yönergeleri takip ederek sürekli ilerleyiniz, kurulumu bitiriniz.

Bu driver aynı markanın 300 serisi ile birlikte kurulmaktadır. İndirme sırasında 300 modeli indirdiğinizi gördüğünüzde şaşırmayınız. Bu driver o model içinde uyumludur bu model yani WUS-201 içinde uyumludur.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

Driver Yardım

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz site kullanıcıları ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı bildiriniz.

AirTies WUS-201 Modem

Soru detaylarını bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir. Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 2.1 MB
Üretici: AirTies
Dil: Türkçe

AirTies WUS-201 Modem Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

7 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Murtaza Akkaya 1 Ağustos 2022

  Error in setup copy oem inf failure diye hata vermekte ne yapmam lazım?

  1. Çiğdem Akçay 28 Mart 2023

   Murtaza Akkaya evet ben de aynı hatayı aldım.

 2. Hüseyin Sapan 7 Nisan 2021

  Sürücüyü kurduğum ve pc cihazı taktığımda tanıdığı halde USB 2.0 wlan bir sürücüye sahip değil diye hata veriyor.

 3. Gizem Tuncel 21 Ocak 2021

  Merhaba bir sorum olucaktı ben driveri indiriyorum ama yönergeleri yaparken error veriyor.

  1. Editör (Site Editörü)21 Ocak 2021

   Sayın Gizem Hanım,

   Error hatadır. Hatanın ne olduğunu yazarsanız size yardımcı olmaya çalışacağız. Hangi işlemden sonra nerede ne hatası alıyorsunuz. Anlamız için bunlar önemlidir.

 4. Tarık Çağlayan 25 Aralık 2018

  Yardım istiyorum sizden. Sayfada anlatılanların hepsini yaptım ama yine olmadı hala internet yok gösteriyor.

  1. Editör (Site Editörü)25 Aralık 2018

   Sayın Tarık Bey,

   Driverı başarılı bir şekilde sisteme tanıtınız mı? Eğer driverı başarılı bir şekilde tanıttıysanız ve internet bağlantısı yoksa internet servis sağlayıcınızla görüşmeniz gereklidir.