Inca IUWA-150X Wireless Adaptör Driver İndir

Inca IUWA-150X Wireless Adaptör Driver

Inca IUWA-150X Wireless Adaptör Driver

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bittiğinde cihazınızı takınız.

Bu işlemlerden sonra kurulum veya uygulama için indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarınızda tanıtma işlemi için uygulayınız. Driver kurulum için işletim sisteminin uyumlu olması önemlidir. Lütfen işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını sayfadan kontrol ediniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver Yardım

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir. Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır.

Inca IUWA-150X Wireless Adaptör

Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 32.8 Mb.
Üretici: Inca
Dil: İngilizce

Inca IUWA-150X Wireless Adaptör Driver İndir

Yorum veya Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

4 Yorum veya Yardım İsteği

 1. CEREN

  indirdikten sonraki kısmı yapamadım

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Ceren Hanım,

   İndirdikten sonra sıkıştırılmış dosyayı Winrar ile açarak klasör içerisinde “AUTORUN.exe” dosyasını çalıştırmanız yeterlidir.

   Çıkan ekranda “Install” butonuna basınız ve kuruluma devam ediniz. Sistem diğer kurulum aşamasından sizi yönlendirecektir. Herhangi bir sorunla karşılaşır ya da anlamadığınız yer olursa lütfen çekinmeden bildiriniz.

 2. Halil

  Süper

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Halil Bey,

   Bilgilendirme için teşekkür ederiz. Ne zaman sorununuz olursa lütfen çekinmeden iletiniz.