Epson L365 Yazıcı Driver (Resimli Anlatımlı) İndir

Epson L365 Yazıcı Driver

Epson L365 model driver dosyasını ve nasıl driverı kuracağınızı resimli olarak sayfada bulabilirsiniz.

Driver Kurulumu (Resimli): Driver dosyasını indirmeden önce sayfadan alt tarafta uyumlu işletim sistemi alanından driver dosyasının sizde bulunan işletim sistemi ile uyumlu olup, olmadığını kontrol ediniz. İşletim sisteminiz uyum sağlıyorsa driverı tamamen indiriniz yazıcınızı takınız ve kurulumu başlatınız.

Driver dosyasını kurumu çalıştırdığınızda resim 1’de gözüktüğü gibi driverın ilk kurulumu yapabilmesi için kurulumu tekrar onaylamanızı isteyecektir. Bu kurulum ekranında setup butonuna basınız ve kurulum için gerekli dosyaları bilgisayarınıza yüklemesini diğer kurulum ekranına geçmesini bekleyiniz.

Epson L365 Yazıcı Driver Kurulumu Resim 1

Epson L365 Yazıcı Driver Kurulumu 2

Resim 2’de gözüktüğü gibi diğer kurulum ekranında L365 seçimi yaparak kurulumu devam ediniz. Varsayılan yazıcı olarak kullanmak istiyorsanız yani ilk yazdırma işlemini bu yazıdan yapmak istiyorsanız “Varsayılan Yazıcı” seçimini aktif bırakınız. Sadece bu yazıcıyı kullanıyorsanız yine aktif bırakabilirsiniz. Varsayılan yazıcı seçimi birden çok yazıcı içindir. Başka bir yazıcı var ve bu yazıcıdan ilk çıktı almak istemiyorsanız “Varsayılan Yazıcı” seçimini kapatarak kuruluma devam ediniz.

Resim 3’de gözüktüğü gibi sizden dil seçimi yapmanızı isteyecektir. Türkçe için devam ediniz ya da diğer dillerde kullanacaksanız istediğiniz dil seçimini seçerek kuruluma devam ediniz. Dil seçimi ne yararlarsanız yazdırma ve diğer işlemleri seçmiş olduğunuz dilde görürsünüz.

Epson L365 Yazıcı Driver Kurulumu 4

Son kurulum aşamasında geldiniz 4 resimde gözüktüğü üzere driver dosyasını bilgisayarınıza yükleyecek ve sizden kurulumu bitirmenizi isteyecektir. Yazıcınızı kullanabilirsiniz.

Epson L365 Yazıcı

1. İndirme 32 Bit Windows İçindir.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 27.4 Mb.
Üretici: Epson
Dil: Türkçe

Epson L365 Yazıcı Driver (32 Bit) İndir


2. İndirme 64 Bit Windows İçindir.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 30.8 Mb.
Üretici: Epson
Dil: Türkçe

Epson L365 Yazıcı Driver (64 Bit) İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

2 Yorum ya da Yardım İsteği

  1. Hakan Başaran

    WİFİ yazıcı kurmayı bırakın normal bile kurulmuyor. Yazıcı kurmak bu kadar mı zorlaştırılır kardeşim ne olacak ki bir ileri, ileri ve bitir yazılım yapsanız. Yok, ip tanımla yok WPS aç, yok 3 saniye basılı tut. Herkes yazılımcı değil ki ülkede WPS nedir desen küfür mü ediyorsun diyen adam çok.

  2. Mehmet Sarıca

    L365 ya tarayıcı çalışmaz ya da yazıcı. Yüklerim, ertesi gün çalışmaz. Bu hafta olan sürücü haftaya bozulur. Şimdi de sürücü kullanılamıyor diyor. Bu kadar pişman olduğum bir yazıcı olmamıştı. Bir sürücü sorunu yıllardır çözülemez miydi?

    Windows 10 sürücü yükleniyor, kısa süre çalışıyor, sonra tarayıcı çalışmamaya başlıyor. Sonra yazıcı sürücüleri silinmiş ya da bozulmuş oluyor. Bu yıllardır sürüyor. Şimdi de sürücü kullanılamıyor diyor. Bugün kursam yarın çalışmıyor, kalıcı olmuyor.