Inca IUWA-150WS Wireless Adaptör Driver İndir

Inca IUWA-150WS Wireless Adaptör Driver

Inca IUWA-150WS Wireless Adaptör Driver.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bittiğinde cihazınızı takınız, kablo bağlantıların tam olup, olmadığını kontrol ediniz.

Bu işlemlerden sonra kurulum veya uygulama için indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarınızda tanıtma işlemi için uygulayınız. Driver kurulum için işletim sisteminin uyumlu olması önemlidir. Lütfen işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını sayfadan kontrol ediniz.

İndirmiş olduğunuz bu driver dosyasının içerisinde Windows, Mac ve linux işletim sistemine uyumlu driverları ayrı, ayrı bulabilirsiniz.

Inca IUWA-150WS

İndirmiş olduğunuz IUWA-150WS.rar adlı dosyayı bilgisayarınızda açınız ve drv klasörüne gidiniz burada istediğiniz işletim sistemini seçebilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 32.8 MB
Üretici: Inca
Dil: İngilizce

Inca IUWA-150WS Wireless Adaptör Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

2 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Halil Ünal 27 Mayıs 2023

  İyi günler. Bende Inca IUWA-150WS adaptör var. Kurulumu tam yapamıyorum. Wifi direct özürlü yazısı çıkıyor. Birde dis connected çıkıyor. Adaptör mü arızalıdır?

  1. Editör (Site Editörü)29 Mayıs 2023

   Sayın Halil Bey,

   Yazdığınız sorun driver ile alakalı bir işlem değildir. Driver ile alakalı bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Cihazınızın arızalı olup olmadığı anlamanız için teknik servise cihazı götürmeni gerekmektedir.