Goldmaster RC-306 Oyun Direksiyon Driver İndir

Goldmaster RC-306 Oyun Direksiyon Driver

Goldmaster RC-306 Oyun Direksiyon Driver.

Driver Kurulumu: İndirme işlemini yapmadan önce alt tarafta yer alan uyumlu işletim sistemi alanında sizin işletim sisteminiz ile driver dosyasının uyumlu olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Eğer işletim sisteminiz uyumlu ise driver dosyasını indiriniz. İndirme işlemi sırasında indirmeyi durdurmayınız, tarayıcınızı kapatmayınız. Driver tam olarak bilgisayarınıza kurmanız için driver dosyasının tamamını bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir.

İndirme işlemi bittiğinde ise driver dosyasını bilgisayarınıza kurunuz veya uygulayınız. Kurulum sırasında sorun ile karşılaşırsanız ya da anlamadığınız bir işlem olursa bizlere alt tarafta yer alan yorumlar alanından ulaşabilirsiniz. Bildiriminiz ulaştığında soru ya da sorunlarınız site kullanıcıları veya editörler tarafından cevaplanacaktır. Driver ile alakalı olan her türlü sorularınızı bizlere çekinmeden iletebilirsiniz.

Goldmaster RC-306 Oyun Direksiyonu

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçilerek sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Sitede bulunan tüm driver dosyasının güvenliği tarafımızdan sağlanmaktadır. Siz ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile taratmanızı da tavsiye ederiz. Tüm driverlar üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde sayfa içinde yer almaktadır. İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan veya kendi sunucumuzdan / kaynaklarımızdan yararlanırız.

İşletim Sistemi: Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 100 Mb.
Üretici: Goldmaster
Dil: Türkçe

Goldmaster RC-306 Oyun Direksiyon Driver İndir


İşletim Sistemi: Windows 7

Boyut: 1.3 Mb.
Üretici: Goldmaster
Dil: Türkçe

Goldmaster RC-306 Oyun Direksiyon Driver Windows 7 İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

19 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Mehmet

  Niye Windows 10 yok biz kullanıcı degilmiyizde bi direksiyon seti kullamıcaz

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Mehmet Bey,

   Sorunuz anlaşılamamıştır. Windows 10 uyumlu olduğu yazılıdır. Sorun nedir detaylandırabilir misiniz?

 2. Qunter

  Driveri kurdum ama algılamadı ne yapmalıyım (Win7)

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Ziyaretçimiz;

   USB girişler ile alakalı bir sorun olabilir, cihaz teknik sorun olabilir. Bilgisayarınınız bilinmeyen aygıt dahi olarak algılamıyorsa bir iletişim kopukluğu / sorunu var demektedir.

   İşlemleri kontrol ederek, tekrar dönüş yapabilirsiniz.

 3. Efe

  Bu direksiyon seti bilgisayarımda kuruyorum ama oyun oynarken veya aygıt yöneticisinde bilemiyor diyor ne yapmalıyım?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın EFE Bey,

   Anladığımız kadarıyla oyun oynarken sorun yaşıyormuşunuz, oyun ayarlarını kontol etmelisiniz.

 4. Batur

  Sanki biraz ilerleme kaydettim gibi oldu ama şimdi yeni bir sorun çıktı. Cihazı zar zor okutuyorum. Bazen joystick olarak okuyor bazen normal direksiyon olarak okuyor. Ama sorun şu cihaz çalışıyor.

  Cihaz çalıştıktan 2 dakika sonra hata alıyorum. Cihazlardan baktığımda hata sürücü hatası gösteriyor. Aygıt yöneticisinden, özelliklerden bakınca aygıt başlatılamadı diyor. Anlamadım neden böyle yapıyor.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Batur Bey,

   Cihazda ısınma oluyor mu? Sizin yazdıklarınız hep teknik sorunu gösteriyor ama siz teknik sorun yok demekte ısrarcı oluyorsunuz.

   Driver dosyaları bir kere tanır sürekli olarak silmedikçe görev yapar. Bazen tanıyor bazen tanımıyor olmaz. Size en başta söylediğimiz gibi bir teknik servisler görüşmeniz doğru bir yok olacaktır. Yoksa bu böyle uzar gider. Farklı yollar aramadan bizce siz en iyisi bir teknik servise uğrayınız.

 5. Batur

  Dostum laptopta direk okuyo dedim ya. Şunları aldım. Sürücü diye bunları gösterdi ama bir türlü yükleyemedim. HID\VID_0E8F&amp,PID_0003&amp,REV_0100

  HID\VID_0E8F&amp,PID_0003

  HID\VID_0E8F&amp,UP:0001_U:0004

  HID_DEVICE_SYSTEM_GAME

  HID_DEVICE_UP:0001_U:0004

  HID_DEVICE

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Batur Bey,

   Sizinle ben ilgileneceğim şu an bir yoğunluk var ama bugün muhakkak detaylı okuyarak cevap yazarım.

  2. Editör (Site Editörü)

   Sayın Batur Bey,

   Söylemiş olduğunuz dosyaları tam olarak nereden buldunuz Siz 64 bit kullanıyorsunuz sanırım driver dosyasını program files içerisine C:\Program Files (x86) FT33C2 olarak kurar, 32 bit kullansanız da C:\Program Files olarak FT33C2 klasörünün içerisine kurar.

   Burada önemli bir nokta da var. Bir önceki sorunuzda dikkat ettim. Siz önceden başka bir bilgisayarda çalışıyordu driver yükleme gereği de görmedim demişiniz. Yüksek ihtimalle USB driverı doğru bir şekilde yüklenmediğinden cihaz görmüyor! Benim USB girişlerim çalışyor deme ihtimalinize karşı, bazı cihazlarda çalışabilir mesela tak kullan web kamerası, hoparlör gibi cihazlarda.

   Ama hassasiyet isteyen bu tür oyun araçlarından USB driverı doğru yüklenmezse sorun yaşana biliyor. USB aygıtınızı en son driver ile güncelleyiniz. Bu sorunu büyük bir ihtimalle çözecektir. Yine de sorun devam ederse.

   Windows 10 için bilgisayarınızda bulunan tüm Windows güncellemelerini bilgisayarını yükleyiniz. Güncellemeler bittikten bilgisayarınızı kapatarak açınız, donanımlarınızı tekrar aratarak driver dosyasını yükleyiniz.

 6. Batur

  dostum sistemim direksiyonu takınca hata veriyor. Aslında hata demek doğru olmaz ama çalıştırmıyor. Herhangi bir ışık yanmıyor. Ve yapılandırma tanımlayıcısı isteği başarısız oldu diyor. Ne yapabilirim

  baturteker@gmail.com gmail adresim bana buradan ulaşabilirsin.

  Şimdiden teşekkürler

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Batur Bey,

   Yanlış cevap vermemek adına siz alt tarafta soruyu soran kişiniz sanırız, ip adresinden de aynı yerden bağlanıldığı görülüyor. Sizin cihazınızda büyük bir ihtimalle teknik bir sorun var. Driver dosyaları sadece çalışır, sorunsuz olarak kullanılan aygıtları tanıtmaya yarayan sistem dosyalarıdır.

   Siz büyük ihtimalle teknik sorun yaşıyorsunuz. Size tavsiyemiz en yakın teknik servis ile görüşmeniz olacaktır.

   Teknik sorunları internet üzerinden ya da driver ile çözmeniz ne yazık ki mümkün değildir.

   1. Batur

    başka bir bilgisayarda Windows 10 da çalışıyor?

    1. Editör (Site Editörü)

     Sayın Batur Bey,

     Başka Windows 10 da çalıştırdığınız halde kendi bilgisayarınızda çalıştıramadığınızı anlıyoruz. Peki, başka bir Windows 10 işletim sisteminde driver dosyasını kurdunuz ve çalıştı sizin işletim sisteminizde mi çalışmıyor?

     Eğer cevap evet ise kullandığınız Windows 10 işletim sistemi detaylarını paylaşırsanız o şekilde daha rahat yardımcı olabiliriz. Sorunuzu lütfen detaylandırarak cevaplandırınız. Detaylandırmadığınız için biz sorunuzu anlayamıyor sizde zaman kaybı yaşıyorsunuz!

     Sitede anlam kargaşası ve anlaşılmayacak bilgilerinin olmaması adına bu tür kısa sorulara, soruyu anlamadığımız için sitede onay vermemekteyiz. Size yardımcı olmak da istiyoruz.

     1. Batur

      Diğer Windows 10 işletim sistemi bulunan bilgisayarda driver olmamasına rağmen çalışmıştı. diğer bilgisyarda driver yükleme derdine düşmedim. Ama bu bilgisayarda taktığımda çalışmadı ve ben de driver indirdim. Fakat yine çalışmadı.

      İlk başta usb portu bozuk olabilir mi diye düşündüm fakat değil. Çünkü klavyemi söküp takmayı denedim. Klavye çalıştı. Chipset, Bios güncellemesi yaptım yine olmadı. İnternette ne gördüysem denedim. Sorunun nerden kaynaklandığını anlamadım.

      Usb ye yeteri kadar güç vermiyordur diyebilirsiniz. Fakat aynı usb de lamba çalıştırıyorum. İşin içinden çıkamadım.

      1. Editör (Site Editörü)

       Sayın Batur Bey, Yukarıda sorunuzu cevapladım. Cevaba buradan bakabilirsiniz.

 7. dostum

  Dostum Windows 10 driver yüklüyorum fakat algılamıyor

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Ziyaretçimiz,

   Ne tür bir sorunla karşılaşıyorsunuz biraz daha detaylandırabilir misiniz?