Canon PIXMA G5040 Yazıcı Driver (Resimli Anlatım ile) İndir

Canon PIXMA G5040 Yazıcı Driver

Canon marka PIXMA G5040 yazıcı için driver dosyasını ve bu driver dosyasını nasıl yükleyeceğinizi burada bulabilirsiniz.

Driver Kurulumu (Resimli): Driver dosyasını indirmeden önce alt tarafta uyumlu işletim sistemi alanından sizin işletim sisteminiz ile uyumluluğunu kontrol ederek driver dosyasını indiremeye başlayınız.

İndirdiğiniz driver dosyasını çalıştırarak ilk kurulum ekranında driver dosyasını bilgisayarınıza kurulum için gerekli olan dosyaları yükleyecektir. Bu ekranda alt tarafta verilen resimde gözüktüğü gibi yükleme işlemini bekleyiniz.

Yükleme işlemi bittikten sonra siz hiç bir işlem yapmadan kurulum ekranına kendisi geçecektir.

Canon PIXMA G5040 Yazıcı Driver

İki basit aşamada ilki kısa kurulum bilgileri diğeri ise kullanım sözleşmesi kurulum ekranlarını okuyarak kuruluma devam ediniz. İki kurulum aşamasını geçtiğinizde yine driver dosyaları yükleyerek sizden yazıcı bağlantısını seçmenizi isteyecektir.

Canon PIXMA G5040 Yazıcı Driver Kurulumu Yazıcı Bağlantısını Kontrol Etme ve Seçme

Yazıcı bağlantısı ekranında yazıcınızı takmadıysanız driver kurulumunda sorun yaşamamak için takınız ve Wifi ile bağlanıyorsanız Wifi, USB kablosu takarak bağlanıyorsanız USB kablosu, Lan ile bağlanıyorsanız Lan seçimini seçerek driver kurulumuna devam ediniz.

Bu aşamalardan sonra bağlantılarınız doğru ise driver dosyasının kalan kısımlarını yükleyerek driver kurulumunu bitirmenizi isteyecektir. Alt ekranda gözüktüğü gibi yazıcı bağlayın penceresi çıkarsa bağlantılar da yanlışlık var demektir.

Canon PIXMA G5040 Yazıcı Driver Bağlantı Hatası

Canon PIXMA G5040 Yazıcı

Bağlantılarınızı kontrol ederek kurulum ekranında ilerle butonunun gelmesini bekleyiniz ve kurulumu bitiriniz. Bağlantıları tam olarak yapmadığınız müddetçe bu ekranda ilerleme olmayacaktır.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 30.9 MB
Üretici: Canon
Dil: Türkçe

Canon PIXMA G5040 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.