Goldmaster GameMaster GP-347 Titreşimli Joystick Driver İndir

Goldmaster GameMaster GP-347 Titreşimli Joystick Driver

Goldmaster GameMaster GP-347 Titreşimli Joystick Driver.

Driver Kurulumu: İndirme işlemini yapmadan önce alt tarafta yer alan uyumlu işletim sistemi alanında sizin işletim sisteminiz ile driver dosyasının uyumlu olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Eğer işletim sisteminiz uyumlu ise driver dosyasını indiriniz. İndirme işlemi sırasında indirmeyi durdurmayınız, tarayıcınızı kapatmayınız. Driver tam olarak bilgisayarınıza kurmanız için driver dosyasının tamamını bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir.

İndirme işlemi bittiğinde ise driver dosyasını bilgisayarınıza kurunuz veya uygulayınız. Kurulum sırasında sorun ile karşılaşırsanız ya da anlamadığınız bir işlem olursa bizlere alt tarafta yer alan yorumlar alanından ulaşabilirsiniz. Bildiriminiz ulaştığında soru ya da sorunlarınız site kullanıcıları veya editörler tarafından cevaplanacaktır. Driver ile alakalı olan her türlü sorularınızı bizlere çekinmeden iletebilirsiniz.

Goldmaster GameMaster GP-347 Titreşimli Joystick

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçilerek sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Site içerinde bulunan tüm driver dosyasının güvenliği tarafımızdan sağlanmaktadır. Siz ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile taratmanızı da tavsiye ederiz. Tüm driverlar üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde yer almaktadır. İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan veya kendi sunucumuzdan / kaynaklarımızdan yararlanırız.

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 2 Mb.
Driver Dosya Adı: GP-347-Ultimate.rar (GP-347-Ultimate-driverindirmeli_com.rar)
Üretici: Goldmaster
Dil: Türkçe

Goldmaster GameMaster GP-347 Titreşimli Joystick Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

12 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. berkay

  selam hocam, ben bu konsolu yeni aldım ve uygulamanızı indirğimde tuşlara basıyorum ve algılamıyor ama oyuna girdiğimde analoğu ileri götürdügümde geri gidiyor ve kendi kendine bişi ler açıyor sorun ne ola bilir hocam (kasada takamdığım yer kalmadı)

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Berkay Bey,

   Kasadaki girişler ve driver ile hiçbir işlem yapmayın çünkü alakası olmayan bir işlem yapıyorsunuz. Cihazınızda temassızlık vardır başka bir teknik sorun da olabilir.

   Teknik bilgisi olan teknik servislerden yardım isteyerek çözebilirsiniz. İnternetten arayarak bu söylemiş olduğunuz sorunları çözme ihtimaliniz yok cihaza teknik müdahale gereklidir.

  2. caner

   aynı sorun bende var

 2. whovian

  hocam bende aldım indirdim aygıtlarda görünüyor pes 2019 da görünüyor ama tuşlar basmıyor herşeyi çalışıyor ama tuşlar basmıyor sorun ne olailir acaba

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Whovian,

   Driver sorunsuz olarak kurulmuş fakat teknik bir sorun olabilir. Oyun içerisinde ayarlardan da kaynaklanıyor olabilir. Sizin burada yapmanız gereken ilk olarak oyun ayarlarını detaylı olarak inceleyin başka bir oyunda da deneyin.

   Yine aynı sorun olursa teknik bir sorun olabilir. Teknik sorunları teknik servisten yardım almalısınız. Teknik sorunlarda teknik servis hariç size kimse size yardımcı olamaz!

   1. whovian

    Selam hocam bu gününe kadar sorun yoktu ama dün cihaz görünmüyor sildim tekrar kurdum sürücüyü ama görünmüyor cihaz bozuldumu bilmiyorum ama fan sistemi çalışıyor on yapınca ne olabilir acaba sorunu

    1. Editör (Site Editörü)

     Sayın Whovian,

     Cihazı farklı bir girişe takarak deneyebilir misiniz?

     1. whovan

      hocam bir yardım et nasıl yaparız çözümü varmı dediğim gibi cihazda sorun olduğunu sanmıyorum fanı her şeyi çalışıyor drever yüklerken Windows bu yazılımı onaylamıyor diye hatalar alıyorum zaten sorun driverde belli ki onu güncelleyemezsiniz veya başka türlü halledemezmisiniz

      1. Editör (Site Editörü)

       Sayın whovan,

       İndirdiğiniz driver dosyası Goldmaster sitesinde çekmektedir. Yani orijinal driver indirme linkinden bunu anlayabilirsiniz. Driver dosyasını kontrol ettiğimizde güncel olduğunu gözlemledik.

      2. Whovian

       Anlıyorum hocamda sürücüyü yüklerken bana ”Windows bu sürücü yazılımının yayımcısını dogrulamıyor ” diye uyarı veriyor ”bu sürücü yazılımını yine de yükle ye bastıgım halde olmuyor eskiden bu uyarıyı vermiyordu oynuyordum hani benim sistemimden kaynaklanan bir şey olsa daha önceden kabul etmezdi harhalde ne olduda bu hatayı almış olabilirim peki desteginiz için teşekkürler

 3. Mehmet Emir Düğün

  Windows XP kullanıyorum, driver ı indirdim sonra “Didn’t Find Device!” hatası alıyorum çıldırcam artık yardım edin

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Mehmet Emir Düğün,

   Cihazı bulunamadı hatası almışınız. Bilgisayarınız cihazı görmediğinden driver kurma işlemini yapamamış. Cihazı farklı bir girişe takarak tekrar deneyiz. Cihazınızda teknik bir sorun yoksa düzelecektir.