Epson EcoTank ITS L3050 Yazıcı Driver (Resimli Anlatım) İndir

Epson EcoTank ITS L3050 Yazıcı Driver

Epson marka EcoTank ITS L3050 model yazıcı kullanıcıları için driver dosyası ve anlatım kurulumunu resimli olarak sayfada bulabilirsiniz.

Driver Kurulumu (Resimli): Driver dosyasını indirmeden önce alt tarafta bulunan uyumlu işletim sistemi kısmını kontrol ediniz. İşletim sisteminiz driver ile uyum sağlıyorsa işletim sisteminizin bit sürümüne göre sayfadan indirmeyi başlatınız. İndirme sırasında tam indirme yapmanız gerekmektedir. İndirmeyi durdurmayınız, sayfayı kapatmayınız.

Kuruluma onay verdiğinizde resim 1 de gözüktüğü gibi driver kurmayı başlatmanızı isteyecektir. Birinci kurulum ekranında “Setup” butonunu kullanarak driver kurulumunu başlatınız. Bu aşamada driver kurulum için gerekli olan dosyaları bilgisayarınıza yükleyecek ve kurulum aşlamasında geçecektir.

Epson EcoTank ITS L3050 Yazıcı Driver Kurulumub Resim 1

Epson EcoTank ITS L3050 Yazıcı Driver Kurulumu Yazıcı Seçme

Kurulum başladığından üst resimde gözüktüğü gibi yazıcınızı seçmenizi isteyecektir. Kurulum ekranında Epson L3050 Series seçimini aktif olacak şekilde kuruluma devam ediyoruz. Bu ekranda varsayılan yazıcı seçiminizi aktif ya da pasif edebilirsiniz. Varsayılan yazıcı seçimi aktifken yazdırma işleminin tümü bu yazıya gidecektir. Bu çoklu yazıcı kullanıcı içindir. Tek yazıcı kullanıyorsanız aktif bırakarak devam ediniz.

Dil seçimini seçiniz. Dil seçiminde Türkçe olduğundan Türkçe olarak kuruluma devam edebilirsiniz. Dil seçimi Türkçe olanlar hem kurulumu hem de yazdırma işlemi gibi işlemleri Türkçe panelde yapacaklardır.

Epson EcoTank ITS L3050 Yazıcı Driver Kurulumu Dil Seçimi (Türkçe)

Epson EcoTank ITS L3050 Yazıcı Driver Kurulum Yazıcı Bağlantı Hatası

Dil seçiminden sonra kurulum başlayacaktır. Kurulum sonunda eğer üst resimde gözüktüğü gibi hata alırsanız yazıcınızın bağlantılarında sorun var demektir. Bağlantıların tümünü kontrol etmelisiniz. Burada anlatılan işlemler 32 bit ve 64 bit Windows işletim sistemi içinde aynıdır.

Epson EcoTank ITS L3050 Yazıcı

1. İndirme seçeneği 32 Bit Windows İçindir.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 32.9 MB
Üretici: Epson
Dil: Türkçe

Epson EcoTank ITS L3050 Yazıcı Driver (32 Bit) İndir


2. İndirme seçeneği 64 Bit Windows İçindir.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 36.2 MB
Üretici: Epson
Dil: Türkçe

Epson EcoTank ITS L3050 Yazıcı Driver (64 Bit) İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.