Inca IUWA-150X Wireless Adaptör Driver İndir

Inca IUWA-150X Wireless Adaptör Driver

Inca IUWA-150X Wireless Adaptör Driver.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bittiğinde cihazınızı takınız.

Bu işlemlerden sonra kurulum veya uygulama için indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarınızda tanıtma işlemi için uygulayınız. Driver kurulum için işletim sisteminin uyumlu olması önemlidir. Lütfen işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını sayfadan kontrol ediniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz site kullanıcıları ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir. Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır.

Inca IUWA-150X Wireless Adaptör

Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 34.9 MB
Üretici: Inca
Dil: İngilizce

Inca IUWA-150X Wireless Adaptör Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

16 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Doğukan Özer 11 Haziran 2021

  Burada 150 x yazarken indirdiğimizde 150 m yazıyor. Bunu açıklar mısınız?

  1. Editör (Site Editörü)11 Haziran 2021

   Sayın Doğukan Bey,

   İndirdiğiniz driver Inca IUWA 150 serisi için uygundur. Driver kurduğunuzda herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen çekinmeden iletiniz.

 2. Selahattin Kaya 27 Ocak 2021

  Elimde Inca IUWA-150X CD yükleyemedim. Buradan da linki tıkladığımda direk sitesine yönlendiriyor fakat orda da yoktur. Nasıl yükleye bilirim driverı yardımcı olur musunuz?

  1. Editör (Site Editörü)27 Ocak 2021

   Sayın Selahattin Bey,

   İndirme adresini değiştirildiğinden bu sorunla karşılaşmışınız. İndirme linki güncellendi. Sayfadan indirebilirsiniz.

 3. Hakan Altay 25 Aralık 2020

  Merhaba bir şey sorabilir miyim? Kutunun üstünde IUWA-150X yazıyor doğru yazılım mı?

  1. Editör (Site Editörü)28 Aralık 2020

   Sayın Hakan Bey,

   Kutunun üzerinde IUWA-150X yazıyorsa doğrudur. Farklı bir model yazıyorsa o yazan model için driver dosyası indirmeniz gerekir.

 4. Rasim Çatlı 14 Ekim 2020

  Benim adaptörün kutusunda bu sayfada yazılı harfler ve rakamlar yazıyor doğru diver mı onu soracaktım.

  1. Editör (Site Editörü)14 Ekim 2020

   Sayın Rasim Bey,

   Kutu üzerinde IUWA-150X olarak yazıyorsa doğru driver dosyasıdır. İndirerek cihazı tanıtabilirsiniz. Farklı bir sorunuz olursa lütfen çekinmeden iletiniz.

 5. Mustafa Berkay 29 Eylül 2020

  Merhaba ben cihazı bağlıyorum kurulumu da yapıyorum mevcut kablosuz ağları görüyor bilgisayar ama bağlanmak istediğim ağı tıklayıp şifreyi doğru yazmama rağmen bağlantı yapılamıyor hatası alıyorum neden böyle bir sorun çıkıyor?

  1. Editör (Site Editörü)29 Eylül 2020

   Sayın Mustafa Bey,

   Driver ile kurarak tanıttığınız anlaşılmaktadır. Sorununuz birçok nedenden kaynaklanabilir. Nerede hata veya eksik olduğunu buradan anlamamız mümkün değildir. Tavsiyemiz ağ konusunda bilgi sahibi olan birinden yardım almanızdır. Sorun driver ile alakalı değil.

 6. Süreyya Bulut 24 Eylül 2020

  Teşekkür ederim, bildirmek istedim. İşim gördü. Kolay gelsin.

  1. Editör (Site Editörü)24 Eylül 2020

   Sayın Süreyya Hanım,

   Bildiriminiz için teşşekür ederiz.

 7. CEREN 2 Ocak 2020

  indirdikten sonraki kısmı yapamadım

  1. Editör (Site Editörü)2 Ocak 2020

   Sayın Ceren Hanım,

   İndirdikten sonra sıkıştırılmış dosyayı Winrar ile açarak klasör içerisinde “AUTORUN.exe” dosyasını çalıştırmanız yeterlidir.

   Çıkan ekranda “Install” butonuna basınız ve kuruluma devam ediniz. Sistem diğer kurulum aşamasından sizi yönlendirecektir. Herhangi bir sorunla karşılaşır ya da anlamadığınız yer olursa lütfen çekinmeden bildiriniz.

 8. Halil 4 Eylül 2019

  Süper

  1. Editör (Site Editörü)4 Eylül 2019

   Sayın Halil Bey,

   Bilgilendirme için teşekkür ederiz. Ne zaman sorununuz olursa lütfen çekinmeden iletiniz.