Inca IMG-339 Gaming Mouse Driver İndir

Inca IMG-339 Gaming Mouse Driver

Inca IMG-339 Gaming Mouse Driver.

Driver Kurulumu: Driver kurulumuna başlamadan önce bilgisayarınıza aygıtı doğru bir şekilde taktığınıza, bağlantıların tam olup olmadığına ve cihazınızın çalışır durumda olduğuna emin olarak driver dosyasını indiriniz.

Driver dosyasını indirdikten sonra sıkıştırılmış olan rar dosyasını bilgisayarınızda Winrar, Winzip veya diğer rar açma programların birisi ile açarak klasör içerisine gidiniz.

Klasör içerisinde olan tek kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız. Kuruluma onay veriniz ve sistem yönergelerini takip ederek kurulumu tamamen bitiriniz.

Driver Yardım

Driver indirme, kurulum ya da sormak istediğiniz bir soru olursa diğer driverlarda olduğu gibi bu driver sayfasında da alt taraftan sorunuzu sorabilirsiniz. Sorunuzu sorarken sorununuz ile alakalı olan detayları bildirmeyi unutmayınız.

Sorun detayı bildirilmeyen sorularda anlaşılmadığından tekrar soru sorulduğu buda soru soran kişinin zaman kaybına yol açtığı önceden diğer driver sorularından sıklıkla gözlemlenmiştir. Sorunuzu nerede sorun yaşadığınızı ne gibi sorular ile karşılaştığınız anlatarak sormanız sorunuzu detaylandırmanız demektir.

Inca IMG-339 Gaming Mouse

Driverindirmeli.com driver ile alakalı işlemlerin kullanıcıların yararlanması için oluşturulmuş bir driver sitesidir. Teknik olan sorularınızı lütfen sormayınız. Teknik olan sorunlarınıza bu sitede ve diğer internet sitelerinde çözüm bulmanız mümkün değildir. Teknik sorunlarız için size sadece yetkili teknik servisleri yardımcı olabilir.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 4.1 Mb.
Üretici: Inca
Dil: Türkçe

Inca IMG-339 Gaming Mouse Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

10 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Okan Öztürk

  Incanın sitesindeki dosyalar bozuk. Bu linkte bozuk.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Okan Bey,

   Inca driver indirme linklerini yenilediğinden kırık link yakın bir zamanda düzeltildi. Driver dosyasını kontrol ettiğimizde driver kurulum sorunsuz olarak yapılmaktadır. Driver dosyasında herhangi bir sorun yoktur.

   İndirme işlemini tekrarlayınız, sorun devam ederse lütfen çekinmeden iletiniz.

 2. Fırat

  Doğrudan indirme linki var mı acaba incanın sitesinde sorun var.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Fırat Bey,

   Farkettik driver indirme linki güncellenmiştir. Uyarı için teşekkür ederiz. Herhangi bir sorunuz olduğundan lütfen çekinmeden iletiniz.

   1. Fırat Karakaş

    Çok teşekkür ederim Sayın Editör Bey. Gerçekten çok makbule geçti. Gerek site yönetimi, gerek hızlı çözüm olsun gerçekten çok başarılı bir ekip. Başarılarınızın devamını dilerim.

    1. Editör (Site Editörü)

     Sayın Fırat Bey,

     İyi temennileriniz bizleri onurlandırmaktadır. Sizler için üreterek internete değer katmaya çalışıyoruz. Sorunuz olursa lütfen çekinmeden iletiniz.

 3. bülent

  bu ürünün yükleme kaynağı bulunamadı hatası veriyor

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Bülent Bey,

   Hatayı tam olarak nerden verdiğinizi yazmamışınız. Nerede bu hata ile karşılaşıyorsunuz indirmede mi, driver kurulumda mı tam olarak nerede? Driverı biraz önce kurulumunu kontrol ettiğimizde herhangi bir sorunla karşılaşılmamıştır.

 4. Mertcan Beyaztaş

  mouse un takılı olmasına rağmen mouse u takın hatası veriyor

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Mertcan BEYAZTAŞ,

   Başka bir USB girişe takarak dener misiniz? USB girişte sorun olabilir.