Epson L365 Yazıcı Driver (Resimli Anlatımlı) İndir

Epson L365 Yazıcı Driver

Epson L365 model driver dosyasını ve nasıl driverı kuracağınızı resimli olarak sayfada bulabilirsiniz.

Driver Kurulumu (Resimli): Driver dosyasını indirmeden önce sayfadan alt tarafta uyumlu işletim sistemi alanından driver dosyasının sizde bulunan işletim sistemi ile uyumlu olup, olmadığını kontrol ediniz. İşletim sisteminiz uyum sağlıyorsa driverı tamamen indiriniz yazıcınızı takınız ve kurulumu başlatınız.

Driver dosyasını kurumu çalıştırdığınızda resim 1’de gözüktüğü gibi driverın ilk kurulumu yapabilmesi için kurulumu tekrar onaylamanızı isteyecektir. Bu kurulum ekranında setup butonuna basınız ve kurulum için gerekli dosyaları bilgisayarınıza yüklemesini diğer kurulum ekranına geçmesini bekleyiniz.

Epson L365 Yazıcı Driver Kurulumu Resim 1

Epson L365 Yazıcı Driver Kurulumu 2

Resim 2’de gözüktüğü gibi diğer kurulum ekranında L365 seçimi yaparak kurulumu devam ediniz. Varsayılan yazıcı olarak kullanmak istiyorsanız yani ilk yazdırma işlemini bu yazıdan yapmak istiyorsanız “Varsayılan Yazıcı” seçimini aktif bırakınız. Sadece bu yazıcıyı kullanıyorsanız yine aktif bırakabilirsiniz. Varsayılan yazıcı seçimi birden çok yazıcı içindir. Başka bir yazıcı var ve bu yazıcıdan ilk çıktı almak istemiyorsanız “Varsayılan Yazıcı” seçimini kapatarak kuruluma devam ediniz.

Resim 3’de gözüktüğü gibi sizden dil seçimi yapmanızı isteyecektir. Türkçe için devam ediniz ya da diğer dillerde kullanacaksanız istediğiniz dil seçimini seçerek kuruluma devam ediniz. Dil seçimi ne yararlarsanız yazdırma ve diğer işlemleri seçmiş olduğunuz dilde görürsünüz.

Epson L365 Yazıcı Driver Kurulumu 4

Son kurulum aşamasında geldiniz 4 resimde gözüktüğü üzere driver dosyasını bilgisayarınıza yükleyecek ve sizden kurulumu bitirmenizi isteyecektir. Yazıcınızı kullanabilirsiniz.

Epson L365 Yazıcı

1. İndirme 32 Bit Windows İçindir.

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 27.4 Mb.
Üretici: Epson
Dil: Türkçe

Epson L365 Yazıcı Driver (32 Bit) İndir


2. İndirme 64 Bit Windows İçindir.

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 30.8 Mb.
Üretici: Epson
Dil: Türkçe

Epson L365 Yazıcı Driver (64 Bit) İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.